Windows mobile, čeština

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
Daffyas
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon srp 08, 2011 12:55
Zařízení: HTC TOUCH PRO 2

Windows mobile, čeština

Příspěvek od Daffyas »

Zdravím,

jsem tady nový, a měl bych pár dotazů...Zakoupil jsem si telefon HTC tilt 2 AT&T s windows mobile 6.5 v angličtině...Můžete mi prosím doporučit a pomoct s tím, co je lepší, návodem na instalaci.. ? Chtěl bych WM v češtině, nebo andorid - ale četl jsem, že na andoidu nejde BT atd.. tak nevím :/ skusil jsem stáhnout na stránkách HTC češtinu na telefon, ale napsalo "Omlouváme se, tento software není pro vaše zařízení."..

Omlouvám se, pokud jsem to zadal do špatné kategorie..

Díky za pomoc.
Uživatelský avatar
georgie6
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pon bře 02, 2009 20:17
Zařízení: HTC Touch Pro2, Asus Transformer TF101
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Windows mobile, čeština

Příspěvek od georgie6 »

zkus mrknout na stránky sunnysoftu, kde najdeš jak novou rom, tak i češtinu. podle mě ale do toho oficiální romku s češtinou nedostaneš. podle čísla PN by jsi to měl poznat (všechny instrukce máš na přiložené stránce).
co týče androidu, tak zatím plnohodnotná romka neexistuje (co vím). zatím je dostupný android pouze přes haret, tzn. spouštíš exe soubor z paměťovky a poté se nabootuje android. po vypnutí/restartu telefonu opět bootuje wm.
hotovyrado

Windows mobile, čeština

Příspěvek od hotovyrado »

Taky mam americky TP2, ceskou ROm ani lokalizaci na origos ROM tam nedas. Ja ale stejne mam manilu vyplou a jedu na SPB mobile Shell + Inesoft Phone a ty v cestine jsou
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů