S2U2

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
Miki96m
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř srp 25, 2010 17:32
Zařízení: HTC Touch Pro 2

S2U2

Příspěvek od Miki96m »

Ahojte,

potřeboval bych poradit. Pro zamykání mého TP2 používám S2U2 a zaboha nemůžu přijít na to, jak to nastavit, aby se mi to po ukončení (resp. při přijetí) hovoru nezamknulo. Občas mi to totiž blbne a i když zmáčknu tlačítko (hardwarové) pro ukončení hovoru, tak se mi stejně neukončí. Softwarové tlačítko funguje vždycky, jenže když chci ukončit hovor, tak po sundání telefonu z ucha je to vždycky zamknutý a musím to pro ukončení hovoru odemknout. Děsně mě to vytáčí. ;-)

A když už se ptám, tak se ptám. :-) Co z hlediska zkušenosti je lepší: Nahrát tam nejnovější oficiální ROM, nebo nějakou neoficiální? Ve fóru o flashování ROM toho poslední dobou moc není.. A doporučovali byste šoupnout tam českou lokalizaci nebo ne? Někdo říká, že to zpomaluje systém (ten můj je děsně pomalej už od začátku), někdo zase říká, že výrazně nezpomaluje... těžko se v tom vyznat, a já s tím nemám absolutně žádnou zkušenost. Čeština je fajn, ale není pro mě problém používat angličtinu (jen bych rád, aby to nemělo někde problém s českými znaky, páč píšu téměř vždy s diakritikou). A zajímala by mě ještě situace s RadioROM. Prolez jsem fóra XDA, tady, atd. a stejně mi není moc jasný, jestli mám aktualizovat i to, nebo stačí jenom ROM. Aktualizovat ROM musím tak jako tak. Systém je děsně pomalej (zmáčknu ikonu vpravo nahoře pro spuštění taksmanageru.. a čekám 10 vteřin, než se vůbec něco objeví, atd. atd.. prostě děs). A navíc mám problémy s SMSkama. Někdy mi přijdou, někdy nepřijdou (ačkoliv odesílateli přijde doručenka). Občas se to tak divně kousne - v Manile si SMSky prohlížet můžu, ale už nejde spustit klasickej windowsáckej manažer na SMSky, atd. Pomůže jen restart.

Díky za odpovědi!

Miki

PS: nějaký info o ROM:
Windows Mobile 6.5 (ofiko, tak jak jsem to koupil)
OS CE 5.2.21854 (sestavení 21854.5.0.80)
Verze paměti ROM: 1.86.401.1 (67102) WWE
Datum paměti ROM: 10/07/09
Verze rádia: 4.49.25.17
Verze protokolu: 61.44tc.25.32U
Verze Manily: 2.1.19201517.0

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv čer 09, 2011 18:45) --

Ahojte, ať jsem hledal, jak jsem hledal, řešení problému s S2U2 jsem nedohledal. Vážně se to nikomu nestává? Do jiné ROMky jsem zatím nešel, pročítám to fórum o ROM, atd. ale dokud to nedočtu, tak se asi budu bát změny. TP2 budu mít ještě půl roku v záruce a nechci o ni přijít. Problém s SMSkama taky stále trvá a dokonce už mi občas ani SMSku neodešle, ačkoliv se tváří, jakože byla odeslána, a mám pocit, že jde o naprosto náhodnej jev. Poradí aspoň někdo?
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

RE: S2U2

Příspěvek od p.a.Ť.o »

Ad ROM- ja jsem vzdy pouzival oficialni verzi bez lokalizace a co se rychlosti tyka, byl jsem spokojeny. Neco z toho, co popisujes, by mohl vyresit HR.
Uživatelský avatar
georgie6
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pon bře 02, 2009 20:17
Zařízení: HTC Touch Pro2, Asus Transformer TF101
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

S2U2

Příspěvek od georgie6 »

s tim zamykanim a odemykanim nevim, ale co se tyce ROM, doporucuji flash:-) OFICIALNI romka 6.5 je absolutne nepouzitelna i bez cestiny, predchozi vydani (6.1) i s cestinou frcelo spolehlive a hlavne bez restartu. ja osobne flashuji cca kazdy 3 tydny (bavi me to) a zatim zadny problem, pouzivam rom z xda od jakose a nemuzu si vynachvalit. cca 100MB volne ram po flashnuti, stabilni, rychla, vse funguje jak ma. asi nejlepsi co jsem zatim mel a muzu rict ze az z jeho romkou jsem vyuzil potencial wm naplno:-) jen doplnim ze prvni flash jsem provedl, kdyz jsem ho jeste mel asi pul roku v zaruce. novou verzi radia muzes taky klidne nahrat, zlepsi se ti napr. fix gps, spotreba, atd.
Miki96m
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: stř srp 25, 2010 17:32
Zařízení: HTC Touch Pro 2

S2U2

Příspěvek od Miki96m »

Moc děkuju za odpověď! A mohl bych poprosit o podrobnější specifikaci té ROM od "jakose" z XDA, kterou si nemůžeš vynachválit? Zkusil bych ji stáhnout a flashnout. Nejdřív to ale budu muset nastudovat, bo jsem to nikdy nedělal. Snad to nebude tak těžký. Je nutné pro flashování téhle ROM nějak "odemknout" TP2? Nebo je to stejné, jako v případě ofiko ROM? A pokud bych chtěl tu novou verzi radia, tak ta se dá stáhnout kde? Na XDA? Na ofiko situ HTC nic není.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů