SMS - špatné odesílání

Diskuze o aplikacích, programech, TouchFLO 3D 3. genrace a dalších utilitách...
Odpovědět
Visor33
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: ned dub 05, 2009 18:28
Zařízení: HTC Touch Pro2, Samsung Galaxy S II

SMS - špatné odesílání

Příspěvek od Visor33 »

Ahoj,
objevuje se mi dost nepříjemný problém. Když chci odeslat sms zprávu tak mi to napíše : your text message cannot be sent.... Mám Touch Pro2, žádné zásahy jsem do ROMky nedělal. Tuto chybu mi neháže pravidelně, jen někdy. Signál je dobrý, ramky, pamět v pořádku.

SMS zpráva se ale nevymaže,ale nakopiruje se do "windowsackeho vzhledu"...kde je ji možnost přeposlat....
Když sms zkusím napsat znovu přes touch flo tak se sms odešle...

Hard reset se mi dělat nechce.... Poradíte prosím?
Visor33
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: ned dub 05, 2009 18:28
Zařízení: HTC Touch Pro2, Samsung Galaxy S II

SMS - špatné odesílání

Příspěvek od Visor33 »

nastavil jsem odesilani sms přes GSM, předtím tam bylo nastavené GSM preferred. Otestuji a řeknu jak to chodí/nechodí.
tomar
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát kvě 29, 2009 17:01
Zařízení: HTC Touch Pro 2

SMS - špatné odesílání

Příspěvek od tomar »

Také mě to takto chodilo. Ale vypozoroval jsem, že sms zařadí do zpráv k odeslání když se tzv. srazí s příchozí sms nebo s příchozím hovorem. Starej komunikátor HP6915 toto nedělal. Sms si odložil a pak poslal se zpožděním. Zde se mě objeví zpráva o neodeslání a hotovo. Myslím si že je to díky WM6 na HP jsem měl ještě WM5. Souvislost s TochFlo jsem nevypozoroval.
Visor33
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: ned dub 05, 2009 18:28
Zařízení: HTC Touch Pro2, Samsung Galaxy S II

SMS - špatné odesílání

Příspěvek od Visor33 »

porad to haze chyby...Uz me to dost zacina stvat. Takto drahy komunikator toto nesmi delat ani v nejmensim... Uz uvazuji o hardresetu a v dalce o reklamaci... Jaky mate vy nazor? nebo co byste delali vy...diky
pleswi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: čtv srp 03, 2006 13:40
Zařízení: HTC Sensation XE with Beats audio
Kontaktovat uživatele:

SMS - špatné odesílání

Příspěvek od pleswi »

no a nemuze to zpusobovat nejaka aplikace? zkus sem vypsat aplikace kery pouzivas treba nekde budem vedet kera by to mohla delat. pokud je to nepravidelne. ja bych zkusil ten HR sezen si zalohovaci software zazalohuj si to co potrebujes dej HR zkus to pokud to bude chodit jak ma obnov si ze zalohy co potrebujes a pokud to bude i nadale fungovat mas vyhrano me takhle zlobilo nekolik aplikaci resil sem to clear storage a postupna instlace a zkouseni. pokud ti HR nepomuze tak asi reklamace no.
Visor33
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: ned dub 05, 2009 18:28
Zařízení: HTC Touch Pro2, Samsung Galaxy S II

SMS - špatné odesílání

Příspěvek od Visor33 »

pouzivam tyto aplikace:
Core player
Facebook
MoDoTo Nodata - delalo to i pred touto aplikaci
Pocket music
Qip
PHM regedit - chtel jsem mit TouchFlo v CZ...

To je vsechno.
jlp
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: úte čer 24, 2008 9:49
Zařízení: iPhone 3Gs 16GB 3.1.2 JB

SMS - špatné odesílání

Příspěvek od jlp »

odosielanie SMS je BUG v TouchFLO 3D v2.1!!! :) Pockajte na update. :)
Visor33
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: ned dub 05, 2009 18:28
Zařízení: HTC Touch Pro2, Samsung Galaxy S II

SMS - špatné odesílání

Příspěvek od Visor33 »

musím zaklepat.....od doby mého posledního příspěvku se mi chybová hláška neobjevila.... Ale nevěřím že je to náhoda a chyba někde bude. Snad výjde ten update jak říkaš ;)
Annnys
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte zář 13, 2011 13:18
Zařízení: HTC Touch pro 2

SMS - špatné odesílání

Příspěvek od Annnys »

Zdravím,
poradí někdo? příjde mi sms, přečtu si ji a ona se mi v doručených zobrazí jako přečtená.Ale na hlavním panelu u sms mi to ukáže zelenou jedničku, jako kdyby tam byla jedna nepřečtená sms. Půl roku jsem to neřešila, nechala jsem to tak, ale teď se mi tam zobrazila zelená dvojka, jako kdyby tam byly 2 nepřečtené sms. Prohlédla jsem všechny doručené sms, a nikde žádná nepřečtená.

Všechny sms v doručených jsem přesunula do nově vytvořené složky takže složku doručené mám úplně prázdnou a stejně mi to ukazuje č. 2 ( že tam stejně jsou 2 nepřečtené sms) i když je složka úplně prázdná.

Ví někdo co s tím?
Odpovědět

Zpět na „Software a multimédia“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů