Nenabehne telefon - zacne a konci na trikolore

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
pleswi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: čtv srp 03, 2006 13:40
Zařízení: HTC Sensation XE with Beats audio
Kontaktovat uživatele:

Nenabehne telefon - zacne a konci na trikolore

Příspěvek od pleswi »

Zdravim, vcera jsem restartoval telefon (byl uz moc zasekany - bezny ukon na WM 6.5) Pouzil jsem tlacitko restart v SPB menu. Bohuzel se misto zapnuti objevila trikolora. A tam jsem taky zustal. Zkousel jsem SW reset. HR, zkousel jsem preflashovat originalni ROM-kou. Flash probehne uspesne ale telefon znovu nabehne jen do trikolory. Nemel byste nekdo radu co s tim jako dalsi krok ? V zaruce uz nejsem ROMka byla puvodni a nikdy v telefonu nebyla neoriginalni ROMka a ani nebyl pouzit SPL. Budu vdecny za kazdou ranu, momentalne se citim jak bez rukou, nemuzu volat, nejsem konektivni, gpsku kerou pouzivam taky denne taky najednou nemam takze budu vdecny za rychle reakce. Díky.

-- doplnění předchozího příspěvku (stř zář 21, 2011 17:19) --

Dnes jsem zkousel preflashovat jinou originalni romkou. Telefon se flashnul v poradku a po dokonce nabehl. Spustil se first use a nabehl az na plochu asi 15 min jsem s nim fungoval a pak jsem si rekl ze do nej vrazim simku kartu atd takze jsem ho vypnul a v tu ranu nabehla zase trikolora a vse pri starem. Domnivam se ze bude problem nekde v zavadeci systemu ale netusim jak by se to dalo napravit nejake rady alespon tentokrat ?
tom733
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: ned srp 05, 2012 22:10
Zařízení: HTC TP2

Nenabehne telefon - zacne a konci na trikolore

Příspěvek od tom733 »

Mám podobný problém - TP2 jsem delší dobu nepoužíval, byl jen bez SIMky v nabíječce aby se neustále přes WiFi synchronizoval kalendář a fungoval jako horká záloha hlavního telefonu.

Jenže nedávno jsem si všiml popisovaného chování - telefon se dokola restartuje do trikolory, chvíli v ní visí a čeká na flash a potom zase reboot. Případně nereaguje vůbec na nic, jen oranžově svítí. Když ho přehodím na USBčko připojené ke stroji s Windows a takhle nechám třeba den, tak občas normálně naběhne - bez ztráty dat, nastavení atd.
Jen baterie ukazuje 0% i když se vlastně měl celou dobu nabíjet a opravdu oranžově svítil. Po takovém naběhnutí se opravdu nabíjet začne.

Takže mne napadá už jen baterie, které tohle jistě dobře nedělalo - zkusím ji protáhnout formátovačkou a odměřit. Jinak mne nic nenapadá, flashovat to asi nemá smysl.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů