Wifi vs gprs/edge na TP2

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
Mirko
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob srp 25, 2007 18:10
Zařízení: HTC Desire HD

Wifi vs gprs/edge na TP2

Příspěvek od Mirko »

Vazeni, mam problem s wifi vs gprs/edge. Pokud nastavim u wifi pripojeni pevnou IP a DNS, tak prestane fungovat gprs/edge. Pokud smazu IP ve wifi nastaveni tak gprs/edge jede normalne. Doma jsem pripojen na sveho poskytovatele wifi na vysilac,ktery je u nas na baraku a tim padem musim mit pridelenou IP, alespon tak to ma muj provozovatel. Da se to nejak resit nebo mate nekdo zkusenost jak mit nastavene ve wifi pevnou IP a zaroven fungovalo gprs/edge ???
U MDA Compact IV to bezelo normalne, ale tady bohuzel. Poradi nekdo?
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

Wifi vs gprs/edge na TP2

Příspěvek od Nolf »

Nevím přesně jak to máš s modemed, router atd. Kamarád má třeba z routeru vedeny síťové kabely.
I když bych se mohl připojit, nemám povolenou mac adresu.
Já se připojím do routeru přes wifi a ten mě pustí dál.
Mirko
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: sob srp 25, 2007 18:10
Zařízení: HTC Desire HD

Wifi vs gprs/edge na TP2

Příspěvek od Mirko »

Na klasicke pc mam od prijimaci anteny + AP kabel a zaroven je u nas na baraku vysilac.Poskytovatel internetu mi dal dalsi IP pro PDA a v baraku a kolem nej se muzu pripojit na wifi pres ten vysilac, ale ted je problem s tim jak jsem psal,ze musim mit nastavenou v pda pevnou IP(poskytovatel ma identifikace v siti pres pevne IP) a v ten moment nejde gprs/edge, nez smazu pevnou IP v wifi nastaveni. Jak jsem psal na mda compact IV to bezelo tak jak ma, pevna ip na wifi a gprs/edge jelo take. Tak co s tim???
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

Wifi vs gprs/edge na TP2

Příspěvek od Nolf »

Bohužel se v tom nějak moc nevyznám. Poradí ti spíše profíci jako někdo z řad moderátorů a VIP členů SM. Myslím že by nebylo na škodu napsat sem nebo si to dát do podpisu co máš za rom a rádio. Hodně to s tím souvisí dle mého.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů