Zamknuté zařízení - problém s displejem

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
david lane
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob zář 04, 2010 21:06
Zařízení: htc touch pro2

Zamknuté zařízení - problém s displejem

Příspěvek od david lane »

...je mozne,ze sa deti hrali s mobilom a nastalo toto...ak zapnem,nerozsvieti sa displey,iba v tme vidim,ze sa trocha zosvetlil...inak da sa dovolat na HTC a ak trafim,mozem volat aj ja...na PC sa neda pripojit,vypise,ze your device is currently locked.please unlock your device....pomozte prosim...(((...este dodam,ze aj pri dlhsom nabijani stale svieti oranzova kontrolka...
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

...prosim,poradte...htc pro2

Příspěvek od Nolf »

Poslední možnost je hardreset. Podobnou věc jsem řešil když jsem si sám vědomě zamkl Rhodium funkcí zámek v nastavení. V předchozí romce se ale neukázala obrazovka s čísly pro odemknutí, tak jsem zadal čísla poslepu a povedlo se. Ale kód jsem věděl. Jestli ti ho děti zamkli heslem a nevíš ho, nenapadá mě jiná věc než hardreset. Předtím můžeš zkusit soft reset tlačítkem pod zadním krytem ale moc si od toho neslibuj.
david lane
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob zář 04, 2010 21:06
Zařízení: htc touch pro2

...prosim,poradte...htc pro2

Příspěvek od david lane »

...ale mne sa vobec nerosvieti displey....((((
Daidalos
smartstar
smartstar
Příspěvky: 923
Registrován: čtv lis 13, 2008 13:57
Zařízení: Xiaomi Mi4
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

...prosim,poradte...htc pro2

Příspěvek od Daidalos »

Na hard reset vůbec displej nepotřebuješ.
http://smartmania.cz/wiki/index.php/HTC ... #Hardreset" onclick="window.open(this.href);return false;
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

Zamknuté zařízení - problém s displejem

Příspěvek od Nolf »

Nerozsvítí se ani během náběhu systému po softresetu ? Pak jedině hardreset a pokud to nepomůže tak do servisu.
david lane
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: sob zář 04, 2010 21:06
Zařízení: htc touch pro2

Zamknuté zařízení - problém s displejem

Příspěvek od david lane »

...skusil som soft aj hart reset...obrazovka sa iba slabucko rozsvieti,na bielo a nic...inak da sa nan volat a prijat hovor,iba ten displey nejde.((((((((((((....chcem doplnit,ze cez win mobile centrum,vobec nejde pripojit k pc,stale,ze device,mobil je uzamknuty...tak neviem...a servis,tu v anglicku je veeelmi drahy....
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zamknuté zařízení - problém s displejem

Příspěvek od koumes »

To je divné,že ani HR nepomohl.Ten právě by měl odstranit různé chyby a problémy v systému.S připojením k PC bych skusil ještě jiný klasický miniusb kabel.A skusil bych se podívat do Settings - Lock,zda není zde něco zadáno.
PetrD
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte zář 14, 2010 20:35
Zařízení: HTC HD II

Zamknuté zařízení - problém s displejem

Příspěvek od PetrD »

Ahoj lidi,chtel bych prosím radu,nevim jak jsem to provedl,ale na mem HTC HD II jsem normalne odemykal telefon soupatkem,ale ted to mam tak,ze,kdyz telefon probudim ze spanku,tak misto soupatka mam dole v levo odemknout a naslednovne to musim jeste jednou potvrdit,nevite jak tam mam dostat zpet to soupatko? Dekuji moc za rady...
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů