Budík nebudík

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
dvsole
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: pon kvě 05, 2008 7:55
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Budík nebudík

Příspěvek od dvsole »

Ahoj, chtěl jsem se Vás zeptat, jestli máte také problém s budíkem nebo je to jen vada mého přístroje.. Budí si jak chce, jednou zazvoní a pak dvakrát ne.. nastavuji si raději všechny tři, dva o kousek déle, ale třeba dnes nezazvonil ani jeden.. :oops: Díky za radu, popřípadě postřehy, jak jste problém vyřešili..
pleswi
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 64
Registrován: čtv srp 03, 2006 13:40
Zařízení: HTC Sensation XE with Beats audio
Kontaktovat uživatele:

Budík nebudík

Příspěvek od pleswi »

mě osobně se ještě nestalo aby mi budík nezazvonil. kazdy používám na něco jineho jine dny a časy a zvonili mi zatím všechny vždy.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Budík nebudík

Příspěvek od IkE Blaster »

Použij jiný budík, osobně používám placený Chronos.
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Budík nebudík

Příspěvek od Radek Hübl »

Nikdy jsem neměl problém z budíkem na žádném WM zařízení, možná ho mate nějaký jiný soft. Vím že jednou dělal neplechu nějaký soft na počasí, měl automaticky stahovat aktualizace a snad i podle časového posunu a né vždy správně určil polohu a tak mi stáhnul počasí pro Japonsko ikdyž jsem byl jen 40 km do domova :-)
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Budík nebudík

Příspěvek od barberry.pha »

tak klasicky budim ve wm mi taky obcas blbnul, tedka nechavam pristroj pres noc v rezimu letadlo aby me nikdo neotravoval ale pristroj je ready a budik funguje bez problemu, tak zkus treba tady ten zpusob
dvsole
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: pon kvě 05, 2008 7:55
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Budík nebudík

Příspěvek od dvsole »

Já mám také letadlo, ale jak říkám, nastavím budík na 5:00, druhý na 5:03 a třetí na 5:10 a nezazvoní třeba ani jeden a nebo třeba jen ten v 5:03 a to je někdy.. je to divné, proto jsem nevěděl, jestli nemáte někdo stejný problém..
jekki
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát kvě 29, 2009 15:33
Zařízení: HD2
Bydliště: Plzeň

Budík nebudík

Příspěvek od jekki »

mne se taky nestalo aby mne nevzbudil ... ale kamaradovi uz se to stalo asi 3x ;) taky na tp2 takze to musi byt urcite nainstalovanym softwarem
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Budík nebudík

Příspěvek od HTCKlorec »

Mne sa to stalo iba pri pouzivani G-Alarmu, ostatne ked som ho odinstaloval, funguje to bez chyby. Pouzivam default WM budik.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Budík nebudík

Příspěvek od htcjirka »

Tez pouzivam originalni budik,ani jednou nezklamal.
Uživatelský avatar
olda
VIP
VIP
Příspěvky: 417
Registrován: stř led 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Budík nebudík

Příspěvek od olda »

I já a to vždy defaultní u všech zařízení která jsem kdy měl.Podle mě bude problém v nějakém nainstalovaném softu který se hádá s budíkem.Ahoj Olda :wink:
Visor33
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: ned dub 05, 2009 18:28
Zařízení: HTC Touch Pro2, Samsung Galaxy S II

Budík nebudík

Příspěvek od Visor33 »

mě taky někdy budí a někdy ne :o) Zítra ráno se provede další test.... Jako zálohu pořád používám SE K800i.
dvsole
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: pon kvě 05, 2008 7:55
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Budík nebudík

Příspěvek od dvsole »

a ten soft, který dělá neplechu asi neznáte, co :)
Uživatelský avatar
georgie6
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pon bře 02, 2009 20:17
Zařízení: HTC Touch Pro2, Asus Transformer TF101
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Budík nebudík

Příspěvek od georgie6 »

chci se zeptat, lze si nastavit vlastní mp3 na budík? jinak zatím pořád budí :)
HTCKlorec
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 370
Registrován: ned kvě 03, 2009 17:18
Zařízení: Sony

Budík nebudík

Příspěvek od HTCKlorec »

Niesom si isty, ale niekde tu na SM sa pisalo, ze budik podporuje iba Wav. Teda treba prekonvertovat a pridat do zlozky s originalnymi tonmi budika, teda Windows.
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Budík nebudík

Příspěvek od Radek Hübl »

Ano ale záleží na ROMce. Jsou i romky které to vzládájí v MP3 a kdekoliv v zařízení. Nejlépe v My Documents ;-)
-pekr-
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: stř dub 01, 2009 22:00
Zařízení: HTC Sensation

Budík nebudík

Příspěvek od -pekr- »

Napsal jsem zde na SM před časem uživatelskou recenzi na TP2. Normálně je ten přístroj super, ale díky odesílání-neodesílání sms a buzení-nebuzení, bych tomu zařízení dal ztěží 70%. Tohle prostě nesnese omluvu a je to velká ostuda. Mě je úplně jedno, jestli je to vina WM nebo HTC samotného, v těchto dvou aspektech je ovšem zařízení naprosto nevypočítatelné, a to jsem už po jednom hard resetu. Doporučuju vygooglit "Windows mobile alarm problem". Je neskutečné, co si dnes může výrobce dovolit.

Co se budíku týče, tak jsou případy, kdy buďto nebudí, nebo naskočí ale bez zvuku, nebo přestože je vypnutý tak budí. Občas prostě v systému zůstanou rezervované eventy, dá se to částečně zachránit, pokud máte štěstí, softwarem jako MemMaid. Pokud neuspějete - bum - hard-reset.

Čekám na WM6.5, jestli se to bude v budoucnu opakovat, tak je to mé první a poslední zařízení na WM. Mě fakt nezajímá varianta fixovat crap dodavatele instalací dodatečných/jiných variant softu.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Budík nebudík

Příspěvek od htcjirka »

Ani jedinkrat jsem nemel konkretne u TP2 problem s odesilanim neodesilanim sms a to jak pres defaultni slozku zpravy nebo pres TF3D.Budik pouzivam denne a ani jednou nezklamal a to nejen na TP2.Takze tohle demonizovani si schovej.
nirman
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 172
Registrován: ned srp 17, 2008 3:40
Zařízení: HTC Touch Pro

Budík nebudík

Příspěvek od nirman »

Nestydim se rict, ze to je rukama. At je to cimkoliv, pouzivej G-Alarm (jeho posledni free verze byla 1.5.1). Mozna ti tam neco hapruje s jinym programem, prinejhorsim na htc.com se mohl objevit fix, pokud ten problem ma hodne dalsich lidi. Maji tam aspon ROM upgrade, kazdopadne kamarad tuhle ROMku ma a uprimne (aspon teda me) drasa akorat nervy.
IkE Blaster
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2379
Registrován: sob led 19, 2008 21:42
Zařízení:    
Bydliště: Písek
Kontaktovat uživatele:

Budík nebudík

Příspěvek od IkE Blaster »

"Mě fakt nezajímá varianta fixovat crap dodavatele instalací dodatečných/jiných variant softu."

Promiň, vždyť o tom je Windows Mobile, to je jeho podstata!!! Tedy ne fixovat HTC software, to je samozřejmě jejich blbost, ale možnost nainstalovat si dodatečný software, když původní nefunguje/blbne/není ideální. Jako chápu, že budík by měl budit, ale ruku na srdce - tohle bych od Microsoftu snad ani nečekal :lol: Podotýkám, že já ještě nikdy neměl zařízení, na kterém by budík od MS běžel na 100%, proto používám již hodně dlouho Activekitten Chronos, ale jsou i jiné free.

// Btw ten budík je problém výrobců & režimu spánku, s tím se prostě u originálu nic neudělá, MS to u 6.1 neošetřil

6.5 bych být tabou ani nezkoušel :lol: Jinak nenadávej, měl jsi volbu, vybral sis WM, mohl sis zjistit problémy předem. Nikdo netvrdí, že to je dokonalý systém a že nemá chyby. Má a má jich spoustu. Zůstaň klidně u v profilu zmíněné Nokie, jistě budeš spokojený :) (někteří prostě WM mají jako drogu a nemohou bez nich žít)
mlndsk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 200
Registrován: pát kvě 29, 2009 14:53
Zařízení: Nokia Lumia 920 Black
Bydliště: Brno

Budík nebudík

Příspěvek od mlndsk »

G-alarm - od verze 1.x - 2.x

odzkousen na WM6.1 i na WM6.5.

Odzkouseno na manila 2.0, 2.1, 2.5.x

ROM jsem mel v Touch HD uz alespon 30 ruznych.

vsude jede na 100%, budi me denne uz par mesicu naprsto spolehlive, ani jednou se nekousl nic.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 hostů