HTP 2 a navigace

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
dvsole
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: pon kvě 05, 2008 7:55
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

HTP 2 a navigace

Příspěvek od dvsole »

ahoj, chtel bych se Vas zeptat, jakou v HTP 2 pouzivate navigaci? Ja mam iGo, ale mam problem, ze kdyz se vypne displej, kdyz je navigace spustena, opetovne ho pak zapnu, abych videl na mapu, tak uz nefunguje zvukova navigace hlasem, musim ji aktivovat pres nastaveni iGo, aby byla zase aktivni.. je ale pochopitelne hodne neprijemne, kdyz clovek jede autem, aby kazdou pul minutu neklikal na displej, aby mu neusnul.. u HDcka se displej pri navigaci nevypinal, jenze tady se mi vypne po urcite dobe a pak nejde prave ten zvuk, ktery je pri navigaci pochopitelne take dulezity? popr jake mate navigace, ktere tento problem nemaji? diky moc za info!
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

HTP 2 a navigace

Příspěvek od MINICOOPER »

Mám iGo a funguje na 100% bez problému
dvsole
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 56
Registrován: pon kvě 05, 2008 7:55
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

HTP 2 a navigace

Příspěvek od dvsole »

A jakou máš verzi?
PetrN97
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: úte črc 28, 2009 22:57
Zařízení: HTC Touch pro 2 + Asus P750

HTP 2 a navigace

Příspěvek od PetrN97 »

Já používám TomTom a max spokojenost..
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

HTP 2 a navigace

Příspěvek od p.a.Ť.o »

zkus se podívat do nastavení podsvícení: spusť igo a běž do nastavení - zařízení a měl bys mít nastaveno: řízení spotřeby: zapnuté podsvícení, posuvník podsvícení ve dne: max doprava, noční třebas na polovinu. tím by se ti měl přestat zhasínat displej a tím pádem by ti měl fungovat zvuk.

jinak TP2 má fci, když máš spuštěnou navigaci a vypne se ti displej, tak se vypne i gps. igo (zbytek nemám vyzkoušené) se neumí "nastartovat" a musíš jej vypnout a znovu spustit. tohle řeší GPSTweaker, kterým tuto "vlastnost" de/aktivuješ.

vyzkoušej a dej vědět. pokud to nefachčenko, tak je problém zřejmě ve verzi igo.
Misha kulicka
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 98
Registrován: pon kvě 26, 2008 12:24
Zařízení: BlackBerry Passport
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

HTP 2 a navigace

Příspěvek od Misha kulicka »

U Kaisera mi to dělá taky.
V iGO: Nastavení-> zařízení-> podsvícení. Tam nastav vždy zapnuto a máš po problému.
btw, nemáš Fábii? Jen mě to napadlo, když jsem si přečetl název vlákna :)
buri
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned srp 16, 2009 8:03
Zařízení: HTC Touch Pro2
Kontaktovat uživatele:

HTP 2 a navigace

Příspěvek od buri »

Zdravím pánové....
mám problém,nainstaloval jsem si do TP2 navigaci TomTom ale nejdou mi tam hlasy,kam je mám nakopírovat aby mi to chodilo ?? Přešel jsem z N80 kde to bylo ve složce s ostatníma souborama,mám to i tady ale při spuštění my to hlásí že nejsou k disopzici žádné hlasy.
A druhá věc,večer jsem si s tím hrál a nevím jak tam vrátit úvodní obrazovku TouchFlo s těma velkýma hodinama. Díky a nezlob te se za druhou věc,která sem asi nepatří ale WM mám poprvý tak se to ještě tak nějak učím. Díky a zatím
Carabei
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: sob srp 08, 2009 13:02
Zařízení: iPhone 4, iPad 2

HTP 2 a navigace

Příspěvek od Carabei »

/karta/voices/


TF? zaškrtnout ho v nastavení today
buri
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned srp 16, 2009 8:03
Zařízení: HTC Touch Pro2
Kontaktovat uživatele:

HTP 2 a navigace

Příspěvek od buri »

super díky.... už mi to chodí já tam místo voices měl jen voice :x
buri
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned srp 16, 2009 8:03
Zařízení: HTC Touch Pro2
Kontaktovat uživatele:

HTP 2 a navigace

Příspěvek od buri »

jen dotázek ještě jeden,navigace chodí,už i mluví :-D ale povedlo se mi jí spojit jen s externí GPSkou.... interní se nechce spojit,musí se někde extra zapnout,nebo jaký má mít port ?? Díky za odpověď
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

HTP 2 a navigace

Příspěvek od Radek Hübl »

Port: COM4
Hardwarový port: (Žádný)
Přenosová rychlost: 4800
Zaškrtnuté políčko na záložce Přístup: Spravovat zařízení GPS automaticky (doporučeno)

Řeší se zde: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=94&t=14428
Teddy
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon srp 31, 2009 6:48
Zařízení: FSC Loox T830

HTP 2 a navigace

Příspěvek od Teddy »

Zdravím.

Matka mi do mého PDA nalila něco ředidla, tak to vypadá, že HTC TP2 jest novým nástupcem.
Mám však tento dotaz:

Jaké jsou zkušenosti s GPS u TP2 pro turistické účely? Měl jsem možnost odzkoušet předchozí Touch Pro, a pro turistiku bylo jen velmi těžko použitelné - jednak byl bod na mapě zpožděn o cca 20-50m a navíc při chůzi rychlostí pod 5km/h tvářil TP že stojím.

Používám Smartmaps, ale výše uvedené se dělo i např. v google maps.

Takže: VAŠE ZKUŠENOSTI S TOUCH PRO 2 PŘI CHŮZI

Dík moc.
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

HTP 2 a navigace

Příspěvek od Radek Hübl »

Ahoj, dříve jsem používal HTC Kaiser a oprti němu se navigace zlepšila. S TP2 jsem byl včera poprvé na větší venkovní (GC) akci a jsem vcelku spokojen. Též používám Smartmapy a pohyb je stále lehce zpožděn, takžopádně i při pomalejší chůzi a hledaní cache se bod na mapě stále pohyboval. A protože Kaiser a Touch Pro měli stejný GPS chip, budeš vidět změnu ale stále je co zlepšovat ;-)
Teddy
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon srp 31, 2009 6:48
Zařízení: FSC Loox T830

HTP 2 a navigace

Příspěvek od Teddy »

TO: MAO

Přesně to jsem potřeboval. Někoho s TP2 a Smartmapkama. Pokud se i při pomalé chůzi (rychlost do 2km/h) bude bod na mapě pohybovat tak budu spokojen.

Tak odložím ředidlem vonící Loox T830 a pořídím TP2.

Pokud se najde někdo, kdo má možnost to srovnat TP2 se SirfStasrIII, uvítám názor.

Nicméně moc díky, pomohl jsi s rozhodnutím.
buri
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned srp 16, 2009 8:03
Zařízení: HTC Touch Pro2
Kontaktovat uživatele:

HTP 2 a navigace

Příspěvek od buri »

Mno.... tak jsem zmaten a trošku i nasranej.... nyní po absolvování dovolené v Chorvatsku,jsem zjistil několik vážných chyb při navigaci,ale je zde několik možných alternativ pro zjištění kde je chyba.....
za 1) - ani po hodině jízdy se mi nechytli satelity...... :twisted: v autě kde je krásná viditelnost na oblohu,a poté když naběhli ale nezaktivovala se gps byly jen šedé a v kolečku byly vidět satelity,které se pak ztratily a zůstali jen spodní pruhy s intenzitou signálu,ale nebyly aktivní !
za 2) - musel jsem resetovat celé zařízení a poté se asi na po druhé chytla..... vysvětleních mám několik.....

TT v poslední verzi si zřejmně nějak moc nerozumí s interní gps,ale z několika recenzí jsem se dočetl že by měla fungovat parádně,leč nefunguje. S externí GPS vše v pořádku a hned..... ( tu jsem ale s sebou neměl..... )
... pak je taky možnost že jsem si nestáhnul pozice gps z netu,je to vůbec potřeba ??
... a další alternativa je zkusit jiný soft na navigaci.... co by jste mi doporučily ??

Resetovat celé zařízení aby se mi pustila navigace fakt nechci,dat tam moc nemám,vše je nainstalované v zařízení pouze mapy jsou na 8mi gigové kartě,a je tam pouze jedna mapa..... tak co teď ????
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTP 2 a navigace

Příspěvek od htcjirka »

Mas naistalovany fix z htc stranek??Tento fix je vlastne nove radio s novymi drivery.

http://www.htc.com/europe/SupportDownlo ... &dl_id=624" onclick="window.open(this.href);return false;

Dale,pokud ti nevadi anglictina prolistuj toto forum

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=553094" onclick="window.open(this.href);return false;

Pokud muzu hovorit za sebe pouzivam nejnovejsi radio 4.49.25.17,ktere prinasi nejen lepsi stabilitu GPS,ale opravdu vyrazně lepsi prijem GSM/UMTS.Pro toto radio je uz potreba ale HardSPL,coz muze nekoho odradit.
buri
nováček
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: ned srp 16, 2009 8:03
Zařízení: HTC Touch Pro2
Kontaktovat uživatele:

HTP 2 a navigace

Příspěvek od buri »

Díky snad to pomůže už jsem to stáhnul a nainstaloval..... tomu poslednímu co ty používáš jsem moc nerozuměl..... ty máš jinou verzi toho rádia ?? A je to lepší,včem a pokud jo,chci taky :tlem:
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTP 2 a navigace

Příspěvek od htcjirka »

Ano,pouzivam jeste novejsi verzi radia,ovsem pro toto radio je vyextrahovane a proto uz je nutne mit HardSPL.
Uživatelský avatar
georgie6
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 78
Registrován: pon bře 02, 2009 20:17
Zařízení: HTC Touch Pro2, Asus Transformer TF101
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

HTP 2 a navigace

Příspěvek od georgie6 »

chci se zeptat na tu první verzi radia 3.46.25.30 je nutný hardSPL nebo hard reset? ( z wm začínám:-) )
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

HTP 2 a navigace

Příspěvek od Radek Hübl »

Pokud přehráváš RADIO vždy je potřeba mít zařízení odemčené. Ano HSPL je nutný.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů