Stránka 1 z 1

předělání HTC Touch pro 2 komplet návod???

Napsal: pon dub 02, 2012 15:04
od ferdash
Ahojte potřeboval bych pomoc, vím že toho je na googlu spousty, ale bohužel moje angličtina není perfektní, a nebaví mě to pročítat. Je toho až moc.

Mám HTC touch pro 2 , a chtěl bych předělat verzi rom.

Chci něco jednoduchýho, hlavně ať ten mobil s tím šlape jako mobil a ne nějakej zpomalenej film.

Využívám jen, sms,kontakty, fcb,budík,qwerty klavesnici, operu.

Prosím někoho kdo je ochotnej o pomoc co a jak kde v telefonu odblokovat, jakou verzi rom zvolit. nejlépe něco co funguje

pokud by byla nejaká verze v českém jazyce tak jedině dobře

Nelinkujte mi tu prosím jakou verzi používate nebo tak. Jestli sem chce někdo něco linknout tak pouze s kompletním podrobným návodem prosím :) Jinak je to pro mě to co na googlu.

doufám že se někdo najde :) díky

předělání HTC Touch pro 2 komplet návod???

Napsal: stř kvě 02, 2012 14:22
od Bartyx
Podle tohohle návodu: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=96&t=14750" onclick="window.open(this.href);return false;
Musíš nejdřív udělat Hard SPL.

Pak už si na XDA stáhneš jakokoli ROM (zkus třeba Energy, tu jsem používal já a je super), připojíš telefon k PC, spustíš ten soubor co si stáhneš s ROM a celý se ti to udělá samo. Bez hard SPL to nepůjde. A dobrej nápad je stáhnout si nejdřív nejnovější oficiální ROM, se kterou se ti nainstaluje nejnovější RADIO.
Co se češtiny týče, CZ lze s Sense prostředí zapnout v jakékoli ROM. Nastavení mimo Sense nebude česky, ale toho je minimum pro běžné používání.