Stránka 1 z 1

SMS - špatné odesílání

Napsal: sob čer 06, 2009 8:43
od Visor33
Ahoj,
objevuje se mi dost nepříjemný problém. Když chci odeslat sms zprávu tak mi to napíše : your text message cannot be sent.... Mám Touch Pro2, žádné zásahy jsem do ROMky nedělal. Tuto chybu mi neháže pravidelně, jen někdy. Signál je dobrý, ramky, pamět v pořádku.

SMS zpráva se ale nevymaže,ale nakopiruje se do "windowsackeho vzhledu"...kde je ji možnost přeposlat....
Když sms zkusím napsat znovu přes touch flo tak se sms odešle...

Hard reset se mi dělat nechce.... Poradíte prosím?

SMS - špatné odesílání

Napsal: sob čer 06, 2009 9:39
od Visor33
nastavil jsem odesilani sms přes GSM, předtím tam bylo nastavené GSM preferred. Otestuji a řeknu jak to chodí/nechodí.

SMS - špatné odesílání

Napsal: sob čer 06, 2009 21:18
od tomar
Také mě to takto chodilo. Ale vypozoroval jsem, že sms zařadí do zpráv k odeslání když se tzv. srazí s příchozí sms nebo s příchozím hovorem. Starej komunikátor HP6915 toto nedělal. Sms si odložil a pak poslal se zpožděním. Zde se mě objeví zpráva o neodeslání a hotovo. Myslím si že je to díky WM6 na HP jsem měl ještě WM5. Souvislost s TochFlo jsem nevypozoroval.

SMS - špatné odesílání

Napsal: sob čer 06, 2009 21:26
od Visor33
porad to haze chyby...Uz me to dost zacina stvat. Takto drahy komunikator toto nesmi delat ani v nejmensim... Uz uvazuji o hardresetu a v dalce o reklamaci... Jaky mate vy nazor? nebo co byste delali vy...diky

SMS - špatné odesílání

Napsal: sob čer 06, 2009 23:08
od pleswi
no a nemuze to zpusobovat nejaka aplikace? zkus sem vypsat aplikace kery pouzivas treba nekde budem vedet kera by to mohla delat. pokud je to nepravidelne. ja bych zkusil ten HR sezen si zalohovaci software zazalohuj si to co potrebujes dej HR zkus to pokud to bude chodit jak ma obnov si ze zalohy co potrebujes a pokud to bude i nadale fungovat mas vyhrano me takhle zlobilo nekolik aplikaci resil sem to clear storage a postupna instlace a zkouseni. pokud ti HR nepomuze tak asi reklamace no.

SMS - špatné odesílání

Napsal: ned čer 07, 2009 6:28
od Visor33
pouzivam tyto aplikace:
Core player
Facebook
MoDoTo Nodata - delalo to i pred touto aplikaci
Pocket music
Qip
PHM regedit - chtel jsem mit TouchFlo v CZ...

To je vsechno.

SMS - špatné odesílání

Napsal: pon čer 08, 2009 20:13
od jlp
odosielanie SMS je BUG v TouchFLO 3D v2.1!!! :) Pockajte na update. :)

SMS - špatné odesílání

Napsal: pon čer 08, 2009 20:56
od Visor33
musím zaklepat.....od doby mého posledního příspěvku se mi chybová hláška neobjevila.... Ale nevěřím že je to náhoda a chyba někde bude. Snad výjde ten update jak říkaš ;)

SMS - špatné odesílání

Napsal: úte zář 13, 2011 13:29
od Annnys
Zdravím,
poradí někdo? příjde mi sms, přečtu si ji a ona se mi v doručených zobrazí jako přečtená.Ale na hlavním panelu u sms mi to ukáže zelenou jedničku, jako kdyby tam byla jedna nepřečtená sms. Půl roku jsem to neřešila, nechala jsem to tak, ale teď se mi tam zobrazila zelená dvojka, jako kdyby tam byly 2 nepřečtené sms. Prohlédla jsem všechny doručené sms, a nikde žádná nepřečtená.

Všechny sms v doručených jsem přesunula do nově vytvořené složky takže složku doručené mám úplně prázdnou a stejně mi to ukazuje č. 2 ( že tam stejně jsou 2 nepřečtené sms) i když je složka úplně prázdná.

Ví někdo co s tím?