Po čase nefunguje SW klávesnice

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
N!cholai
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned úno 24, 2008 10:06
Zařízení: BlackBerry Bold 9780

Po čase nefunguje SW klávesnice

Příspěvek od N!cholai »

Zdravím, mám takový problém u mého TP 2. Zapnu telefon a třeba začnu psát smsky, sem tam aplikace apod. A po chvíli používání mi už nevyskočí SW klávesnice, takže jsem nucen vytáhnout tu HW (samozřejmě používám nejvíce tu HW, ale třeba pro odepsání ANO mi stačí bohatě ta SW)

A třeba po půl dni plném využití PDA chci třeba přehrát video, kouknout se na fotky... tak po cca 30s prohlížení se pda na 2s sekce a zobrazí se mi horní panel s task managerem, nabídkou start apod... A pak už se mi pořád zobrazuje a ruší mě to při sledování.
Zkoušel jsem pročistit ramku sw MemMaid a nic...
Funguje jedině restart telefonu, ale nechce se mi ho dělat 3x do dne...
Poradili by jste mi prosím?
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Po čase nefunguje SW klávesnice

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Proveď zálohu dat a následně Hardreset. Pak můžeš vrátit ze zálohy kontakty, sms, kalendář atd. ,ale programy naisntaluj ručně. Mělo by to pak být v pořádku. Pokud ani to nezabere a problém se vyskytne znovu, tak bych doporučil přehrát jinou ROM.
Nerv_one
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: sob lis 24, 2007 16:10
Zařízení: THL 5000

Po čase nefunguje SW klávesnice

Příspěvek od Nerv_one »

Me se presne to same stavalo taky. Vyresila to az nova ROMka - pouzivam posledni oficialni vydanou HTC a uz je to OK.
N!cholai
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: ned úno 24, 2008 10:06
Zařízení: BlackBerry Bold 9780

Po čase nefunguje SW klávesnice

Příspěvek od N!cholai »

Tak už je to v pořádku, upgradoval jsem romku a mám Sense 2.5. :) Akorát se opět vyskytla jedna nepříjemnost... Co druhý den se mi PDA totálně sekne a pomáhá až reset tlačítko u baterky. Stává se mi to, když jsem zrovna připojený k wi-fi. :?:
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 hostů