Automatická záloha

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
AntiHer0
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon srp 23, 2010 7:32
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Automatická záloha

Příspěvek od AntiHer0 »

Zdravím, chci se zeptat, jde nastavit automatická záloha kontaktů na SD kartu? Měl jsem problém nešel mi dotykový displej, takže jsem synchronizoval HTC přes ActiveSync a doufal, že potom jak dostanu opravený mobil tak tam kontakty jenom natahnu zpět . Předtím jsem nepoužíval sprite backup takže jinak už jsem zálohovat nemohl, protože s mobilem nešlo nijak komunikovat. No a po vrácení jsem dostal téměř nový mobil a zkoušel jsem tam natahnout kontakty, jenže ono to nešlo. Tak teď se tomu chci vyhnout a tak bych i uvítal nějakou radu, jaký program je nejlepší na tady tu zálohu kontaktů a jestli to náhodou nejde automaticky zálohovat na SD kartu. Díky
Uživatelský avatar
Lynx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: pon čer 02, 2008 13:52
Zařízení: Huawei P30 Pro 8/256GB
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Automatická záloha

Příspěvek od Lynx »

SpbBackup, používám ho již dlouho a každý den v noci se mi automaticky zálohují kontakty (PIM data) na kartu a provede se SR :)
Kolega ho používá na TP 2
AntiHer0
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon srp 23, 2010 7:32
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Automatická záloha

Příspěvek od AntiHer0 »

A jak to nastavit, aby se to automaticky zálohovalo každý den v noci a uložilo na kartu? Je to tam někde v nastavení? Jsem to ještě neviděl ten program totiž a teprve to budu nastavovat, tak jestli je to tam, nebo se to musí někde v telefonu taky nastavovat. Dík
Uživatelský avatar
Lynx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: pon čer 02, 2008 13:52
Zařízení: Huawei P30 Pro 8/256GB
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Automatická záloha

Příspěvek od Lynx »

Hned po otevření vybereš "Plánovaná záloha" a tam si vše nastavíš. Předem si na kartě vytvoř složku, třeba Záloha_kontakty
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů