Koupit či nekoupit?

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
profimal
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: sob zář 20, 2008 8:28

Koupit či nekoupit?

Příspěvek od profimal »

Zdravím vás na fóru. Mám jeden takový problem. Chci si koupit nový foun a rozhoduji se mezi NOKIA N97 a HTC TOUCH PRO 2. Ale kdysi jsem měl HTC TOUCH PRO a nebyl jsem zrovna dvakrát spokojený. Tak zaprvé ryhlost přístroje bylá žalostná. Odezvy a tak vůbec, no prostě hrozný, za druhé hlasitost vyzvánění a vubec hlasitost repráku byla špatná. Když jsem měl foun v jiném pokoji tak jsem absolutně neslyšel, že mi někdo volá. A další a pro mně velmi zásadná věc je nahravání hovorů. U mého founu to prostě nešlo a pokud jsem to dokázal tak mi to v hovoru pípalo. Všechny tyto věci na moji nynější NOKII N95 8GB funguje. Ale přeci bych chtěl WINDOWS MOBILE. Proto o HTC opět uvažuji. Děkuji za objektivní názory.
niky79
smartguru
smartguru
Příspěvky: 539
Registrován: sob zář 05, 2009 17:27
Zařízení: Diamond 2

Co koupit

Příspěvek od niky79 »

No, nevim, zdali ti to pomuze, ale mam Diamond2, ktery je opravdu rychly a s hlasitosti mam spise opacny problem - je moc hlasity (po nahrani dodatecneho souboru, ktery hlasitost zvysuje). S nahravanim hovoru ti neporadim.
Stano
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 102
Registrován: čtv srp 13, 2009 11:35
Zařízení: HTC Desire

Co koupit

Příspěvek od Stano »

používal si oficiálny ROM alebo nejaký z XDA a pod?
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Co koupit

Příspěvek od pk »

mozno skus omniu pro od samsungu ;)
profimal
nováček
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: sob zář 20, 2008 8:28

Co koupit

Příspěvek od profimal »

Použival jsem origo ROM. Moc se vtom přehrávání ROM nevyznám proto jsem měl origoš. Samsung nechci. OMNIU ma kámoš a jen nadáva.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Co koupit

Příspěvek od ziminix »

Jde o to kterou Omnii má, jestli starou nebo novou. Ale tak jako tak, Omnie jsou dobré stroje a že s nimi má jeden člověk problémy neznamená, že je to špatný telefon, ba naopak, Samsung si dává na kvalitě a vyladění celkem záležet.
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

Koupit či nekoupit?

Příspěvek od Nolf »

Jo taky jsem měl Compacta IV - Diamonda a rychlost byla hrozná. Odemkl jsem ho a nahrál Eržiku - ROMku bylo to o nečem jiném. Tam byl spíš problém s pamětí a podobně.
TP2 je prostě lepší stroj po hw stránce takže provoz i na ofiko romce je lepší a svižnější než u Diamonda.
Ale s odemknutím a nahráváním romek jsem taky dlouho váhal.
Až mi došla trpělivost a řekl jsem si - buď prodat nebo unlock.
Teddy
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon srp 31, 2009 6:48
Zařízení: FSC Loox T830

Koupit či nekoupit?

Příspěvek od Teddy »

TO PROFIMAL:

Mám jak HTC Touch Pro, tak i Touch Pro2. Když je porovnám, tak to snad ani nejsou PDA od stejného výrobce.
Když vezmu v úvahu, že mají stejný čipset (jestli se pletu, tak mě (p)opravte), tak TP2 je oproti TP dost vyladěné.

Máš pravdu, že na TP se snad ani volat nedalo. Až zkusíš TP2, zvláště halsitý odposlech, budeš unešen. Reproduktory a mikrofony (je jich víc) jsou opravdu zcela jinde než u TP.
Používám hlasitý odposlech v Suzuki Jimny v rychlostech kolem 100km/h (a to je pak ve voze kravál). Já i volaný slyšíme bez problémů.

Pro nahrávání hovorů teď budu zkoušet auto call recorder (díky XDA), dle diskuzí je super.

Lepší zařízení sezeneš, až se bude prodávat PDA s novým Marvellem XScale a SirfStar IV (tj. tak za 2 až 100 let).

Teddy
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

Koupit či nekoupit?

Příspěvek od Bartyx »

Jojo, je fakt, že z Touch Pro 2 se líp volá na hlasitý odposlech než přímo u ucha :D
medved.m
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř lis 04, 2009 12:19
Zařízení: HTC Rhodium (uz :-)

Koupit či nekoupit?

Příspěvek od medved.m »

Ahoj,
ac jeste nikoli majitel TP2, uz jsem se prihlasil. Uz nekolik tydnu krouzim kolem tohoto fesaka; zprvu jsem doufal, ze kdyz v rijnu prijdou nove modely, Rhodium zlevni, a zatim se nestalo :-( .. no proste nemohu vydrzet.
Prosim, mate-li nekdo tip, kde je ke koupi za dobrou cenu, poradte. Pokud se to sem nehodi, klidne pres SZ. Dik, m.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Koupit či nekoupit?

Příspěvek od htcjirka »

HTC si obecne drzi vysokou cenu velice dlouho.
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

Koupit či nekoupit?

Příspěvek od Nolf »

No ono je to o ceně ale taky o tom, jestli si ho chceš vyzvednout osobně nebo stačí pošta. Já koupil TP2 v prodejně Space (Setos) za 13tis. - HD měli taky za tu samou cenu - vybíral jsem mezi nimi. Původně jsem chtěl jet do Sunnysoftu - tam ho maj za 13700,- plus doprava 1000,-, HD za 12tis. Ale radši jsem chtěl jet osobně klidně do SS - dráž ale mít možnost si je osahat - ne jen makety.
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Koupit či nekoupit?

Příspěvek od Radek Hübl »

Doprava 1 000Kc to jsi jel taxikem? :-) Protoze sam pracuju v kamene prodejne tak kupuju taky jedine v kamenych prodejnach. ne ze bych e-shopum neveril ale kdyz ja nekde udelam ksef vim ze se mi od nich vrati a tyk si neco koupi u mne a ne na netu ;-)
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

Koupit či nekoupit?

Příspěvek od Nolf »

Kéž by taxíkem :tlem:
Do Plzně mě vyjde benzín na cca 250,- kč no a do Prahy cca 700,- kč a to je to na kraj na Zličín. Tak asi tak, my od západních hranic to máme daleko :tlem:
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 hostů