Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
michalhtc
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv bře 11, 2010 12:33
Zařízení: HTC Touch Diamond2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od michalhtc »

kartu jsem dal do ctecky a zalohoval si vse do pc ...
potom jsem ji vratil do HTC a stihl dat formatovat ...
a ted jede vse paradne :-) ( na karte nevim proc byla slozka windows ktera tam uz ted neni )

jinak jsem daval UK verzi ROM bez cestiny ,mam telefon koupeny v UK a nechci prijit o zaruku i kdyz cestina by byla zajimava...

k teto ROM, zda se mi rychlejsi a prehlednejsi , jeste musim vyzkouset jestli problemy typu ze LED dioda blika pri nejake upomince jen chvili nebo porad apod.snad tento FIX je soucasti uz ...
Petr1K
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř dub 29, 2009 6:24
Zařízení: HTC D2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od Petr1K »

simir77 píše:Petr1K.....jak si to dokazal ze ti cestina jde?mam take brandovany mobil od t mobile..tedy mda compact v PN: 99HHS004-00 a cestina ne a ne jit,diky za rady
telefon brandovaný nemám, byl to volně kupovaný mobil jeden z těch prvních bez češtiny.

měl jsem tam překlep SORRY

99HHS004-00
S/N HT94GL100 + poslední tři číslice
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od roxtedy »

čau, já mám D2 WWE, takže by mně měla jít jen angličtina. Po nahrání ROMky a language balíčku je D2 celý v češtině...Doporučuji

PS: D2 musí být odemčený
rollerblade
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř črc 15, 2009 16:14
Zařízení: MDA COMPACT V

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od rollerblade »

:roll: :roll: Kluci nacpu to do svého stroje MDA compact V ? i stou češtinou... popřípadě jak? mám tam ten ROM od Tmobile..:) (" nechcu radu najdi si to tady na foru ...hledám to bez uspěchu)
silvie_s
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: ned lis 25, 2007 23:50
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Brno

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od silvie_s »

Ahoj všem!
Ze začátku se mi ROMka docela líbila, ale s postupem času přicházím na věci, se kterýma mám trochu problém:
- chybí mi zmeškaný hovor na ploše (pouze na horní liště mi to přijde málo)
- nepípou příchzí SMS (ani HR nepomohl)
- co je nejhorší: strašně drobný písmo v editoru SMS zpráv - i přes nastavenou max. velikost fontu (nejsem žádnej slepejš, ale v min. verzi jsem měla písmo 2x tak velký, jak teď)

a další věc (nevim, jestli úplně souvisí s ROM) - co spustil Vodafone 3G, tak se mi aktuální poloha pro počasí nestahuje - na této verzi napíše v Brně-Líšni "Jižní Morava", zatímco v práci, kde je jen EDGE napíše "Brno-Maloměřice"

Máte někdo podobnou zkušenost s čímkoli z výše uvedeného? Příp. nějaké řešení?
Díky
zabiacik
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte bře 16, 2010 7:56
Zařízení: T-Mobile MDA Compact V

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od zabiacik »

Ahoj,
mam problem s lokalizaciou, stiahol som si zo stranky sunnysoft najnovsiu verziu ROM Topaz_HTC_WWE_EastEurope_2.53.479.3
Windows Mobile 6.5 flashol som ju, vsetko prebehlo OK. Nasledne som chcel nainstalovat lokalizaciu, postupoval som podla navodu, do Diamonda sa vsetko prenieslo, nasledne som vykonal Hardreset a potom uz nabehla len ta uvodna oranzova obrazovka, dole behal par minut "teplomer" a potom vyskocila chybova hlaska

Error
Install
\Windows\HTC_Topaz_WM65_5in1_EEU_2_53_V04_1.cab,
timeout, code=0x99999

viete mi niekto prosim poradit co s tym?
este pre doplnenie, nemam original Diamond2, ale brandovanu verziu od T-Mobilu - MDA Compact V
junglist
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: sob úno 27, 2010 17:58
Zařízení: HTC EVO 3D

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od junglist »

to silvie_s

Se zvukem u prichozich SMS nemam problem.
Pismo je skutecne celkem mikro.. Co jsem vypozoroval, tak nastaveni max velikosti fontu nema u u psani SMS zprav zadnej ucinek.

To pocasi s ROM asi souvisi. U starsi se mi vzdycky jako poloha zobrazovala jen jako Praha. Ted se to snazi o nejaky urcovani mestsky casti a skutecne mi neni jasny jak to pri aktualizaci prez ActiveSync pozna kde ze to jsem.. Kazdopadne mi to moc nevyhovuje a radsi bych mel na Vychozi obrazovnce text s jen obecnou polohou nez s konkretnim kusem. Na karte Pocasi pak lze prepinat mezi ruznymi mesty (to semi mimochodem u starsi rom nikdy nepodarilo), ale na prvnim miste je zobrazena vzdy poloha "ze satelitu" a toho bych se celkem rad zbavil...
75BALU
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv dub 08, 2010 19:04
Zařízení: HTC TD2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od 75BALU »

jak jste tam dostali tu češtinu?Jestli to pomuže tak tel.je od T-mobilu :-(
michalhtc
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv bře 11, 2010 12:33
Zařízení: HTC Touch Diamond2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od michalhtc »

to silvie_s - zmeskany hovor se mi taktez ukaze jen na liste nahoře to je nejhorsi vec teto ROM :-(
upravovat pismo v sms mi jde od nejmensi po nejvetsi a pri prijmute sms se mi zda to pismo lepe citelne nez v minule verzi...a SMS pipaji pokazde ... jeste koukam ,ze mi zase LED dioda po 10 minutach opet vypne ,na to pomuze snad ten fix co v minule verzi...
jinak nevim cim to zda se mi ROM sviznejsi a zase HTC zacinam mit rad :-)
byla jedna ROM s WM6.1 pak prisel ten pokus ROM s WM 6.5 ... a ted konecne odledana a zatim stabilni ROM-ka...uz jsem myslel,ze se HTC na tak "stare" TD2 vytento.... :-)
jo jeste upresnim mam UK verzi HTC a UK ROM z offic. stranek ..
Sweny
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob dub 10, 2010 18:51
Zařízení: HTC Touch Diamond 2 / Custom Duttys ROM R10

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od Sweny »

Ahoj, mám MDA compact V s Duttyho ROM, chcel by som vediet ci uz niekto nainstaloval ten originalny upgrade so Sense 2.5. Aky je rozdiel oproti Manile, rychlost, taby atd.. Na nete nikde neviem najst screeny z tejto oficialnej romky ako to vizera. Nechcem to flashovat dokial nezistim ako to vizera. Popripade by ste mohli natocit niake videjko kratke. Vdaka. :-D
skinhead
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pát pro 18, 2009 23:31
Zařízení: HTC Diamond 2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od skinhead »

Pokiaľ si s Duttiho romkou spokojný tak si ju nechaj. Väčšina ľudí s origo romkou nie sú spokojný, má kopec nedotiahnutých vecí.
junglist
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: sob úno 27, 2010 17:58
Zařízení: HTC EVO 3D

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od junglist »

tak co me posledni dobou nejvic nici na novy ROM je, ze u ni mam hrozne pomalou today obrazovku. A to i ve chvili kdy se zrovna nezobrazuje animace pocasi.. Pokud pak projizdim start, tak je vsechno OK. U stary rom byla ta rychlost na Today podstatne lepsi, takze z novy prevlada zklamani. Jediny proc jsem ji chtel menit bylo kvuli Sense 2.5 a diky tomu ikonky zastupcu na Today, ale vedet tohle, tak se na to vykaslu...

EDIT: tak jsem nainstaloval Cookie HomeTab s editorem, vypnul animaci pocasi a snizil pocet zastupcu zpatky na 3 a je to o neco lepsi.. Ale stejne mi to prijde jako demence od HTC, kdyz tam da neco co nemuze normalne fungovat.. Nebo je to jen muj problem?? Jinak jsem si taky vsim, ze pokud to bylo original po HR a nemel jsem jeste pridany zadny ty zastupce, tak to bylo OK. Pokud jsem 3 pridal, tak uz to bylo neskutecne pomaly v kombinaci prave s animaci pocasi.. Jako lepsi reseni vidim vypnoutou animaci nez tam mit jen 3 prazdny pole na zastupce, ale stve me, ze to nejde oboji i kdyz by spravne melo.. :evil:
Sweny
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob dub 10, 2010 18:51
Zařízení: HTC Touch Diamond 2 / Custom Duttys ROM R10

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od Sweny »

Nemám síce tú origo rom ale Duttyho a akurat teraz som vymazal Cokies home tab lebo mi to sekalo Today screen :D mal som nastavene 3x3 dva taby, simple animations a bolo to hrozné sekal sa touch Flo a animačka počasia šla strašne pomaly ale ak som schoval 3 hlavne ikonky bolo to v pohode. Zaujimave ze u teba je to uplne naopak :D kazdopadne sa mi tato app pacila. Skola ze sa mi to sekalo. :( mas tu najnovsiu verziu z xda?

edit: bez Cokies home tab je system uplne svižný.
junglist
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 62
Registrován: sob úno 27, 2010 17:58
Zařízení: HTC EVO 3D

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od junglist »

Mam tam Cookie verzi 1.6.1 U me ma vliv na zpomaleni Today prakticky jen to, ze tam jsou zobrazeni ty 3 zastupci. Pokud se do toho prida jeste animace pocasi, tak jen to na zabiti, proto momentalne pouzivam Cooki, abych zrusil aspon tu animaci na pocasi..
bekman
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv dub 15, 2010 11:27
Zařízení: Daimond 2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od bekman »

Lidi, jak jste na tom s baterkou? Mě vydřží tak jeden den, přiběžném používání (bruzdání v opeře, hodinka hudby, pár telefonů a SMS). To mě celkem vytáčí, protože minulá ROM (ať byla hodně na houby) mi žrala baterky polovinu. Telefon vydržel dva, klidně i tři dny.
Další věc, na kterou bych se chtěl zeptat je, jestli vám neblbnou příchozí SMS. Když i přijde zpráva, na záložce se ukáže bublina, zprávu si přeču a bublina tam furt je. Nepomůže unreadcountfix.exe, v klasických windowsáckých SMS se zpráva jeví jako přečtená. Pomůže až fakt, když např. odelšu zprávu. To to zmizí. Nebo editace v registrech. To mě taky dost štve.
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od niky79 »

simir77 píše:Přátelé tak teď uvolnil sunnysoft novou romku včetně češtiny tak stahujte
http://www.sunnysoft.cz/htc/sub/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ja jsem asi uplne zblblej, ale zadnou novou romku tam nevidim. Jen odkaz na HTC.com a tam mi to stejne neumozni stazeni po zadani SN.
bekman
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: čtv dub 15, 2010 11:27
Zařízení: Daimond 2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od bekman »

umaz si z adresy to /sub :) http://www.sunnysoft.cz/htc" onclick="window.open(this.href);return false; ;)
Sweny
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: sob dub 10, 2010 18:51
Zařízení: HTC Touch Diamond 2 / Custom Duttys ROM R10

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od Sweny »

Lidi, jak jste na tom s baterkou? Mě vydřží tak jeden den, přiběžném používání (bruzdání v opeře, hodinka hudby, pár telefonů a SMS). To mě celkem vytáčí, protože minulá ROM (ať byla hodně na houby) mi žrala baterky polovinu. Telefon vydržel dva, klidně i tři dny.
Další věc, na kterou bych se chtěl zeptat je, jestli vám neblbnou příchozí SMS. Když i přijde zpráva, na záložce se ukáže bublina, zprávu si přeču a bublina tam furt je. Nepomůže unreadcountfix.exe, v klasických windowsáckých SMS se zpráva jeví jako přečtená. Pomůže až fakt, když např. odelšu zprávu. To to zmizí. Nebo editace v registrech. To mě taky dost štve.
Tak isto ale mne to neprekáža.. hodím ho do nabíjačky každý večer.. hlavne WiFi dosť žerie..
kocator
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv lis 19, 2009 13:26
Zařízení: HTC Touch Diamond 2, WM 6.5

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od kocator »

S touhle novou rom mi výdrz baterie klesla na polovinu, žere jako blazen. Uz je taky z telefonu pryc a dal sem tam tu starsi co slapala celkem dobre. Asi zkusim Energy rom bez sense, pac to je des s tim pracovat.
mrkirby
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon dub 26, 2010 7:23
Zařízení: HTC Diamond 2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od mrkirby »

Po dvou dnech používání originální nové rom se mi celá rozsypala. Navíc byla šíleně pomalá. Tak jsem si mobil odemkl, nainstaloval Energy rom a jsem konečně naprosto spokojen. Navíc jde v ní nastavit i částečná čeština. Rychlost je skvělá i když s androidem se srovnávat nedá... Jen pořád uvažuji, kde udělali inženýři s HTC chybu...

-- doplnění předchozího příspěvku (pon dub 26, 2010 8:29) --

sence v energy rom pracuje skvěle
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů