Anroid FroYo 2.2.2 a problem s USB pripojenim HTC Sync

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
requa
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob zář 24, 2011 14:24
Zařízení: HTC Touch Pro 2, WM 6.5

Anroid FroYo 2.2.2 a problem s USB pripojenim HTC Sync

Příspěvek od requa »

Ahojte, cez sviatky som mal trochu viac casu, tak som na svoj mobil HTC Touch Pro 2, kde mi bezi aj Win Mobile 6.5 natiahol Anroid FroYo. Popravde som s tym velmi spokojny, daleko viacej ako WM, comu sa tesim :) Ale teraz k veci:

Po dlhych hodinach browsovania na nete sa mi nepodarilo najst odpoved na otazku, preco sa mi nedari vytvorit USB pripojenie medzi telefonom a pocitacom (OS Win7 32). V telefone mam povoleny rezim "Ladenie USB" ale komunikacia neprebieha. V spravcovi pocitacov vidim disk (SD Karta) ale nejde mi otvorit (vypisuje "Vlozte dist do jednotky Vymenitelny disk"). USB ovladace sa tvaria, ze su v poriadku, uz som skusal ich odinstalovat zo zlozky, kde bolo nainstalovane HTC Sync a vlozit priamo do Windows/system32 a stale sa to nedari rozchodit.

Instalaciu sofwaru HTC Synch som pouzil verziu 3.0.5606 ale tiez som skusil aj starsiu 2.0.33. Pred instalaciou som vypol antivirak, firewall a stale nedokazem vytvorit spojenie medzi PC a telefonom.

Viete mi pls. dat nejaky help k tomu?

Pozn. Skusal som aj aplikaciu MyPhoneExplorer a ta mi bezproblemov dokaze komunikovat s telefonom.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů