Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
michalhtc
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv bře 11, 2010 12:33
Zařízení: HTC Touch Diamond2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od michalhtc »

kde muzu najit energy rom ?
mrkirby
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon dub 26, 2010 7:23
Zařízení: HTC Diamond 2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od mrkirby »

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=562942" onclick="window.open(this.href);return false;


můžu jedině doporučit

opraveno.
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od niky79 »

To je prece romka pro jine zarizeni...
mrkirby
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon dub 26, 2010 7:23
Zařízení: HTC Diamond 2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od mrkirby »

přesně tuhle mám na Htc Diamond 2 (topaz) a funguje naprosto dokonale

-- doplnění předchozího příspěvku (pon dub 26, 2010 15:07) --
niky79 píše:To je prece romka pro jine zarizeni...
opraveno
nick_999
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon čer 14, 2010 11:48
Zařízení: HTC Diamond 2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od nick_999 »

Chlapi, můžete mi poradit? Dala by se do té nové oficiální romky nahrát jiná verze foťáku? Nová 6.15 (Build 37355) mi absolutně nevyhovuje. Bral bych verzi z ROM 2.16.479.1 (67041), případně kde by se dala sehnat. Díky
Onizuka
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: úte čer 15, 2010 7:30
Zařízení: HTC TD2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od Onizuka »

Ahoj snažil jsem se ale nikde sem to tu nějak nenašel...

Včera jsem instalnul novou rom ze stránek sunnysoftu a i čestinu vše vypadá ok, jen záložka lidé (respektivě když tam přidáváte do oblíbených) u staré verze byl sloupec a tam jste si jen vybrali a pak dle toho kolik ste měli čísel tak se vám v prostřed pod obrázkem zobrazili

teď když kliknete na obrázek tak začnete volat to číslo které jste přidali a když na jméno tak se zobrazí detail.

Je možné jen tuto záložku vrátit do ůvodního stavu??? předpokládám že jediná možnost je přejít spět na původní rom 6.5/6.1 ?
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od niky79 »

"teď když kliknete na obrázek tak začnete volat to číslo které jste přidali a když na jméno tak se zobrazí detail."

Me toto prijde jako logicke :) Ale zalozku lide jsem zrusil, nainstaloval jsem Cookie HomeTab a vybranych 10 lidi jsem si dal formou jejich obrazku primo na today :)
Onizuka
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: úte čer 15, 2010 7:30
Zařízení: HTC TD2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od Onizuka »

logicke ano ale u jednoho kontaktu mam minimalne 3 cisla, driv se proste vybral kontakt a pak sis vybral cislo ktere volat, mobil prace atd. no nic je to jen komfort no, drive to proste bylo lepsi
Mezek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 250
Registrován: stř pro 03, 2008 10:10
Zařízení: HTC HD, HD2
Bydliště: Plzeň

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od Mezek »

...................a když na jméno tak se zobrazí detail.
Ano, a co ti brání v detailu kontaktu ťápnout na jakékoliv číslo které chceš. A hned voláš.
Mám taky více čísel na kontaktech. To hlavní číslo mám na "obrázek" kontaktu a pokut chci volat na jiný číslo ťápnu na jméno a vyberu si číslo, které chci a hned volám.
sinco
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte dub 15, 2008 19:16

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od sinco »

Take mam tuto rom . Uz s koupenym pda. A taky mam drobne pismo kdyz pisu sms. Prichozi zpravy si velikost memit mohu, ale psana sms je strasne male pismo. Zkusil jsem nainstalovat Resco contakt manager. Vse krome sms funguje. Pouzival jsem ho na svem puvodnim pda. Ale sms jedou tak na pul. Prichozi sms v pohode. Jak dam odpovedet zmizne rozhrani Resca a skoci tam to od htc. Po konzultaci ze Sunnisoftem a VSP Data se pry pravdepodobne jedna o nahrati spatne lokalizace. To pismo je pak dusledek. Nechce se mi to davat do servisu a pak cca 14 cekat, bez mobilu. Proto bych rad vedel jak velke je pismo u ostanich. Pokud dam ve zpravach pismo nejmensi, tak tahle male pismo je u te zpravy kterou pisu. Proc kdyz jde nastavit velikost pisma, proc se velikost pisma zaroven nemeni i pro pismo psane sms, meni se pouze u prichozi sms. Mozna by to slo zmenity pres registry. Je tam polozka HTC messaging. Anglina neni muj konicek. A nebo nejak zrusit editor zprav od HTC.

Edit. Tak jsem to poresil tak ze jsem nainstal. cabem zrusil pouzivani HTC editor zprav. Na zpravy mam bud app Resco cantact manager a nebo vychozi sms editor od MS. Pokud tapnu na prichozi sms z prostreni sense, tak se sice otevre editor zprav ale je podobny htc. SMS zprava a pod tim je okinko a na prave strane toho okinka je tl. na odeslani sms. Takovy divny editor. Kdyz dam otevrit zpravy pres Resco a dam odpoved ukaze se mi MS editor zprav. Ten soft je Zenyee Disable HTC Messaging. Je sice urcen pro HD2, editor zprav tam je, si myslim stejny. Po odinstalovani Zenyee... by se melo vse vratit do puvodniho stavu. Pamatujte ze vse delate na svoji odpovědnost.

Edit: Tak jsem ten Zenyee musel odinstalovat. Prisla sms aat jsem ji precetl, otevrel ve vsem co to slo, stale blikala led o nove zprave. A v sence jsem mel zelenou 1. Kdyz jsem vlezl do registru a HKCU\System\State\Messages\sms\Unread ,polozka "Count" ma byt nula. Mel jsem tam 1. Zmenil jsem to na 0. Ledka zhasla a i zelena 1 ze sense zmizela. Ale jen do prijmuti dalsi sms. Opet blikala led a 1 zprava. Po odinstalovani se vse vratilo do puvodniho stavu. Ted staci do senze, sms a za cca2s zmizne 1zprava a zhasne ledka. Ufff
kluk.100
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: stř pro 19, 2007 9:19

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od kluk.100 »

mrkirby píše:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=562942


můžu jedině doporučit

opraveno.

souhlas,nic lepšího jsem neměl.Výdrž baterky skoro o půl dne lepší,neseká se,svižné,kontrastní a dobře propracované.Fakt doporučuji Dinik Glass,fakt super 8-)
antalis
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát črc 30, 2010 14:35
Zařízení: HTC diamond2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od antalis »

No tak sem s tím měl úplně stejný problém...nainstaloval sem cs aktualizaci(mimochodem s win7-kompatibilita pro win XP), a nešlo nic....a nechal sem to tak...tedka jsem jen tak zkusil provést Hard reset(system-clear storage-1234) a po nastartovani systemu mi vyskočil sloupec jazyku-czech, polski, hungary.....zvolil jsem czech, všecko bez problému funguje.
Filous
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát lis 27, 2009 16:48
Zařízení: HTC HD2

Orig. nová ROM pro D2, SENSE 2.5

Příspěvek od Filous »

Nevíte někdo kam napsat nebo kde najít Sériové číslo. Přišel mi Diamond 2 z anglie, ale pod baterkou je jen IMEI a tak nevím co dopsat na stránky HTC abych monl stáhnout ofiromku. V tel. je jen WM 6.1 profesional. HardSPL nejde. Díky
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů