Zvyseni vykonu Touch Pro II

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
Johnoo
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned pro 02, 2007 13:24
Zařízení: HTC Touch Pro II, LG GT 540 Optimus

Zvyseni vykonu Touch Pro II

Příspěvek od Johnoo »

Zdravim

Mam TP2 a ked som si pri kupe nainstaloval aktualnu rom z htc.com/cz tak sa mi zda ze je neuveritelne pomala.
Potrebujem poradit: co by som mal spravit aby mi na originalnej rom slo pdacko ovela rychlejsie. cital som o tom ze ked si dam neoficialnu rom tak to mozem vyladit do maxima lebo su upravene na potreby uzivatela ale mam pocit ze s neoficialnou rom pridem o zaruku. Je nejaky sposob aby som o zaruku ciernou romkou neprisiel napr ze by som ju pred zaslanim mt do servisu vymenil za original ? (v pripade mrtveho mt ho skusil ozivit a tiez zmenil rom ?) neviem ma s tím niekto skusenosti ze dal do mt neoficialnu rom a potom to nejako zaslal do servisu a v pohode? prosim vyjadrite sa dik.

jaj a zabudol som ake mate skusenosti s taktovanim procaku. nasjel som soft na taktovanie procaku a mam objednanu aj druhu baterku. a nejde mi o max nataktovanie ale idealne aby mi tcpmp prehral nekonvertovane avi cize cca 600-700 mhz

Johnoo
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zvyseni vykonu Touch Pro II

Příspěvek od koumes »

Lze dosahnout zrychleni tim,ze si stahnes posledni oficialni rom,ale nedas lokalizaci systemu.Cili bude v EN jazyce.A posledni je 2.07.Jestli umis castecne anglicky,tak ti to nebude vadit.
Johnoo
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned pro 02, 2007 13:24
Zařízení: HTC Touch Pro II, LG GT 540 Optimus

Zvyseni vykonu Touch Pro II

Příspěvek od Johnoo »

hmm problem je ze som to menil vcera cize je tam asi aktualna rom a zda sa mi velmo pomala uvazujem ze tam dam spb mobile shell ze to tiez vyzera dobre a moze to by rychlejsie ci ?
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zvyseni vykonu Touch Pro II

Příspěvek od koumes »

SPB misto sens je lepsi,ale ma mnoho nastaveni a dalsich nesmyslu.Nebo skus jen vypnout sens a nechat ciste titanium.
Johnoo
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned pro 02, 2007 13:24
Zařízení: HTC Touch Pro II, LG GT 540 Optimus

Zvyseni vykonu Touch Pro II

Příspěvek od Johnoo »

aha titanium je to stare klasicke ci to co ma to mivvy zero nad nami v reklame ako pozadie ? a momentalne ma kus stve nevies mi povedat preco sa mi vkuse pripaja udajove pripojenie ? teraz co som preinstaloval
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zvyseni vykonu Touch Pro II

Příspěvek od koumes »

Titanium je to na Mivvy a pohledej v nastaveni aktualizace pocasi,burza GOOGLE hlavne AGPS,posta,socialni site;FB Twitter atd.To vse nastavujes po HR.
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

Zvyseni vykonu Touch Pro II

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Můžu potvrdit nová ROM ofiko HTC je rychlejší mám jí v ENG a ČJ nechci je to zbytečné. Včera jsem jí jen upravoval... jen bych ještě potřeboval udělat ty ikony pod hodinama na hlavní obrazovce menší je to tam 3x3 nešlo by to nejak zmenšit? Je to jak pro slepce... A ještě bych chtěl místo digitálních hodin analog nikde to nevidím... :)
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů