Změna ROM na at&t tilt2

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
Libor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř led 23, 2008 16:38
Zařízení: LG G3+SXT+(Evo3D)+Desire Z+Rhodium+Raphael
Bydliště: Mirotice
Kontaktovat uživatele:

Změna ROM na at&t tilt2

Příspěvek od Libor »

Zdravim prosím poradte mi v tomto jsem začátečník a nechtěl bych si zněj udělat těžítko :???: ,aktuální ROM mám 2.10.502.4(93577)WWE a chci ji změnit vůbec mě nevyhovuje nezbývá mi skoro žádná volná RAM
a nejde vůbec nic nastavit.
K otázce nebude nijak vadit když nahraji ROM 2.7.401.1 staženou ze sunnysoftu?Nemám přední kameru a ta zadní má rozlišení 2048x1216
Na předchozí dotaz nik neodpověděl a nevím jak je možné že jsem jedinej kto má v TP2 ARM7201A :-(
Tak ze sunnysoftu ji nestáhnu stahování se ukončí při 30mb.
Není tu někto z okolí Mirotic na Písecku kto by mě stím pomohl popřípadě mi to přehrál neé zadarmo děkuji
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Změna ROM na at&t tilt2

Příspěvek od jerry_stolarik »

A ty vubec nevis jak na nahravani nove ROM..? Nemas odblokovany telefon.? Atd.? Nikdy jsi neflashoval..?

Nejsem si uplne jisty ale Na Tilt2 ti Sunnysoft ROM nepjde... Mozna se ji ti tam podari naflashovat a rozjet ale nebylo by to asi uplne optimalni... Navic jestli ma Tilt2 jiny procesor nez WWE verze tak to asi ani nerozjedes.....Rozlozeni klavesnice je taky myslim jine nez na WWE verzi.....

Na XDA bude ale spousta ROM pro Tilt2 tak bych se mozna poohledl tam......Jinak je na XDA i podrobny navod jak flashovat... Kukni sem Pokud by byla anglictina problem, nebo by ses nekde zadrh tak dej vedet... Uz je to pres rok co jsem prodal svoje Touch Pro2 ale snad si jeste na nceo vzpomenu....
Libor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř led 23, 2008 16:38
Zařízení: LG G3+SXT+(Evo3D)+Desire Z+Rhodium+Raphael
Bydliště: Mirotice
Kontaktovat uživatele:

Změna ROM na at&t tilt2

Příspěvek od Libor »

JJ nik jsem neflashoval neměl jsem zapotřebí ale u tohoto přístroje je to nutnost,jak jsem uvedl výše foto je dosti špatné a ještě to fotí v .BMP video no šílené to raději nepoužívám na klávesnici jsem si zvykl dost rychle o moc se neliší od TP.
Prolezl jsem snad všechny stránky ale nikde nepíšou že by byl v TP2 tentýž procesor jako u TP většinou je starší řady.
Můžeš sa podívat na screeny které jsem přidal k dotazu z 9.3.2011 hlavně mne štve to nastavování všude to je v Čj ale já to mám En.
Děkuji určitě sa tam juknu a dám vědět
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Změna ROM na at&t tilt2

Příspěvek od jerry_stolarik »

Hi,

nejak jsem moc nepochopil co v tom pripevku myslis.. ty chces jako telefon pocestit a zvysit volnou RAM..?

Tak WWE Touch Pro ma stejny procesor jako tvuj AT&T Tilt2.. WWE Touch Pro2 ma Qualcomm MSM7200A 528 MHz, ty mas Qualcomm MSM7201A 528 MHz a WWE Touch Pro ma take Qualcomm MSM7201A 528 MHz...

No jinak vazne nevim jestli by ti sla ROM od Sunnysoftu ale nedoporucoval bych to zkouset... Pokud jde jenom o tu RAM tak na XDA uricite najdes nejakou ROM co by to mohla vylepsit... S tou cestinou ale nevim nevim... I kdyby ta ROM fungovala tak by jsi musel premapovat klavesnici...
Libor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř led 23, 2008 16:38
Zařízení: LG G3+SXT+(Evo3D)+Desire Z+Rhodium+Raphael
Bydliště: Mirotice
Kontaktovat uživatele:

Změna ROM na at&t tilt2

Příspěvek od Libor »

Hoj tak jsem snad našel ROM která by mě mohla vyhovovat neé nepotřebuji češtinu jen chci nahradit stávající ROM od at&t
ve které není skoro žádná volná RAM,fotoaparát je táké pouze nějakých 2,5Mpx a jsou v telefonu samé blbosti které tam neci-spoustu DEMO her a prostě nevyhovující prostředí ted hledám kde se dá stáhnout nějaká ta ROM z xda-dev.
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Změna ROM na at&t tilt2

Příspěvek od jerry_stolarik »

Nezapomen ze i na XDA musis hledat ROM ktera je pro Tilt 2 nebo ktera ho podporuje....
Libor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř led 23, 2008 16:38
Zařízení: LG G3+SXT+(Evo3D)+Desire Z+Rhodium+Raphael
Bydliště: Mirotice
Kontaktovat uživatele:

Změna ROM na at&t tilt2

Příspěvek od Libor »

Tak jsem koukal na tuto ROM-[ROM] [12.03.2011] Jackos [WWE] S3 WM6.5 21913 + Sense 2.5/2.1 | TF3D2.1
jen nevím kde ji stáhnu to musím požádat Jackos o link nebo tam někde jsou?Tak na tuto ROM jsem odkaz našel ale nevím jestli je to také pro tilt2
Děkuji
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Změna ROM na at&t tilt2

Příspěvek od jerry_stolarik »

No to je pro WWE verzi.... Takze bohuzel ne.... Budes muset hledat dal... Musi to mit Tilt2 v nazvu ne WWE... Treba tahle ROM je myslim pro Tilt2... Kdyz trochu pohledas meco najdes.. Hlavne si vsechni poradne prostuduj..Nikam nepospichej..

Nezapomen prostudovat tenhle navod nez zacnes flashovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A je treba dodrzet vsechny kroky... Odemknout telefon atd....
Libor
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 100
Registrován: stř led 23, 2008 16:38
Zařízení: LG G3+SXT+(Evo3D)+Desire Z+Rhodium+Raphael
Bydliště: Mirotice
Kontaktovat uživatele:

Změna ROM na at&t tilt2

Příspěvek od Libor »

Děkuji moc za rady,koukám na nějakou wcx Iluminnati a ještě se pokusím pohledat abych něco nepokazil.

-- doplnění předchozího příspěvku (stř bře 16, 2011 6:13 pm) --

Tak ted´ se rozmejšlim mezi Evo V5.1ATT nebo Pro V10.1ATT asi nejprv skusím tu Evo a uvidím jak to bude fungovat moc ti děkuji bez tebe bych nikdy nezjistil jak na to

-- doplnění předchozího příspěvku (pon bře 28, 2011 11:01 pm) --

Tak už jsem myslel že to bude v pohodě,nahrál jsem ROM Cell Evo5.1ATT ale jak jsem zjistil tak není pro mé at&t klávesnice
totálně roznozená. ale jináč mne moc potěšila jak je svižná a že vše funguje hlavně ten internet a nastavení
takže asi ted skusím tu ILLUMINATI series tilt2.
Můžete mi prosím pomoci s výběrem ROM na XDA-DEW.?raději bych nějakou tu CELL ale zklamalo mne to rozhození kláves přeci jen v anglině nejsem zrovna dobrej a nechci zbytečně stahovat :cry:

-- doplnění předchozího příspěvku (úte bře 29, 2011 3:11 pm) --

element332 prosím můžete mi s tím pomoci jak jsem již uvedl v předchozím příspěvku stáhl jsem a flashnul CELL Evo5.1ATT
a předpokládal jsem že bude pro tilt2(ST7377) ale není moc mne potěšila svou rychlostí,freeRAM kolem 85mb.a tím že veškeré sítové nastavení se provedlo samo(mms-internet)
ted ještě skusím CELL Pro V10.1ATT snad tím něco nepokazím nevím jestli mám stahovat verze -ATT nebo WWE aby mě fungovala qwerty tak jak je popsaná.
Děkuji za rady a moc se omlouvám že stále otravuji

-- doplnění předchozího příspěvku (úte bře 29, 2011 4:38 pm) --

Takže ani CELL Pro10.1ATT není pro tilt 2 líbí se mi víc jak předchozí ale stále ten samí problém špatné rozložení kláves :-(
ještě zkusím illuminati a dám vědět jak jsem dopadl.
Moc prosím o nějaké návrhy ROM pro mé at&t Tilt2(ST7377-RHOD300) :?:
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 hostů