Při zapínání zamrzne u první obrazovky

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
VichJiri
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob kvě 21, 2011 19:03
Zařízení: Nokia Lumia 800
Bydliště: Liberec

Při zapínání zamrzne u první obrazovky

Příspěvek od VichJiri »

Ahoj vsichni koumaci,

dnes mi me zarizeni z niceho nic prestalo jit zapnout.

Nejprve se mi ve Win 6.5 zasekl cas - nic neobvykleho, myslel jsem si, ze to vyresi restart, ale nevyresil. Dospelo to k tomu, ze se telefon zasekl hned u prvni obrazovky a stale dokola se restartuje.

Uvodni obrazovka (uplne to prvni, co se po zapnuti ukaze)
Obrázek

Rozhodl jsem se tedy, ze provedu Hardreset.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Bohuzel ani to nezabralo.

Po poslednim kroku hardresetu opet nabehne ta uvodni obrazovka a po cca 3min se to stale dokola restartuje.

Neresil jste nekdo podobny problem?

Napadlo me, jestli by to nemohlo byt treba tim vnitrnim BIOSem telefonu. Nevim ale, nemam s tim moc zkusenosti.

(Z fotek jste si mohli vsimnout, ze jde o Americkou Verizon verzi)

Predem diky za rady!
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Při zapínání zamrzne u první obrazovky

Příspěvek od htcjirka »

Posledne jsem z nekym resil stejny problem a take na americke Verzi TP2 od Verizon,pomohlo prehrani rom.
Rom mam jeste stazenou v pc,protoze zrovna ta verze Verizon se moc nevyskytuje a ani na americkych strankach HTC neni k dispozici,na Verizon strankach je k dispozici az po registraci.Kdyz bude zajem mohu ji uploadnout na rapidshare..

Update:

https://rapidshare.com/files/3290314100 ... 5_Ship.zip" onclick="window.open(this.href);return false;
VichJiri
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob kvě 21, 2011 19:03
Zařízení: Nokia Lumia 800
Bydliště: Liberec

Při zapínání zamrzne u první obrazovky

Příspěvek od VichJiri »

Tak jsem stale neuspesnej. :(

Dostal jsem se do bootloaderu.
Obrázek

Spustil flashovaci program z PC
Obrázek

Nahral ROM
Obrázek
Obrázek

A po restartu zarizeni se to opet u prvni obrazovky sekne.
Obrázek
Obrázek

Zkousel jsem nahrat nekolik jinych ROM a vzdy se to sekne u te prvni obrazovky.

Jsem uz bezradny.

Budu vdecny za kazdou pomoc.

Diky!
Salvador
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř kvě 12, 2010 16:27
Zařízení: THC Touch Pro II (Rhodium)

Při zapínání zamrzne u první obrazovky

Příspěvek od Salvador »

Vyřešil někde tento problém? Stalo se mi to samé co je popsáno výše a do toho mi odešel digitalizér, takže jsem se ještě do ničeho nepouštěl. Ale než se pustím, chci se zeptat, jdou zalohovat všechna data v telefonu i když je telefon vypnutý?
Salvador
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř kvě 12, 2010 16:27
Zařízení: THC Touch Pro II (Rhodium)

Při zapínání zamrzne u první obrazovky

Příspěvek od Salvador »

Mě nakonec pomohla výměna baterky. Bylo mi řečeno že prý jsem jí měl ve vodě i když neměl ale asi případná vlhkost způsobila že baterka nebyla schopná udržet kapacitu pro běh programů.
molop28
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 09, 2013 14:43
Zařízení: Htc Touch Pro 2

Při zapínání zamrzne u první obrazovky

Příspěvek od molop28 »

Zdravím,

mám úplně ten stejný problém, akorád s tím, že jsem přehrával ROM, vše probíhalo jak má, nic nebylo jinak, či pomaleji a ono mi nakonec vyběhl jen bílý nápis a na černém pozadí. Myslel jsem, že i přes to, že vše při flashování bylo ok, jsem něco zmrvil, tak jsem zkoušel přes kartu, ale nic, nejde ani to, nebo spíš nenaběhne :( . Nějáký nápad, postřeh?? Nebo ještě líp.. někdo, kdo by se do toho pustil sám?? :)
Jinak co se týče baterky - mám ji trochu nafouklou, ale nevěřím tomu, že by to odpadlo přímo po přehrání ROM, byla by to asi mooc velká náhoda...
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Při zapínání zamrzne u první obrazovky

Příspěvek od koumes »

A mas verzi GSM nebo Verizon?Mas rom pro gsm a radio take?V mym podpisu je odkaz na Valkyrie rom a tam vse napsane.
A FlashTools http://forum.xda-developers.com/showpos ... ostcount=3" onclick="window.open(this.href);return false;
molop28
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 09, 2013 14:43
Zařízení: Htc Touch Pro 2

Při zapínání zamrzne u první obrazovky

Příspěvek od molop28 »

No to kdybych věděl... jak to zjistím?? Nebo spíš... tel. vypadá i trochu jinak, než tady na trhu, na spodní straně U.S.Celllular, asi jsem před časem, kdy jsem to dělal, vybral špatnou ROM, dělal jsem to před rokem, a v tu dobu, po projíždění všech možných dizkusích jsem si byl jistý,že mám správnou... Teď po roce jsem zase trochu mimo,omlouvám se.Jinak žádný Verizon...
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Při zapínání zamrzne u první obrazovky

Příspěvek od koumes »

Tady jsou vsechny vyrabene http://pdadb.net/index.php?m=pdacompare ... 9&id6=1751" onclick="window.open(this.href);return false; projit vlastnosti a podle toho vybrat.Jinak pod baterkou je IMEI SN atd a napis RHOD a cislo. Moje Ma RHOD100 a je to EU.Nekde byly i popsany rozdily mezi EU a US verzi.

Jinak tady je ten rozdil napsany http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 16#p199416" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů