Pouzdro na TP2

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
johny_r
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát črc 31, 2009 10:34
Zařízení: HP iPAQ 214

Pouzdro na TP2

Příspěvek od johny_r »

Zdravím,
chtěl bych se zeptat na Vaše zkušenosti s různými pouzdry. Já vidím v podstatě dvě použitelné varianty. První je Krusell a druhé je Noreve.
Na Krusellu je dobré, že i při zavřeném pouzdru se dá připojit mini-usb. Navíc k němu existuje spousta příslušenství (držák do auta apod.). Na druhou stranu Noreve nemá qwerty klávesnici přikrytou průhlednou fólii, což jaksi vypadá (a asi i funguje) daleko líp. Jaké jsou vaše názory na věc? Máte ještě jiná pouzdra?
Díky

EDIT: A co si myslíte o tomhle? Znáte to někdo?
http://www.case-mate.com/HTC-Clear-Armo ... -Armor.asp

EDIT2: Opravuji chybu. Na Krusellu se naopak nedá připojit usb při zavřeném pouzdru. Pouzdro se zavírá nahoře a celá spodní strana je kryta. Tím se řešení od Krusellu stává velmi nevyhovujícím.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Pouzdro na TP2

Příspěvek od ziminix »

Ohledně tý fólie - osobně bych radší volil originální InvisibleShield, sice je dražší, ale svoji technologii mají patentovanou, takže bych jim věřil víc, než těmhle napodobeninám, tohle mi přijde jako silně okopírovaný...hodně podobný propagační videa, způsob aplikace. Navíc InvisibleShield si myslim, že bude o dost kvalitnější. Už jen to, že po aplikaci ho stačí nechat na vyschnutí jen 12h bez používání, tohleto 48h.
johny_r
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát črc 31, 2009 10:34
Zařízení: HP iPAQ 214

Pouzdro na TP2

Příspěvek od johny_r »

Díky,
ten invisible shield vypadá skutečně dobře. Zatím mám na PDA fólii od Boxwave, nevíš, jak se ten shield chová, co se týče třeba čitelnosti na sluníčku? Předpokládám, že dávat přes něj další fólii je asi nesmysl. Je to lepší než Boxwave? Vypadá to lákavě.
Díky
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Pouzdro na TP2

Příspěvek od ziminix »

Teď mi přišel kus na displej na iPAQa, takže to půjdu aplikovat, pak řeknu, jak se to chová :) Tady je to ale spíš o odolnosti, ale doufám, že ostatní vlastnosti budou alespoň neutrální (otisky, odlesky).
johny_r
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát črc 31, 2009 10:34
Zařízení: HP iPAQ 214

Pouzdro na TP2

Příspěvek od johny_r »

Taky by mě zajímalo, jestli je to dostatečně hladké při ovládání prsty. V jednom z videí ukazujou, jak to zvyšuje přilnavost a PDA tak nevypadne z ruky, tak se trochu bojím, aby po tom nedrhnul prst nebo stylus.
Díky
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Pouzdro na TP2

Příspěvek od ziminix »

Nevím, možná je ta fólie na displej trochu jiná než ta na tělo. Ale drhnout by to nemuselo, uvidíme.
---
No, tak musim říct, že aplikace týhle fólie je jednoznačně to nejlepší, co jsem zatím měl (Brando, BoxWave, NoName), zjevně je to díky té jejich speciální kapalině. Materiál této fólie je jinak celkem zvláštní, subjektivně mi přišel tenčí než klasické fólie a není tak "pevný", respektive má konzistenci podobnou igelitu, kdežto klasické se chovají spíš jak měkké plastové destičky. Prst i stylus kloužou v pohodě, citlivost zatím zkoušet nebudu, až to vyschne. Jinak je celkem měkká, takže když do ní ťuknu stylusem, tak tam zůstane tečka, ale podle toho, co všude píšou, se to zacelí.

Co mě ale štve je, že ta moje fólie je malá. Na šířku je ok, ale na dýlku jí kus chybí. Takže jim to budu reklamovat a jsem zvědav, jak se k tomu postaví, když dávají doživotní záruku na poškození fólie.
Přílohy
mIMG_0499.JPG
(246.33 KiB) Staženo 3 x
johny_r
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát črc 31, 2009 10:34
Zařízení: HP iPAQ 214

Pouzdro na TP2

Příspěvek od johny_r »

Díky za info. Vypadá to zajímavě. Budu rád, když napíšeš, jak se to chová po vyschnutí. Jinak mám pocit, že jejich speciální kapalina je normální voda. Vzhledem k tomu, že i na stránkách píšou, že pokud dojde lahvička, dá se až 3x doplnit vodou z kohoutku, tak se domnívám, že to nic jinýho nebude. Nejvejš by v tom mohl být nějaký detergent kvůli smáčivosti.
Každopádně o téhle fólii popřemýšlím. Obalit do ní Touch Pro2 by asi ušetřilo nějaké nervování nad škrábanci.
Nicméně to stejně neřeší otázku pouzdra, neb proti prachu vnikajícímu z kapsy do klávesnice apod. to nezabrání.
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Pouzdro na TP2

Příspěvek od ziminix »

Určitě napíšu až vyschne.
Co se týče pouzdra, sháníš kapsu, nebo přesně na zařízení, který na něm zůstane i při otevírání a tak?
johny_r
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát črc 31, 2009 10:34
Zařízení: HP iPAQ 214

Pouzdro na TP2

Příspěvek od johny_r »

Spíš něco přesně na zařízení. Zatím u mě vítězí Noreve. Mám od nich pouzdro na iPAQa a jsem velmi spokojen. U jejich pouzdra na TP2 se mi líbí, že nemá takovou tu průhlednou fólii přes klávesnici (narozdíl od Krusellu a jiných). Na druhou stranu ale nemá úplně dobře vyřešené výřezy na reproduktory (takže nevím, jestli bude dost slyšet zvonění) a když je zavřené, tak není přístupný konektor (což je blbý, když chci připojit sluchátka).
ziminix
VIP
VIP
Příspěvky: 1279
Registrován: čtv čer 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Bydliště: Třebíč

Pouzdro na TP2

Příspěvek od ziminix »

Tak trocha poznatků. Citlivost displeje fólie nesnižuje, i přes fólii je displej hodně citlivý. Kluznost mi přijde v pohodě. Čitelnost displeje si myslím zůstává stejná, spíš se asi chová jako lesklá fólie, ale tak zvláštně se to světlo při dopadu na ni deformuje, něco jako když jde přes vodní hladinu.
mihajek
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon zář 07, 2009 17:48
Zařízení: HTC Touch Pro 2
Bydliště: Praha

Pouzdro na TP2

Příspěvek od mihajek »

Alternativa ke Krusell Orbit by mohlo být konstrukčně podobné pouzdro od PDAir, které však má jinak řešen spodní "pant", takže je možné připojit sluchátka.
http://www.pdair.com/catalog/product_in ... s_id=17234" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 32 hostů