Rozbil jsem si klávesnici :)

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D 3. generace a dalších utilitách...
Odpovědět
Asmodeus
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 04, 2010 20:18
Zařízení: HTC Diamond 2

Rozbil jsem si klávesnici :)

Příspěvek od Asmodeus »

Mám takový problém, stáhnul jsem si někde nějaký český slovník pro klávesnici, ale až potom jsem zjistil, že byl pro HD. No a lehce jsem si tím zničil současnou klávesnici. taková ta klasická, jak jsou pod každým tlačítkem tři písmenka (phone), tak ta mi nefunguje vůbec a u qwerty, když zapnu slovník, tak mi taky nefunguje. takže můžu psát jen na qwerty bez slovníku a to jak normálně, tak i naležato. :) Čert vem slovník, ten stejně nevyužívám, ale ta phone klávesnice by se docela hodila.

Prosím nevíte někdo co s tím? napadá mě snad jedině ji přeinstalovat a nebo zkusit nahrát nějaký jiný ten slovník, ale nikde jsem nic nenašel.

A ještě jeden dotaz, před koupí jsem viděl v recenzích, že Diamond 2 obsahuje i takovou tu klávesnici, jak jsou pod tlačítkem 2 písmenka, ale já tam nic takového nemám. Je to normální?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Rozbil jsem si klávesnici :)

Příspěvek od Jiří Hrma »

No ten slovník se předpokládám instaloval jako CAB soubor, tak ho doporučuji zase přes nastavení odinstalovat. Pak udělej softreset. Jinak od HTC bys měl mít v základu tři druhy SW klávesnice (Phone keypad, Compact QWERTY a Full Qwerty), mezi kterými se můžeš přepínat přes malou šipku vedle ikonky klávesnice v dolní liště OS. Tvůj problém i určitě vyřešil hardreset (obnova továrního nastavení), ale nezapomeň si předtím udělat zálohu dat. Případně jestli se ti do toho nechce, tak si pořid nějakou jinou SW klávesnici (Resco Keyboard, Sunnysoft InterWrite, Mobilnaut Keyboard) a používej je (najdeš i free alternativy).
Asmodeus
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 04, 2010 20:18
Zařízení: HTC Diamond 2

Rozbil jsem si klávesnici :)

Příspěvek od Asmodeus »

Bohůžel jsem ho nikde nenašel, asi se ta T9 instaluje trochu více do hloubky. A ten Hardreset se vlastně provádí jak? a to mi tedy vrátí telefon úplně do původního stavu? takže budu muset znovu vše nahravat. je to tak?

Jinak k té Compact klávesnici, skutečně tam není a myslím že to není proto že jsem lama a nemohu ho najít :) opravdu tam není, mám na výběr jen zbylé dvě. Jinak telefon jsem kupoval od sunnysoftu.
Odpovědět

Zpět na „Software a multimédia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů