Problém s propojením s pc

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
kadla1
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob zář 12, 2009 12:30
Zařízení: HTC TOUCH PRO 2

Problém s propojením s pc

Příspěvek od kadla1 »

Mám takový problém mam nové HTC TP 2 a nemůžu ho propojit s pc..do pc sem nainstaloval ActiveSync..ale ted nevím jak mám nastavit htc..poradíte pls někdo?
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Problém s propojením s pc

Příspěvek od HTCKlorec »

Normalne strc kabel do PC aj do TP2 a ked sa ta spyta, ze co ches, vyber ActiveSync. Ak ti to nepojde, lebo PC nebude moct rozpoznat TP2, tak v nastaveniach, tabulke Connections a polozke USB to PC zakrtni "Enable faster data synchronization".
kadla1
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob zář 12, 2009 12:30
Zařízení: HTC TOUCH PRO 2

Problém s propojením s pc

Příspěvek od kadla1 »

nevim kde to mam zaskrtnut jelikoz sem to v pc ani v mobilu nenasel..jinak kdyz dam kabel do mobilu tak mi to zacne automaticky hledat a pak to napise : ActiveSync cannot connect to the Windows Mobile powered device.To troubleshoot the problem, click OK..Kliknu OK pak sem dal scanovat a pak to vyhodnotilo něco

Unable to obtain an IP address for the device. Get up-to-date solutions to common IP address problems. Please click the following link:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=65461" onclick="window.open(this.href);return false;
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Unable to establish a connection between the PC and the device. Get up-to-date solutions to common connection problems. Please click the following link:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=65257" onclick="window.open(this.href);return false;
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
No additional known issues have been found.
If you are still experiencing problems please send the results to Microsoft to help improve future versions.
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Problém s propojením s pc

Příspěvek od HTCKlorec »

Je to v mobile: TF3D tab Settings - volba All Settings (vlavo dole) - Tabulka Connections (tretia z tabuliek dole) - polozka USB to PC - tam su 3 volby, prva je ActiveSync, a pod nou je ta kolkonka "Enable Faster ..." to zaskrtni a skus este raz.
kadla1
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob zář 12, 2009 12:30
Zařízení: HTC TOUCH PRO 2

Problém s propojením s pc

Příspěvek od kadla1 »

jo diky moooc...jede..
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Problém s propojením s pc

Příspěvek od HTCKlorec »

To som velmi rad :-D
kadla1
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob zář 12, 2009 12:30
Zařízení: HTC TOUCH PRO 2

Problém s propojením s pc

Příspěvek od kadla1 »

ještě jedna otázka..dá se abych mohl kopírovat přímo na kartu???
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Problém s propojením s pc

Příspěvek od HTCKlorec »

Z PC? Ked zapojis kabel a opyta TP2 sa ta opyta co chces, vyber DISK STORAGE, vtedy je tvoja karta pouzivana ako USB kluc. Zvysena je aj prenosova rychlost. Ale na druhej strane na nej vtedy nic nemozes cez telefon robit.
kadla1
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob zář 12, 2009 12:30
Zařízení: HTC TOUCH PRO 2

Problém s propojením s pc

Příspěvek od kadla1 »

jo dikec..a ted posledni mimo tema kdyz si neco tam nahraju nejakou hru,programek..da se ten spousteci soubor nejak vytahnout,nebo zastupce na plochu jako do programu???
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Problém s propojením s pc

Příspěvek od HTCKlorec »

Niesom si isty ci rozumiem... Ked si nieco nainstalujes, automaticky by sa mal nahrat zastupca do ponuky Start. Odtial je to ako vo Winoch na PC. Ak myslis zastupcu ako na ploche (Desktop) na Windowsoch, pochybujem ze nieco take existuje.
kadla1
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: sob zář 12, 2009 12:30
Zařízení: HTC TOUCH PRO 2

Problém s propojením s pc

Příspěvek od kadla1 »

jo jasné..ale já sem si tam ted neco nahral a to se jen zkopirovalo a pak se to jen otevrelo nic vic..a prave ze sem nejak zkousel ten spusteci soubor nejak dat do programu
mcm59
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 66
Registrován: sob srp 08, 2009 8:50
Zařízení: Galaxy S i9000

Problém s propojením s pc

Příspěvek od mcm59 »

Do WM se nic nenahrává, tam se instaluje a kopíruje. To jsou zažité termíny, tak se jich drž, aby byly tvoje dotazy srozumitelnější. No a "spusteci soubor nejak dat do programu", to už nechápu vůbec. Chceš vytvořit zástupce programu v nabídce Start?
cpt.Plesard
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: úte zář 11, 2007 10:13
Zařízení: HTC TP 2, 16GB SDHC, WM 6.5 v 2.07.401.1
Bydliště: Praha

Problém s propojením s pc

Příspěvek od cpt.Plesard »

kadla1 píše:jo jasné..ale já sem si tam ted neco nahral a to se jen zkopirovalo a pak se to jen otevrelo nic vic..a prave ze sem nejak zkousel ten spusteci soubor nejak dat do programu
Jestli jsem to dobre pochopil, ty sis do telefonu dal program, ktery se neinstaluje z CABu, nebo instalacniho EXE, ale jen kopiruje. A ted bys od nej chtel do nabidky START v telefonu udelat zastupce.

Je tady urcita moznost, ze nektery tyhle programy maji ve sve nabidce funkci VYTVORIT ZASTUPCE, nebo tak nejak.

Pokud tohle neumi, doporucuju si stahnout a nainstalovat Total Commander. Ten je pro WM free. TC totiz umi vytvaret zastupce do STARTu. ALE POZOR, TC VYZADUJE dotNET 3.5.

Pak je tady jeste jedna moznost, ze by sis toho zastupce vytvoril. Ale to uz je trosinku alchymie. Navod jsem onehda videl na Windows-Phones.Com.
Lublon
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: pon říj 12, 2009 19:14
Zařízení: HTC Desire Z

Problém s propojením s pc

Příspěvek od Lublon »

Mám problém při spojení HTC a PC přes ActiveSync. Až doteď jsem běžně synchronizoval data, připojil jsem HTC, spustil se ActiveSync v PC i v mobilu a data se synchronizovala. Nevím co se událo, teď sice vyskočí okno ActiveSync v PC, ale po chvíly napíše nepřipojeno. V HTC se vždy při spojení v horní liště objevily šipečky které po navázání kontaktu zůstaly. Teď však se v HTC nic neobjeví, takže si myslím, že se program v HTC vůbec nespustí. Zkusil jsem vymazat původní nastavení v HTC a vytvořit nové, ale nic mi to nenabídne. Můžu nějakým způsobem zkusit ActiveSync v HTC nějak přeinstalovat? Možná to tady někde je, ale asi jsem hledal špatně, tak mě zkuste prosím nakopnout, kam se juknout. Díky.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů