Oznámení o příchozí SMS až po zapnutí display

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
washa_rednecks
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon zář 20, 2010 11:20
Zařízení: HTC Touch Pro2

Oznámení o příchozí SMS až po zapnutí display

Příspěvek od washa_rednecks »

Ahoj,

mám problém se oznámením o nové sms zprávě. Pokud mám vypnutý display, nechodí mi sms, respektive nejsou nijak oznámeny. Jakmile zapnu display, ozve se zvuk příchozí sms, telefon zavibruje a naskočí mi ikona nové zprávy.

Např. pokud mi někdo ráno v 8 pošle zprávu, ale na telefon se podívám až v 6 večer, teprve v tu chvíli zjistím, že mi někdo napsal...

Nevíte někdo v čem je problém?

Předem díky za odpověď. Washa

HTC Touch Pro2, WM 6.5
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Oznámení o příchozí SMS až po zapnutí display

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Pravdepodobne chyba ROM, zkus nejdri zazalohovat data, provest Hardreset a obnovit je. Pokud nepomuze, tak prehrat jinou ROM.
-pekr-
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: stř dub 01, 2009 22:00
Zařízení: HTC Sensation

Oznámení o příchozí SMS až po zapnutí display

Příspěvek od -pekr- »

Nevím jestli chybná ROM, ale odmítám stahovat novou ROM jen kvůli toho, že jsou HTC či Microsoft lameři. A také - proč používat jinou, než poslední ROM?

Web je plný linků jak Windows Mobile budí v době, kdy rozhodně budík není nastaven, a myslím že existovaly prográmky, které pročistily zapomenuté (programátory zapomenuté) eventy - třeba MemMaid od Dinarsoftu.

Jestli je to chyba HTC nebo Microsoftu je mi celkem jedno - nic nenaštve více, než nastavený budík, který neprobudí. A odmítám si k tomu tahat jiný soft - děkuji, nechci, chci používat to co je standardně, a úplně mi bude stačit, když to bude fungovat :-)

Pak jsem ještě našel následující řešení - chce to ale RegistryEditor - http://www.famegadget.com/how-to-fix-ht ... ng-sms.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

-pekr-
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů