Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od roxtedy »

čau borci, HTC vydalo novou ROM pro D2, zatím ale není určena pro náš trh. Je pro UK a mělo by tam být SENSE 2.5

http://www.htc.com/uk/supportdownloadli ... sd&cat=all

Pro UK byla ovolněna dne 18.3.2010. Tak pevně doufám, že ji časem taky uvolní pro nás...pak ji ale bude muset sunnysoft přeložit..(snad)
skinhead
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pát pro 18, 2009 23:31
Zařízení: HTC Diamond 2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od skinhead »

Anglickú verziu už je možné stiahnuť. ;-)

http://megarapid.eu/files/1269109803/ru ... 1_ship.exe
Kubajz
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon bře 22, 2010 9:45
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od Kubajz »

Zdravíčko, chtěl bych se zeptat, zda a kdy asi by mohla být tato nová rom k dispozici pro čr? Je mi jedno jestli bude anglicky nebo česky, hlavně bych si ji chtěl stáhnout z ofic. webu a né přes nějaký rapidy... Díky za odpověď...
piszkot
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: sob kvě 30, 2009 12:04
Zařízení: Samsung Galaxy S i9000
Bydliště: Trinec
Kontaktovat uživatele:

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od piszkot »

A proč ne přes nějaké rapidy?:)) to máš fuk jestli z odkazu výše a nebo když se podíváš na xda kde uživatelé postují svoje SN pro různé regiony a napíšeš do HTC support stránek pro stažení...vyjde to na stejno a ušetříě méně času heldáním SN pro WWE;)
Petr1K
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř dub 29, 2009 6:24
Zařízení: HTC D2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od Petr1K »

Mám HT94GL100xxx kde seženu ROMku pro můj region. Stačí angličtina.
Dík
simir77
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob úno 20, 2010 23:03
Zařízení: HTC Diamont II

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od simir77 »

Přátelé tak teď uvolnil sunnysoft novou romku včetně češtiny tak stahujte
http://www.sunnysoft.cz/htc/sub/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kubajz
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon bře 22, 2010 9:45
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od Kubajz »

Ahoj a díky za info!

Nainstaloval jsem romku ze stránek sunnysoftu a je parádní! Sense je fakt cool.

Ale prosím vás, jak je tam ta lokalizace, tak to má být komplet čeština, nebo jen nějaká částečná lokalizace??? Nainstaloval jsem to a česky tam je akorát název dne na úvodní obrazovce, jinak asi nic víc...????

Díky
roxtedy
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 158
Registrován: pon lis 24, 2008 7:50

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od roxtedy »

čau, ROM je počeštěná, tzn. komplet v češtině i WM6.5 Musíš nainstalovat language package od sunnysoftu.
Jestli máš VISTY nebo W7 tak na balíček klikni pravým a dej zabezpečení, zatrhni spouštět jako správce, režim kompatibility W XP... a mělo by to jít nainstalovat do telefonu. Nainstaluj a dej soft reset...
Kubajz
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon bře 22, 2010 9:45
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od Kubajz »

Ahoj.

Nainstaloval jsem ROMku staženou ze stránek sunnysoftu. (Topaz_HTC_WWE_EastEurope_2.53.479.3)
Potom jsem nainstaloval Language pack. (InterWrite_Diamond2_2.53.479.3)
Postupoval jsem podle návodu (http://www.sunnysoft.cz/htc/sub/" onclick="window.open(this.href);return false;) a provedl hard reset.

Nicméně tam ta čeština není a po nastavení Regionu (Czech) v nastavení mám česky akorát den v kalendáři na home stránce.

Zkoušel jsem různé postupy (hard reset, soft reset po instalaci language packu, spouštět jako správce, atd...)

Jo a když jsem instaloval ten language pack, tak na konci instalace mi to zahlásilo: "Confirmation: The files have been changed!" ... a jak jsem psal, postupoval jsem dle návodu...

Už fakt nevím jak tam tu češtinu dostat...

Díky za každou radu :)
tweety_one
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned dub 04, 2010 7:56
Zařízení: htc topaz

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od tweety_one »

myslim že bude problem v HARDSPL, matně si vzpomínám že sem měl stejný problém hned po kopi telefonu když se mě z nějakého důvodu podařilo nainstalovat angl. rom a pak sem tam chtěl dostat počeštěnou... myslim že tam máš HARDSPL 1.33 a budeš tammuset naistalovat 1.83? alespoň myslim že se tak značí... http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=98&t=13711" onclick="window.open(this.href);return false;

-- doplnění předchozího příspěvku (ned dub 04, 2010 10:56) --

mám tu bohužel ještě jiný problém s instalací české lokalizace... Po naistalování origi ROM 2.53.479.3 sem chtěl instalovat českou lokalizace ale při zjišťování přístroje to napíše tuhle hlášku "package version is not larger than the one in your device" jak tomu mám rozumět :) a instalace se neúspěšně ukončí...
silvie_s
nováček
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: ned lis 25, 2007 23:50
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Brno

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od silvie_s »

počeštění Sense přes registry funguje
simir77
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob úno 20, 2010 23:03
Zařízení: HTC Diamont II

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od simir77 »

chlapy všem nejprve přeji krasne proziti velikonoc a ted s mim problemem.Mam brand.htc od t mobilu,nainstaluji si novou rom v poho a pri pokusu pocestit mi to na konci vypise nejakou chybu a cesky to nemam,muze to byt tim ze mam telefon zakoupen u t mobilu jako mda vario v,nebo si myslite ze by to melo jit a chyba bude nekde jinde moc diky
rein
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 148
Registrován: ned úno 10, 2008 19:33
Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
Bydliště: Prievidza

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od rein »

mám tu bohužel ještě jiný problém s instalací české lokalizace... Po naistalování origi ROM 2.53.479.3 sem chtěl instalovat českou lokalizace ale při zjišťování přístroje to napíše tuhle hlášku "package version is not larger than the one in your device" jak tomu mám rozumět :) a instalace se neúspěšně ukončí...
Problém je v OS na PC lokalizačný balíček má problémy s kompatibilitou 64 bit. OS pozri tu.
simir77
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob úno 20, 2010 23:03
Zařízení: HTC Diamont II

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od simir77 »

tak rom i čeština je udajne na mobily s kodem
PN: 99HHH009-00
romku tam bez problemu dostanu a cestina mi nejak nejde doinstalovat nemuze to byt tim ze mam brandovany mobil u t mobile jako mda compact v s kodem PN: 99HHS004-00
Jet
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát úno 06, 2009 15:53
Zařízení: MDA COMPACT V

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od Jet »

Mě to taky nejde, zřejmě to do brandovaných nepujde :-(
Kubajz
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon bře 22, 2010 9:45
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od Kubajz »

Takže už jsem konečně rozjel tu češtinu...

Mám Visty.

Nepomohla kompatibilita WXP, W2k, W98, ale WNT!!!
Jo a je potřeba po té instalaci v telefónu udělat Hard restart (jak píšou v návodu).

Jak psal tweety_one problém s tou hláškou, tak to mi psalo jen při kompatibilitě W2k... Ale jak jsem psal, kompatibilita WNT byla ta vítězná!

Hezké velikonoce všem a ať se vám to všem taky povede zdárně počeštit.

PS: Ta nová romka je fakt dost dobrá! I <3 SENSE! :)
tweety_one
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned dub 04, 2010 7:56
Zařízení: htc topaz

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od tweety_one »

no jo, ale já mam XP pro, a brandovaný telefon nemam a stejně to nejde :) zkoušel jsem to na 2 PC (oba XP) po nahrátí origo nové ROM jsem i zkusil Hard Reset, ale stejně nic... kde dělám chybu :) na třetím PC jsem se už dostal na stejnou hlašku jako ostatní "Confirmation: the files have been changed" mám 32 bit. OS XP pro
michalhtc
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv bře 11, 2010 12:33
Zařízení: HTC Touch Diamond2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od michalhtc »

po nahrani teto ROM se mi deje jedna zvlatni vec , telefon nevidi SD kartu , tak ji vyndam ,dam zpet a zase ji chvilku vidi , otevru ji v pruzkumniku a HTC nacita a prestane ji opet videt ....tak to porad opakuju a nevim co stim ?
tohle se mi predtim nikdy nestalo a pred flashovani jsem vyndal SIM i SD kartu...
tak nevim, poradte co s tim :-(
Petr1K
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: stř dub 29, 2009 6:24
Zařízení: HTC D2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od Petr1K »

1, kartu jsem měl při FLASH taky venku a průzkumník ji normálně vidí

2 měl jsem problém s instalací, nějaký write error při spuštění ustalovacího souboru asi díky 64b XP. Tak jsem rozpakoval ten .exe soubor a spustil instalaci v rozbaleném archivu. Vše dopadlo dobře.

3, POZN. Nainstalovaná čeština pro můj PN: 99HHS004-00, jak je zde napsáno, funguje až po hard resetu.
simir77
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob úno 20, 2010 23:03
Zařízení: HTC Diamont II

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od simir77 »

Petr1K.....jak si to dokazal ze ti cestina jde?mam take brandovany mobil od t mobile..tedy mda compact v PN: 99HHS004-00 a cestina ne a ne jit,diky za rady
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů