klávesnice u tp2 píše něco jiného

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
hapol
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pát bře 26, 2010 21:16
Zařízení: tytn 2 htc

klávesnice u tp2 píše něco jiného

Příspěvek od hapol »

Ahoj mam problém s klávesnicí, měl jsem PDA v záruce a vyměnili mi tam klávesnici místo qwerty mám qwertz.Rozlozeni klaves je nejspise nemecke, ale system PDA je nastaven na jine rozlozeni, nejspise ceske. To ma za nasledek, ze po stisknuti klavesy otaznik se na displeji objevi dvojtecka atd.


Verze rom: 2.07.401.1
radio: 4.49.25.91.

Místo tehle http://pctuning.tyden.cz/ilustrace3/sar ... /key_3.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
mám to to http://hlav.sweb.cz/Obraz0048.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
WhiteFaust
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: sob zář 12, 2009 21:44
Zařízení: HTC Touch Pro 2

klávesnice u tp2 píše něco jiného

Příspěvek od WhiteFaust »

To je zajímavé. Zřejmě něco soudruzi z NDR spletli :-D. OS máš v češtině? Myslím, že ta klávesnice bude pasovat jen na německou ROMku a když tam flešneš českou nebo jinou neofiko, tak to dělá to, co popisuješ. Proč ti tam dávali německou klávesnici????? Já bych jim tam zavolal a znova reklamoval...
filwar
nováček
nováček
Příspěvky: 18
Registrován: pát čer 25, 2010 8:35
Zařízení: HTC Evo3d, HTC Touch Pro 2, Nokia 5320, Nokia 5300
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

klávesnice u tp2 píše něco jiného

Příspěvek od filwar »

Nebo staci jen stahnout tenhle soubor, nainstalovat cab soubor a nadefinovat si vlastni pismena v txtcku.
Postup:
1. vyextrahuj z archivu oba soubory
2. otevri eT9.Rhodium.wwe.kmap.cze.txt v pocitaci a uprav si vlastni rozlozeni klavesnice, ja mam prohozene Y a Z abych mel klavesnici jako na pocitaci, meli by tam jit snad i ceske znaky. ktere budou fungovat s tlacitkem fn.
3. nainstaluj do telefonu soubor Rhodium czech hw keyboard qwerty_wqd3.cab
4. prekopiruj podle tebe upravenej soubor eT9.Rhodium.wwe.kmap.cze.txt do slozky Windows v telefonu, melo by se te to zeptat, jestli chces dat nahradit, tak dej ze jo.
5. pak uz by melo stacit vypnout a zapnout telefon a funguje to.
http://czshare.com/1931742/QCzo/klavesnice.rar" onclick="window.open(this.href);return false;
hapol
nováček
nováček
Příspěvky: 27
Registrován: pát bře 26, 2010 21:16
Zařízení: tytn 2 htc

klávesnice u tp2 píše něco jiného

Příspěvek od hapol »

ok funguje to Dík :) :lol:
WhiteFaust
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: sob zář 12, 2009 21:44
Zařízení: HTC Touch Pro 2

klávesnice u tp2 píše něco jiného

Příspěvek od WhiteFaust »

filwar píše:2. otevri eT9.Rhodium.wwe.kmap.cze.txt v pocitaci a uprav si vlastni rozlozeni klavesnice, ja mam prohozene Y a Z abych mel klavesnici jako na pocitaci, meli by tam jit snad i ceske znaky. ktere budou fungovat s tlacitkem fn.
Dobrý prográmek. Taky prohodím Y a Z, občas se mi stává, že když potom píšu na počítači, píšu Y a Z obráceně :wink:
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 55 hostů