ROM do TP2

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
dvsole
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: pon kvě 05, 2008 7:55
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

ROM do TP2

Příspěvek od dvsole »

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jaká je v současné době nejlepší ROM pro TP2.. mám tam WM 6.1, uvažuji, že bych si tam dal 6.5 a nevím, jaká ROM je aktuálně ta „nejlepší“, abych si tam nenahrál něco, co mi spíše udělá vrásky na čele.. díky moc.. Včera jsem si přinesl domu HD2, ale ta klávesnice se bohužel nedá vůbec srovnat s HW, takže se vrátím k TP2, vzhledem k tomu, že píšu hodně mailů, tak je pro mě hodně důležitá klávesnice.. ale rád bych si tam dal už WM 6.5 a nějakou aktuální ROM, dosud jsem tam měl tu stávající 1.19.401.1, přemýšlím, že bych uvítal i ztvárnění Sence, nepřipadá mi až tak nejhorší.. předem díky za Vaši pomoc!
pleswi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: čtv srp 03, 2006 13:40
Zařízení: HTC Sensation XE with Beats audio
Kontaktovat uživatele:

ROM do TP2

Příspěvek od pleswi »

co zkusit třeba viewtopic.php?f=96&t=14886 nebo viewtopic.php?f=96&t=16450 a ne hned zakládat nové téma a ješte v jine sekci, když tu ROMky maji vyhrazené místo. V uvedených odkazech se dozvíš docela dost a stejně si pak musíš vybrat sám podle gusta, neboť je to velice subjektivní pocit co je dokonala ROM. http://thewingster.com/tp2gsmroms.aspx zde najdeš jedny z nejdiskutovanějších a asi i nejlepších rom hlavně od šefika NRGZ28. toť vše.
terekyn
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 149
Registrován: ned lis 01, 2009 23:20
Zařízení: Google Nexus S

ROM do TP2

Příspěvek od terekyn »

Pripojuji se k chvaleni NRGZ. Hledej v sekci pro ROM.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů