HTC TP2 na prodej

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
BEnY23
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon srp 30, 2010 0:23
Zařízení: HTC Touch Pro2

HTC TP2 na prodej

Příspěvek od BEnY23 »

Ahoj přivezl jsem z USA tři HTC TP2 Verizon (http://www.htc.com/us/products/touch-pr ... tech-specs" onclick="window.open(this.href);return false;) telefony jsou duální takže zvládají jak CDMA tak GSM a jsou samozřejmě odblokované. Rozdíl oproti u nás běžně prodávané verzi:
a) má 3,5 jack (takže žadný redukce)
b) nemá přední kameru na videohovory

Jeden z nich používám ale dva se mi válí doma tak kdyby o ně byl zájem dejte mi vědět na [email protected]
Michal Javůrek

HTC TP2 na prodej

Příspěvek od Michal Javůrek »

cena? zaruka asi neni, ze?
BEnY23
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: pon srp 30, 2010 0:23
Zařízení: HTC Touch Pro2

HTC TP2 na prodej

Příspěvek od BEnY23 »

Cau kdyz bude zajem sem ochotny prodat i ten co pouzivam (mam ted sluzebni smartphone), mam tedy k dispozici 3 kousky kazdej v jinym stavu od uplne zachovaleho az po se šrábnutym a na malém kousku nefunčnim displayem (ten by byl nejlevnější, spíš na díly, ale plně funkční) Plus mám k nim ruzne příslušenství (stylus, nabijecka, autonabijecka, pouzdro). Záruka ne, jsou to použité kousky koupené na eBay. Dej mi vědět na email o co by jsi měl zájem a já ti pošlu víc podrobností...
pleswi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: čtv srp 03, 2006 13:40
Zařízení: HTC Sensation XE with Beats audio
Kontaktovat uživatele:

HTC TP2 na prodej

Příspěvek od pleswi »

Kdybych mel zajem o zadni kryt (strbrna verze) mam odlouply kousek okolo diry pro fotak a diru v "mrizce" pres reproduktor, dalo by se nejak dohodnout ? PM prosim :)
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů