Android na HTC Touch Pro2

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

Android na HTC Touch Pro2

Příspěvek od Bartyx »

S tím rozhodně nesouhlasím. Zkus si jen xdandroid přes haret a uvidíš, jak dokáže být Rhodium svižné.
hotovyrado

Android na HTC Touch Pro2

Příspěvek od hotovyrado »

To jsem jednou zkusil, ale zkusit se to ve své podstatě ani nedá, protože stačí jedno vypnutí/restart/vybití baterie a celý Haret je v PI*i.... Takže ano, vyzkouším ROMku, pokud bude, ale rozhodně ne dříve, než na ni bude spousta relevantních ohlasů. S Energy ROM (vypnuté Sense a místo něj SPB MS a Inesoft Phone) jsem opravdu spokojen
dregy
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: sob kvě 08, 2010 11:28
Zařízení: HTC-Touch Pro2, Samsung Galaxy S

Android na HTC Touch Pro2

Příspěvek od dregy »

Ahoj, nemohl bys ten fotoaparat hodit do puvodniho stavu a vydat to konecne?Nebylo to zase tak pomale a je snad vsem jasne ze kazdej zasah co delaj do telefonu je na vlastni riziko...tak uz to vydej

-- doplnění předchozího příspěvku (stř zář 14, 2011 2:47) --

Tak to vypada ze jsme vlastimila nas**li a mame po androidu...nebo ho jeste od tebe muzem cekat? ;-)
Afroditas
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř úno 23, 2011 19:13
Zařízení: Nokia 3310, SE K700i, SE K750i, HTC Polaris, TP2

Android na HTC Touch Pro2

Příspěvek od Afroditas »

No spíš jestli vůbec může tady ještě psát. Proběhl tu takový menší boj mezi Damsi a Vlastimilem.... ale po chvíli byly ony příspěvky fuč. Asi kvůli vzájemnému napadání. ;-)

Z onoho jednoho příspěvku se zdálo, že už je pan Vlastimil pěkně nabroušený....

Tak snad z toho nakonec něco bude..... ;-)

Jane konec.
mrfederer
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pát úno 25, 2011 11:35
Zařízení: HTC TOUCH PRO 2

Android na HTC Touch Pro2

Příspěvek od mrfederer »

Ja myslim, ze je vse naprosto jasne, nechapu ty duverivce, kteri to jeste nepochopili :roll: Zadny android na nase rhodium nebude :( jestli nekdo slibi, ze do peti dnu verzi vyda, ze uz je hotova, jen ji potrebuje doladit a pak zase nic a je to asi 20caty slib v rade, tak je to jasne, ze si z vas jen nekdo utahuje a naramne se u toho bavi. Proberte se uz konecne ;oI
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

Android na HTC Touch Pro2

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Vždy mě zaráží že jsem přiběhne nějaký nováček a začne tady rozšiřovat jak je vše jasné. Kvůli DAMSI to není o něm si myslím svoje a jeho chování mělo svojí úroveň.

Jinak teď nejsem doma proto ROM ještě nikde nevidíte mám taky práci.
A jak už jsem řekl já nejsem žádný profesionál v tomto dělám to poprvé a to že jsem psal že to vydám už kdysi v Květnu či dřív tak jsem to blbě odhadl. Jak říkám nejsem v tom profesionál a nečekal jsem že je stím taková piplačka. Někdy když tady čtu od nějakých lidí jak na mě naráží že kecám a takové tak i lituji že jsem se tehdá o tom zmínil že se o něco pokouším.
Jinak když něco nevím kontaktuji lidi na XDA co mají větší zkušenost a když mi odpoví po třech dnech či později tak je zdržení i na mé straně. Nemůžu tam přeci něco střílet jen tak a pak by se to ve finále podělalo. Osobně já na to nijak nespěchám dělám to jako zábavu a i proto aby TP2 neležel jen tak na stole pod prachem. Mám DHD s Androidem a TP2 má být můj první pokus a jak na tom dělám vzal jsem si velké sousto. Lidi z XDA to také nemají hotové a co jsem se sněmy bavil tak jen tak něco mít nebudou. Ohledně kuchařů se tam zeptat můžete.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Android na HTC Touch Pro2

Příspěvek od htcjirka »

Vlastimil to dela ve vlastnim volnu a zadarmo pokud se to nekomu nelibi je to jeho problem.Rozhodne nepřísluší tady prskat ze něco není.Vlastimil není ničím vazany a je to na jeho dobre vuli tak si to vy urvani uvedomte.
bystryi
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv úno 18, 2010 16:10
Zařízení: HTC HD2 Android 2.3.4

Android na HTC Touch Pro2

Příspěvek od bystryi »

Takže ROM už máš kompletně hotovou? Kdy ji tedy vydáš? Diky
wizardik
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob zář 03, 2011 0:14
Zařízení: HTC Touch Pro 2 RHODIUM 100

Android na HTC Touch Pro2

Příspěvek od wizardik »

omfg bystryl Vladimir zde rekne ze udelal chybu kdyz zde zminil ze by to vyslo tak a tak jeste sem nepotkal zadneho programatora ze by to vydal tak jak to rekl lidem ktery na nej tlacili a ty se zeptas kdy to vyjde si v poradku?
bystryi
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv úno 18, 2010 16:10
Zařízení: HTC HD2 Android 2.3.4

Android na HTC Touch Pro2

Příspěvek od bystryi »

Já nemyslel konkrétní datum,ale jestli to bude tento měsíc,na vánoce nebo příští rok.
hotovyrado

Android na HTC Touch Pro2

Příspěvek od hotovyrado »

Po ubehnuti dalsiho tydne si uz i ja myslim,ze zde si nekdo mysli, ze mame na cele napsano "jsem idiot".... uprimne, Vlastimile....
Afroditas
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: stř úno 23, 2011 19:13
Zařízení: Nokia 3310, SE K700i, SE K750i, HTC Polaris, TP2

Android na HTC Touch Pro2

Příspěvek od Afroditas »

A nebo se už Vlastimil naštval když byli všichni proti němu.... a bude prd a ne android :D :D :D
Kyong
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: sob srp 23, 2008 22:23
Zařízení: HTC Desire Z
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Android na HTC Touch Pro2

Příspěvek od Kyong »

Já teda nevím, dneska jsem tu diskuzi pročetl od začátku do konce, protože taky nechci, aby mi TP2 leželo na stole jako jenom hodně drahý budík, což je jediné, na co ho používám, protože už mám taky nový telefon, ale jak jsem to teda celé pročetl, tak mi to taky připadá, že si Vlastimil trochu vymýšlí, kdybych já něco takového dělal, že se pořád budu vymlouvat a tak, tak vydám aspoň to co je, jako tu betaverzi, abych vůbec zůstal jako sériozní člověk, který nevypadá, že si vymýšlí a ne se jenom vymlouvá a nepodá jediný pořádný důkaz. Kromě toho, podle toho, co vše psal, tak už je ten jeho Android ve skoro plně použitelném stavu, takže v čem je problém to vydat? Tohle je informace už tak stará 2 nebo 3 měsíce, jak jsem četl. A teď zase píše, že to je piplačka a tak, jako by to pořádně ještě neměl a že se ptá na hodně věcí lidí z XDA, kteří jsou podle funkčnosti jejich verzí dost pozadu. Mi to teda nejde nějak dohromady, vím, že se nesluší hned tak pomlouvat nebo narážet, ale jelikož celou diskuzi dnes pročetl, tak mi to opravdu z těch příspěvků ani nepřipadá, že by vůbec byl tak daleko nebo tu romku vyvíjel. (videa nejsou důkaz, pokud by někdo chtěl narážet na tohle).

A pokud to tak není a tu romku vydá, tak se klidně za tohle, co jsem napsal, omluvím.

P.S. ještě k té jeho poznámce o nováčkovi, ne každý, kdo má ve statusu "nováček" je nováček, když je to pouze hodnocení, kolik napsal příspěvků, já taky moc nenapsal, ale neznamená to nic v porovnání s tím, jestli to stále sleduji a co umím.
wizardik
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: sob zář 03, 2011 0:14
Zařízení: HTC Touch Pro 2 RHODIUM 100

Android na HTC Touch Pro2

Příspěvek od wizardik »

To Kyong: Naprostý souhlas.....Bohužel si myslím ale že tuto pravdu každý kdo se o android na naše htc touch pro 2 zajímá ,zná.....Podle mého je to tu zralé na lock....Jestli že Vladimir vydá verzi...určitě ji uvidíme na xda :))
dregy
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: sob kvě 08, 2010 11:28
Zařízení: HTC-Touch Pro2, Samsung Galaxy S

Android na HTC Touch Pro2

Příspěvek od dregy »

Je asi jedno kolikrát kdo toto forum pročetl, když ani nejste schopni si zapamatovat jméno člověka co pracuje na vývoji... jmenuje se VLASTIMIL... :!: :lol:
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

Android na HTC Touch Pro2

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Ještě jedno pro ty co nechápou a nečetli pozorně: DĚLÁM TO VE SVÉM VOLNÉM ČASE!!! Datum vydání které jsem tady psal tak ty byli mylné nečekal jsem že stím je taková piplačka. Dělám něco takového poprvé! Nevěděl jsem co to obnáší. Kdyby to šlo tak lehce tak už jsem to vydal. A komu se to nelíbí tak at si to udělá sám. Já přece nenechám veškeré práce kolem že někdo chce ROM hned teď. Já to dělám jen kvůli toho aby mi neleželo TP2 jen tak na stole.
bystryi
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: čtv úno 18, 2010 16:10
Zařízení: HTC HD2 Android 2.3.4

Android na HTC Touch Pro2

Příspěvek od bystryi »

A jak jsi pokročil?
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

Android na HTC Touch Pro2

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Momentálně jsem nepokročil nikam. Momentálně jsem na tom nemohl pokračovat a asi tento týden ještě nebudu moct.
dregy
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: sob kvě 08, 2010 11:28
Zařízení: HTC-Touch Pro2, Samsung Galaxy S

Android na HTC Touch Pro2

Příspěvek od dregy »

doposud nejlepší rom co jsem měl je zde: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=750620" onclick="window.open(this.href);return false; da se počeštit sense a od klasicke orig rom se moc neliší,až na to že se neseka pamět mam furt dost volnou pro rychlost a funguje youtube hq....doporučuji vyzkoušet, než bude android
dregy
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: sob kvě 08, 2010 11:28
Zařízení: HTC-Touch Pro2, Samsung Galaxy S

Android na HTC Touch Pro2

Příspěvek od dregy »

posledni kapka,nevim jestli nekdo z vas pouzival nejaky prekladac a jestli jo tak jste si urcite vsimli ze uz nefunguje ani jeden z nich,ale co jsem zjistil asi to souvisi s podporou zasr.... wm6.5. je to dobry nekterym jeste ani neskoncila zaruka a uz nemaj podporu od microsoftu ani nikoho jinyho za chvilku nam nepujdou ani posilat sms a volat protoze jsme na f...ing platforme wm co vim jiste uz nikdy v zivote si nekoupim telefon co ma co docineni s windows ci jinak microsoftem...sorry za chyby jsem nasr....jebnu s tim o zed a bude....nema nekdo tip na telefon co funguje???a treba za pul roku bude taky fungovat???neverim ze nekdy bude android na tp2 trva to uz dllouho a ani na xda ani dft a ani tiad si s tim neporadili za dost dlouhou dobu.....pokud mas nejakou funkcni verzi vydej ji ted a nebo uz o ni nemluv.......
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů