WIFI Router v TP2 se připojuje sám na sebe

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

WIFI Router v TP2 se připojuje sám na sebe

Příspěvek od AtoM. »

Z nějakýho důvodu nemůžu v poslední době vytvořit na HTC TP2 wifi síť přes defaultní Mobile wifi router. Dříve fungovala bezvadně.
Když chci vytvořit síť (ať už přímo tou aplikací nebo přes Comm Manager) tak jediný co se stane, že horní liště začne blikat ikonka wifi jako by se připojovala k síti a dál už nic.
Měl jsem půl roku starou ROMku, dneska jsem tam dal novou (Valkyre v7.4.23135-FX) a furt stejný.

Tak mě napadlo, jestli to O2 třeba zase nezačal blokovat jako tethering u iPadu. Jsem jediný, nebo má ještě někdo stejnej problém?

-- doplnění předchozího příspěvku (pát pro 31, 2010 21:54) --

Tak jsem ještě vyzkoušel wmWifiRouter a stejnej výsledek.
Ale problém asi nebude v tý aplikaci. Všimnul jsem si, že v seznamu dostupnejch w-fi sítí se objeví název routeru a telefon se na něj pokaždý začne připojovat. I když dám Forget network, tak ji to znovu najde.

Netuší někdo jestli by bylo možný tu síť nějakým způsobem zakázat aby si ji telefon vůbec nevšímal?
WhiteFaust
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: sob zář 12, 2009 21:44
Zařízení: HTC Touch Pro 2

WIFI Router v TP2 se připojuje sám na sebe

Příspěvek od WhiteFaust »

Občas to wifi trochu blbne! Ve škole jsem se připojil přes wifi na projektor Panasonic a když jsem si doma na WC zapl wifi připojovalo se mi to na ten projektor, kterej měl navíc všechny čárky signálu.
Takže bych se ničemu nedivil :-)
Uživatelský avatar
georgie6
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pon bře 02, 2009 20:17
Zařízení: HTC Touch Pro2, Asus Transformer TF101
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

WIFI Router v TP2 se připojuje sám na sebe

Příspěvek od georgie6 »

takhle mi to dělalo, když jsem na notebooku přemostil připojení k internetu a vytvořil tak wifi router. i když jsem byl uplně jinde na zeměkouli tak se mi to připojovalo uplně stejně :D myslím že jsem tam měl romku 6.1 oficialní nebo 6.5energy... nevím, kdyžtak zkus hard reset nebo jinou rom:-) já mám akrát aktuální rom jackos s wm 6.5 a vše šlape jak má :-)
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

WIFI Router v TP2 se připojuje sám na sebe

Příspěvek od AtoM. »

Ten router se sice připojoval na sebe ale později jsem zjistil, že notebookem se na něj jde připojit.
Jenže já to celou dobu zkoušel jinym mobilem a ten tenhle druh sítě prostě nevidí. Určitejma aplikacema na Android marketu jsem ho uviděl, ale připojit se nešlo.
Takže s notebookem se připojim a to je hlavní.

Ale než se ten router zapne, tak to někdy trvá minutu až dvě, což mě docela štve.
Uživatelský avatar
georgie6
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pon bře 02, 2009 20:17
Zařízení: HTC Touch Pro2, Asus Transformer TF101
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

WIFI Router v TP2 se připojuje sám na sebe

Příspěvek od georgie6 »

nerad bych zakládal nové téma, proto to píši sem, neznáte prosím nějakou aplikaci pro wm 6.5, která by uměla vytvořit klasickej wifi router? tím myslím standardní AP. se stávající aplikací co mám, vytvořím pouze síť typu ad-hoc. když jsem zkoušel boothovat xdandroida z SD karty, tak tam to lze vytvořit.
pavliicek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: ned kvě 11, 2008 22:49
Zařízení: Nokia Lumia 820, Samsung Galaxy S3 i9300
Bydliště: Česká republika

WIFI Router v TP2 se připojuje sám na sebe

Příspěvek od pavliicek »

http://wmwifirouter.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
georgie6
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pon bře 02, 2009 20:17
Zařízení: HTC Touch Pro2, Asus Transformer TF101
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

WIFI Router v TP2 se připojuje sám na sebe

Příspěvek od georgie6 »

díky za aplikaci, ale podařilo se mi vytvořit zase jen síť ad-hoc. nenapsal bys mi prosím tě návod na vytvoření toho přípojného bodu? nějak si s tím nevím rady...
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů