problém synchronizace OneNote Mobile

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D 3. genrace a dalších utilitách...
Odpovědět
vjl
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob čer 20, 2009 18:58
Zařízení: HTC Touch Pro2

problém synchronizace OneNote Mobile

Příspěvek od vjl »

Často používám OneNote 2007 a proto po pořízení HTC Touch Pro2 jsem se těšil na synchronizaci poznámek. Tu se mi ale nedaří provést - hodí to hlášku "Chyba synchronizace - Microsoft Office OneNote: vyžaduje pozornost". Problém mám jak ve Win Vista tak v Win XP. Microsoft Office je v cz a aktualizovaný, OneNote Mobile v HTC má build 12.0.4518.1055. Zkoušel jsem postup na xda developers (ttp://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=307904&page=2), ten ale nepomohl.

Nevíte někdo co s tím?

Díky
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

problém synchronizace OneNote Mobile

Příspěvek od MINICOOPER »

No já také synchronizuju One note a bez problémů......
Napadla mě taková základní otázka, zda se ti spouští One Note automaticky po startu na PC a vidíš jii spuštěnou v běžících programech. Jinak se koukni do centra synchronizace a kouni se zda je tam nějaké nastavení v partnerství mezi PC a telefonem. Já mám build 12.0.4518.1055 a všechno šlape tak jak má.
vjl
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob čer 20, 2009 18:58
Zařízení: HTC Touch Pro2

problém synchronizace OneNote Mobile

Příspěvek od vjl »

Tak OneNote se mi po startu spouští (proces onenotem.exe). Při kliknutí na nastavení synchronizace obsahu (Centrum zařízení Windows Mobile) mi to nahlásí "Pro tento typ položky není k dispozici žádné nastavení". Zaškrnout to jde, pak mi to ale hláši již zmiňovanou chybu synchronizace. Ještě jsem zkoušel nastavení v samotné aplikaci OneNote na PC - v možnostech je volba "Instalovat aplikaci OneNote Mobile" zašedlá. Tak teda nevím...
Odpovědět

Zpět na „Software a multimédia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů