Nevyhovující SMS

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
mulder
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: čtv pro 31, 2009 15:35
Zařízení: Apple iPhone 4S

Nevyhovující SMS

Příspěvek od mulder »

Jde nějak udělat, aby se při psaní SMS psalo automaticky velké první písmeno ve větě? Proč sakrrrrrrra chodí potvrzení o doručení mezi SMS? To nemůže chodit do extra složky? Ví někdo, jak přepnout SMS do klasického režimu? Nevím jestli mi ten konverzační systém vyhovuje.

Nějak poslední dobou vzpomínám na starou dobrou obyčejnou Nokii. :roll:
pleswi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: čtv srp 03, 2006 13:40
Zařízení: HTC Sensation XE with Beats audio
Kontaktovat uživatele:

Nevyhovující SMS

Příspěvek od pleswi »

Návodu jak vypnout konverzacni system je na netu hafec a i tady na foru. prvni pismeno pokud se nemylim se pise automaticky po tecce za kterou nasleduje mezera. proste dle klasickych pravidel o psani:) SMS o doruceni do extra slozky hmm zajimava teorie. Myslim, že jsem potkal članek, ktery sms o doruceni hodi pouze na display takze odtapnes a jedes dal pokud se ti nelibi ze jsou v dorucenych. Nikdo tě nedží se vrátit k tvé staré Nokii, případně si kup novější model a můžeš být spokojenej :-P
mulder
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: čtv pro 31, 2009 15:35
Zařízení: Apple iPhone 4S

Nevyhovující SMS

Příspěvek od mulder »

Mas pocit, ze jsi mi poradil? Ja ne. Asi nemam tolik casu, abych celej den prochazel fora a piloval funkci telefonu. Koupil jsem si telefon a ocekavam od nej, ze se bude chovat standardne. Nemam naladu ani cas badat a porad se v nem stourat. Nejsem nadsenec, ale pouze spotrebitel. Odpoved typu tohle jde, tamhleto taky najdes, tohle jsem taky nekde videl, vrat se k Nokii, si muzes strcit vis kam?

Mne telefon v SMS velky pismeno na zacatku vet proste nedela. Napriklad v poznamkovym bloku ano, ale v SMS nikoli. Docetl jsem se, ze pro nejaky jiny model HTC vysel v polovine prosince patch, ktery ma velke pismeno na zacatku vety opravovat a stejne tak zlepsuje funkci potvrzeni o doruceni. Bohuzel pro TP2 nic nevyslo.
pleswi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: čtv srp 03, 2006 13:40
Zařízení: HTC Sensation XE with Beats audio
Kontaktovat uživatele:

Nevyhovující SMS

Příspěvek od pleswi »

No a myslíte, ze jini maj třeba čas za Vás používat funkci hledat ? Nikdo Vám tu asi z hlavy bez toho aby se mrknul do toho tematu kde se to řešilo nevysype celou úpravu registru, a když to tu už je řešene tak mam pocit i pravidla fora říkají nejdřív použijte funkci hledat než se zeptáte. Takže viewtopic.php?f=9&t=7584&hilit=konverzace&start=15 Tady jsem pro Vás vytáhl to nejdůležitější co potřebujete. Abyste se nemusel obtěžovat čtením těch příspěvků.

Kód: Vybrat vše

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Inbox\Settings\OEM\SMSInboxThreadingDisabled

1 = normální zobrazení SMSek
0 = zobrazení po vláknech (podle odesilatelů)
Co se týká doručenek o5 tě poskytnu pár odkazů z funkce hledat zde na fóru, protože Váš problém se dá řešit různě tak si najdete svoji cestu. bohužel zde již příspěvky číst muséte. Promiňte.

viewtopic.php?f=39&t=8391&start=0&hilit=doru%C4%8Denky
viewtopic.php?f=7&t=9176&start=0&hilit=doru%C4%8Denky
viewtopic.php?f=93&t=13369&start=0&hilit=doru%C4%8Denky

O psaní velkých písmen Vám bohužel nic nepodstrčím, protože o tomhle problému slyším poprvé a evidetně nejsem sám.

btw myslím, že jsem Vám poradil předtím i teď
mulder
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: čtv pro 31, 2009 15:35
Zařízení: Apple iPhone 4S

Nevyhovující SMS

Příspěvek od mulder »

Perfektní, díky, mrknu na to. Já jsem pochopitelně nejdříve hledal, ale blbě.

Máte tady někdo problém s tím provním písmenem v SMS nebo to je jen můj problém?

-- doplnění předchozího příspěvku (sob led 09, 2010 11:24) --

Přátelé, omlouvám se za zmatky, telefon udělá velké písmeno na začátku věty až když se napíše první slovo a mezera. Byl jsem zvyklý, že mi telefony dělaly první písmeno ve větě okamžitě. Vzhledem k tomu, že v SMS které jsem psal, jsem dělal první velké písmeno ručně, nevšiml jsem si toho.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 hostů