HTC TOUCH diamond 2 Nejde Hard reset, čeština a ani tlačítka

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
Kamzl
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pon říj 10, 2011 19:13
Zařízení: HTC Touch diamond 2

HTC TOUCH diamond 2 Nejde Hard reset, čeština a ani tlačítka

Příspěvek od Kamzl »

Zdar lidi, měl bych problem, snad mi někdo z vás poradí.

Jedná se se výše vypsaný telefon, nejdřív se začal sekat, soft reset nepomohl, po té jsem ho měl problémy pustit a když už sem ho pustil něco to na mě psalo anglicky jako že je tam spuštěná nějaká neprověřená aplikace ať ho zkusim zapnout znova, to nešlo musel jsem vyndat baterku ale problem se opakoval.

Podle návodu z netu i podle návodu výrobce jsem tam nahrál tedy novou romku, ale telefon stále je v angličtině, odmítá komunikovat česky, a :arrow: navíc přstali chodit správně tlačítka, ikonka okna a šipky do leva a v některých menu nejde použít ani červené tlačitko položení hovoru, dál ještě kfdzž ho chci zamknout tak mu taky trvá :!: podle návodu jsem zkoušel i Hard reset ale bezúspěšně ani videa z Youtubee nepomohla. :( Tak....

...Chtěl jsem tedy vědět jesli to je jen v softwaru, bo je to nějaký zavirovaný, bo je je ten telefon už na odpis?

Dikec za pomoc


-- doplnění předchozího příspěvku (úte říj 11, 2011 11:17) --

Tak změna

už to česky jde ale tlačika s oknem pod displeyem a tlačitko šipky stále odmítá spolupracovat, ale rozsvěcují se. je to softwarem nebo jsou fuč?

Dikec
Aspire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 183
Registrován: pon úno 23, 2009 6:52
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Bydliště: Praha

HTC TOUCH diamond 2 Nejde Hard reset, čeština a ani tlačítka

Příspěvek od Aspire »

Jakou Romku jsi tam nahrával? Tak jak to popisuješ mi příjde, že jde spíše o chybu HW.
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů