NEW RADIO & ROM WM6.5

Sekce pro zkušené uživatele (diskuze o nových ROM, tweaky...)
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od Radek Hübl »

To je bpouze pro uživatele brandovaného telefonu (T-Mobile MDA Vario V). Doručenky prostě nenastavím ani přes veškeré tweaky a aplikace přímo pro to určené. Napíšu kuchařoj kde je chyba. Mluvím tady o EnergyROM_21864_RHODIUM_28.Oct.2009 Standart. Tudíž bez Titania a HTC Sense 2.5 ale to mam vyple a jedu na SPB MS 3.5 ;-)
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od Bartyx »

MAO píše:
Bartyx píše:...Teď jedu na té samé jako Nolf (23081) a jsem docela spokojenej...
Pokud jedeš na 23081 tak máš WM 6.5.1

Pokud máš klasika křížek nahoře tak máš 21864.

Jojo, samozřejmě 21864. Překlep se vloudil.

Jinak já mám tu se Sense a jsem taky spokojenej. Jen mám problém s albem fotografií. Normální to prohlížení fotek v Sense je v pořádku, ale když tapnu na levý kontextový tlačítko, kterym otevřu Album, tak tam mám každou fotku zobrazenou dvakrát. Přitom si sem jistej, že mám v zařízení fotku jen jednou. Už jsem hledal jak blázen, jestli sem je náhodou někam nezkopíroval. Pokud si tam vyfiltruju jen fotky na kartě (kam ukládám fotky z foťáku), tak je to v pořádku, ale jakmile dám ve filtru vše (kartu i zařízení), tak se mi rozdvojej :-( Ale dá se to přežít. Jinak je to super ROM, pěkně rychlá a bezproblémová. A se super základní programovou výbavou.
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od Radek Hübl »

A ještě tě opravím v podpisu. Kde máš napsáno toto: ROM: EnergyROM 21864 WM6.5 Manila 2.1 a toto neexistuje, pokud máš build 21864 tak nemáš 2.1 ale 2.5 ;-)
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od Nolf »

Tak tam mám EnergyROM_21864_RHODIUM_28.Oct.2009_StandardM2.5
ale celkově na wm 6.5 mě vadí že nemám už klasickou nabídku start se zástupci 7 programů. Na celkovou úpravu si zvykám. Je fakt že je to malinko svižnější.
Jedu s klasickou today, počasí, easy launcher, sms today, kalendář - sbsh.
Jdu zkusit navigaci a pár drobností co jsem jen kopíroval jesti to pojede.

Edit: TT se tváří jako že je ok, no nevim nakolik věcí se dá jen nakopírovat ale pokud mi hovory a sms půjdou jak mají asi si ji nechám a zmení si ji v podpise :wink:
Kalendář jsem naštěstí už vylepšil - mám sbsh - jdou tam navolit přednastavené délky trvání událostí a délky upomínání. To mi stačí k radosti a to jediné mě vytáčelo u standartního kalendáře.
Na to jak jsme nerad měl zaplý standart zámek pořád - zapínal a vypínal jsem to přes HomeScreen_PlusPlus - tak si na ten nový asi zvyknu. Připomíná mi S2U2.
Tady je odkaz - díky Bartyx http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 4&p=125963

Edit2: ale jedna velká prosba - než si zvyknu na en - je možná instalace cz od SS z verze 1.19.401.1 ? občas fakt tápu vo co go
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od Radek Hübl »

Nolf píše:...ale celkově na wm 6.5 mě vadí že nemám už klasickou nabídku start se zástupci 7 programů. Na celkovou úpravu si zvykám...
Alespoň pořadí si ale můžeš změniť. Aby jsi měl ty svoje nej vždy na hoře ;-)
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od Bartyx »

MAO píše:A ještě tě opravím v podpisu. Kde máš napsáno toto: ROM: EnergyROM 21864 WM6.5 Manila 2.1 a toto neexistuje, pokud máš build 21864 tak nemáš 2.1 ale 2.5 ;-)
Ale existuje. Jsou dvě verze, jedna je LEO a druhá PHOTON. Obě mají stejnej build (21864), ale jedna má 2.1 a druhá 2.5.
Je to tahle:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=553506" onclick="window.open(this.href);return false;

nebo

http://thewingster.com/energyromwarhawkstandard.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od MINICOOPER »

MAO: mám nainstalovanou Energy ROM kterou jsi taky testoval a kterou jsi celkem chválil, mám nasledující dotaz a to zda současná ROM o které tu píšeme je lepší než Energy ROM. Jde mi to to že stejně jako ty nepoužívám TF ale SPB Shell 3,5 a poslední dotaz je asi jasný ale i tak, když si udělám zálohu z Energy ROM jde obnovit v nové ROM? Vím že asi to pujde ale zálohuje se tam spousta věcí které obsahuje Energy ROM a které nejsou v nové ROM tak zda se to nebude "hádat a dělat bordel"

Díky moc
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od Radek Hübl »

no, celkove vzato to zalohu zkousne ale bylo tu par drobnosti takze jsem si jen obnovil data z myphone a jinak vsechno nainstaloval znova, nastaveni vsechn programu jsem si pred tim vyexportoval ;-)
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od Bartyx »

MyPhone umí obnovit zálohu po přehrátí rom? Já měl pocit, že pak to zařízení znovu už neidentifikuje. Ale nikdy jsem to nezkoušel, tak nevím.
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od MINICOOPER »

MAO píše:no, celkove vzato to zalohu zkousne ale bylo tu par drobnosti takze jsem si jen obnovil data z myphone a jinak vsechno nainstaloval znova, nastaveni vsechn programu jsem si pred tim vyexportoval ;-)
No a jak je to s porovnáním tech ROM? Co se ti zdá lepší? Energy Rom nebo to co tam máš ted?
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od Radek Hübl »

No puvodne jsem pouzival EnergyROM RHODIUM 20090822 Titanium. A ted mam EnergyROM_21864_RHODIUM_28.Oct.2009_Standard. Takze mam porad EnergyROM. Kazdopadne tato novejsi je urci lepsi... Má více volné RAM a celkově je rychlejší a v kombinaci s novým RADIem je to bomba. Kazdopadne MyPhone funguje jako zalohovaci system. Více zde: http://smartmania.cz/index.php?ind=news ... e&ide=1248" onclick="window.open(this.href);return false;
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od MINICOOPER »

Tak a máme tady novou verzi od kuchaře NRGZ28 a to z 02.Nov.2009 jdu jí tam šoupnout :o) sice nikde o tomto buildu nepíše ale pokud se dá download ze stránky zde: http://thewingster.com/energyromwarhawktitanium.aspx nebo zde verze standard: http://thewingster.com/energyromwarhawkstandard.aspx
tak tam je již k dispozici verze EnergyROM_21864_RHODIUM_02.Nov.2009_Titanium.rar nebo EnergyROM_21864_RHODIUM_02.Nov.2009_Standard.rar
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od Radek Hübl »

JJ kuchtí šíleně rychle a pokud by jsi chtěl mít furt aktuální tak počítej že budeš flešovat ROMku tak 2x týdně :-)
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od MINICOOPER »

Hlavně aby ta rychlost nebyla na úkor kvality. Pokud to je fakt takhle tak tam dám novou ROM a zkusím plnou obnovu systému, uvidim co mi to udělá Energy ROM Titanium na Energy rom Titanium ale verze 02/11./09
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od Bartyx »

Já si počkám na changelog, uvidíme zda se to vůec vyplatí měnit. :-)

Kdoví co tam vymyslel, když to ještě nedal ani na XDA.
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od MINICOOPER »

No já tam mám verzi z 28.8.09 takže mě se to vyplatí ale naprosto se mi nechce dělat všechno znova proto asi zkusím plnou obnovu, uvidím zda to zkousne

-- doplnění předchozího příspěvku (úte lis 03, 2009 23:49) --

Noo tak sice to obnovu zkousnulo ale, nekteré ikony neměly grafiku jen zakový ten univerzalní obrázek, takže ne všechno asi klaplo jak mělo. Tak jsem to musel znova nahazovat ručně :o( že jsem se na to nevys** :-D

EDIT:
Tak tam ten hoch šoupnul zase novou verzi:o) mě z toho jebne
EnergyROM_21864_RHODIUM_03.Nov.2009_Titanium.rar
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od Nolf »

ne, tahle tam uz byla jak jsi psal vyse ale nova je 23081 - coz by mela byt s wm 6.5.1
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od Bartyx »

Mě by zajímalo, proč o nich kuchař zatím nic nenapsal ani na XDA, ani na wingster.

EDIT: Takže to vypadá, že ta verze z 3.11. má oproti tej 28.10. jen novější verzi Opery (9.7) a v případě romky s Touch Flo má jiný theme trochu. Hodiny jsou černý místo bílejch. Taky je trošku jinej ten slider. Ale pořád čekám, až napíše nějakej changelog. Třeba tam je něco, co není vidět a bude to stát za flash. A možná i konečně zkusím WM 6.5.1
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od Nolf »

Jakou romku si mám vybrat pokud TF3D nebo Titanium stejně vypnu ? Používám standartní today obrazovku. Má to na to vliv jak bude romka stabilní ? Zatím jsem si stáhnul tu novou s Titaniem - zdá se mi nejmenší co do objemu dat.
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

NEW RADIO & ROM WM6.5

Příspěvek od MINICOOPER »

No já mám s titaniem a nechává více volné RAM a celkově je menší, taky vypínám TF3D atd
Odpovědět

Zpět na „ROM, HardSPL unlock, tweaky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů