Výběr ROM WM 6.5

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Odpovědět
pleswi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: čtv srp 03, 2006 13:40
Zařízení: HTC Sensation XE with Beats audio
Kontaktovat uživatele:

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od pleswi »

Zdravím, projížděl jsem po dlouuuuhé době XDA a zaujali mě hlavně ROMky. Vzhledem k tomu, že s ROMkama nemam velké zkušenosti, chtěl bych zde požádát o rady, tipy a vlastní zkušenosti. Výběr je nemalý a každý tvrdí, že ta jeho je nejlepší :) Chtěl bych vás tedy poprosit zda byste mi mohli doporučit nějakou ROMku s wm6.5, chtěl bych i manillu 2.5 ovšem jak to tak pročítám tak jsou v ní udajně dosti bugy. vsude same sense 2.5 a spousty programku. Osobně nepotřebuji nic narocneho postacilo by neco v zakladu s Operou, GG a takovejma tema beznyma vecma. Tak prosím poraďte :) Předem děkuji všem za jejich odpovedi a cas.
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od MINICOOPER »

Já mám ROM od NRGZ a jsem naprosto spokojenej viz zde: http://thewingster.com/energyromwarhawkstandard.aspx Případně s vyber jakou chcewš ale tato je opravdu dobrá a obecně ROM od NRGZ jsou špičkové.......
pleswi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: čtv srp 03, 2006 13:40
Zařízení: HTC Sensation XE with Beats audio
Kontaktovat uživatele:

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od pleswi »

Dík za odpoved, ja jsem vcera tomu venoval asi 3 hodiny brouzdal jsem, lamal jsem svoji anglictinu pres koleno a hledal jsem, koukal jsem ze NRGZ je docela spicka sefkucharu. Chrli posledni dobou jednu za druhou a to nejen na TP2. Koukal sem po ty posledni, par bugu tam jeste je, ale lidi si docela chvalej vydrz baterie a sviznost systemu, navic na nekolik "vetsichů bugu kery se ne vzdy projevi ma fixy. premyslel jsem nad verzi Leo, ma novou sense 2.5 coz bude sice jeste asi trosku bugova zalezitost ale vypada to fakt hezky. A nebo pak standartku Phoenix 2. Kdyby nekdo prinesl nejake dalsi postrehy tak bych byl vdecnej. :)
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od Radek Hübl »

Obe nejnovejsi ROMky (Phoenix 2 Standard i Leo Manila 2.5) jsem vcelku dlouze testovat a Phoneix je opravdu dobra volba, u LEA je preci jenom dost bugu a protoze sense je oprvni vec kterou vypnu po FLASHI novej romky zkoncil jsem u Phoenixu. ;-)
pleswi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: čtv srp 03, 2006 13:40
Zařízení: HTC Sensation XE with Beats audio
Kontaktovat uživatele:

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od pleswi »

Ja ted taky nepouzivam TF3D ale SPB MS, ale rikal jsem si ze 2,5 nevypada tak zle, a az bude ve stable verzi, ze by mohla byt celkem i pouzitelna
Jumper
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte pro 18, 2007 8:08
Zařízení: HTC TP2, HTC TyTN II, Samsung Galaxy S3
Kontaktovat uživatele:

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od Jumper »

tak kterou, na XDA je jich nepřeberně, která je ta nej :-)

kdo je tu největší testovač? :-)
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od MINICOOPER »

Psal jsem to nahoře a píšu to ještě jednou i pro ty vzadu :-) http://thewingster.com/energyromwarhawkstandard.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od htcjirka »

Za sebe mohu mezi nej ukuchtene rom vyzdvihnout tuto Rhodium_AF|HTC Sense 2.5 http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=552821" onclick="window.open(this.href);return false;
krehla
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: stř lis 25, 2009 23:10
Zařízení: iP5S

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od krehla »

procetl jsem to tu (i jine temata) ale je to silene moc informaci najednou, jak to bude s jazykem, kdyz dam novou ROM treba tu Energy, bude ENG nebo CZE?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od htcjirka »

Samozrejme a logicky ze EN
Jumper
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte pro 18, 2007 8:08
Zařízení: HTC TP2, HTC TyTN II, Samsung Galaxy S3
Kontaktovat uživatele:

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od Jumper »

Eng není problém, nemusíš umět Eng na to aby jsi ovládl své PDA a získal nad ním kontrolu :-) za poslední 3 dny jsem zkusil asi 5 ROM, všechny Eng, jsou pěkně svižné a v porovnání s lokalizací CZ a ofiko ROM je to fakt to nejlepší, co můžeš svému PDA a sobě dopřát :-) hi,hi
krehla
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: stř lis 25, 2009 23:10
Zařízení: iP5S

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od krehla »

ENG mi problemy nedela, ja jen pro upresneni. jeste mam dotaz k te Manile 2.5 cetl jsem ze ma obcas problemy s "Landscape" modem ... znamena to, ze kdyz vysunu klavesnici, neotoci se mi obrazovka, a tudiz budu psat sms/email/poznamky/ukoly apod na sikmo?
Jumper
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte pro 18, 2007 8:08
Zařízení: HTC TP2, HTC TyTN II, Samsung Galaxy S3
Kontaktovat uživatele:

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od Jumper »

co třeba tahle :-)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=552821" onclick="window.open(this.href);return false;

stačí jen hledat :-)
krehla
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: stř lis 25, 2009 23:10
Zařízení: iP5S

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od krehla »

tak uz jsem vybral a chci se do toho pustit, koukam, ale ze je u ty EnergyROM 21885 nebo 28011 nebo 28014 ja mam sestaveni 21854. a nejaky drobny... musi to cislo byt stejny nebo je to jedno...??? nesmejte se mi, ale jsem fakt lama budu to delat poprvy
Jumper
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte pro 18, 2007 8:08
Zařízení: HTC TP2, HTC TyTN II, Samsung Galaxy S3
Kontaktovat uživatele:

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od Jumper »

Cituji:

The 21885 Build is from the OEM COM2 Tree and is the most reliable and bug free release. I recommend you start with this first!
And...
The 28014 Build that's the latest in the 6.5.3 series with the Start/Close buttons at the bottom. These builds are not as stable but they reflect the latest cutting edge technology from Microsoft.
krehla
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 74
Registrován: stř lis 25, 2009 23:10
Zařízení: iP5S

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od krehla »

takze je v celku jedno co tam bouchnu, to je pouze novejsi sestaveni systemu, pokud se moje ENG nemyli takze jdu stahovat tu spolehlivejsi 21885... diky
terekyn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: ned lis 01, 2009 23:20
Zařízení: Google Nexus S

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od terekyn »

Pridavam se taky mozna s jednim blbym dotazem ale nejsem si jistej tak se radeji zeptam. Kdyz prehraju ROM a budu chtit vratit zpet original vcetne cestiny kterou mam od vyrobce tak stahnu ze Sunnysoftu a nakopu to tam. Je to tak?
Jumper
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 68
Registrován: úte pro 18, 2007 8:08
Zařízení: HTC TP2, HTC TyTN II, Samsung Galaxy S3
Kontaktovat uživatele:

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od Jumper »

ano tak :-)
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od htcjirka »

Pro ty co preferuji opravdu lite romku,bez TF a podobnych balastů doporucuji tuto nejlepsi a nejsviznejsi wm6.5 rom na poli LITE romek.

kalhimeo Super Lite ROM WM 6.5

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=604893" onclick="window.open(this.href);return false;

Volná Storage : 350Mb
Volná RAM : 136MB

Mnoho nejen Touchistu si ji nenainstaluje,ale ti kteri maji radi hodne orezane windows bez balastu prijdou teto rom na chut.
Tslany by jasal.

Upozornuji ze to je opravdu hodne lite rom a dobre si prectete co vse neobsahuje,aby jste pak nebyly prekvapeni.
terekyn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: ned lis 01, 2009 23:20
Zařízení: Google Nexus S

Výběr ROM WM 6.5

Příspěvek od terekyn »

Tak jsem vyzkousel par kousku ROM a momentalne jsem zpet na original ROMce. Vykousel jsem nejakou Miri, Energy a Deep Shining. Deep Shining byla moc pekna, Manila 2.5 fungovala pekne i v Landscape ktery casto vyuzivam, ale mel jsem problem s Live Messenger ktery potrebuji kvuli praci a celkove se to potom nejak zaclo sekat. Rychlost byla strasna a tak jsem se vratil na original ROM bez cestiny. Poradi mi ted nekdo nejakou dobrou s Manilou 2.5. Vyhovovalo mi tu chvili co jsem to pouzival ze si muzu v TF3D na Home dat kontakty nebo programy. Predem diky za jakykoliv napad.
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti