Email

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
Janicka
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte črc 21, 2009 15:54
Zařízení: HTC TOUCH PRO2

Email

Příspěvek od Janicka »

Zdravim vsechny, dnes jsem dostala novy touch pro 2...snazim se tam nastavit email...ale nejde mi odesilat zpravy...navic vubec netusim jak zrusit celej ten email ucet...poradte prosim nekdo...kdyby byl tady nejaky zrucny uzivatel...a mel cas a chut vyslechnout par mych otazek...byla bych moc vdecna...dekuji
kupco
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: čtv kvě 28, 2009 19:07
Zařízení: HTC Desire

Email

Příspěvek od kupco »

Vymazanie účtu - e-mail tab/menu/accounts/accounts... - vybrať účet na zmazanie a menu/delete.

Čo sa týka neodosialania e-mailov, nemusíš mať v nastavení účtu zaškrtnuté Outgoing server requires authentification? Je to pri nastavovaní Outgoing mail serveru.
Alebo Require SSL for incoming e-mail pri Advanced Server settings (po kliknutí na Advanced Server Settings v Outgoing mail server nastavovaní).
Janicka
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte črc 21, 2009 15:54
Zařízení: HTC TOUCH PRO2

Email

Příspěvek od Janicka »

...asi jsem blba ale kdyz vyberu ucet ...tak se mi nabidka na smazani neobjevi!!!!
kupco
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 65
Registrován: čtv kvě 28, 2009 19:07
Zařízení: HTC Desire

Email

Příspěvek od kupco »

Nesmieš byť v Options okne ale v Messaging/Select an Account okne...
Skúsim niekde vyhrabať screenshot...

//edit: takto nejako by to malo vyzerať: http://www.mobiletopsoft.com/images/new ... pc_tip.jpg, v tomto okne dať menu a delete
Janicka
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte črc 21, 2009 15:54
Zařízení: HTC TOUCH PRO2

Email

Příspěvek od Janicka »

...fakt nic...muzes mi napsat na icq 165266423
Leopold Bloom
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte srp 04, 2009 13:13
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Email

Příspěvek od Leopold Bloom »

Motto: "Stareho psa nove kousky nenaucis??"
Koncim seste decenium sveho zivotabehu a mam prvni smartphone - Touch Pro 2. Ufff. Ma o 25 let mladsi manzelka neni vzdy ochotna reagovat na me trivialni dotazy a ma o 56 let mladsi dcera by i poradila, ale vi o smartphonech jeste mene nez ja. Budu zde mit mnoho trivialnich dotazu - jiste by bylo lepsi zaplatit si nekoho zdatneho a nechat si vse nastavit, ale moholo by me pote zaskocit neco dalsiho.....
Nuze problem c. 1: Napsal jsem v textovem dokument, ktery jsem potreboval nutne v radu hodin dopravit z dovolene do kancelare. Ulozil jsem ho na micro SD, napsal jsem e-mail a dokument prilozil. Vse jsem zvladl a chtel jsem zkontrolovat v odeslane poste, jak jsem uspel - v odeslane poste nebylo nic. Proceduru jsem opakoval nekolikrat, sle se stejnym vysledkem. Musel jsem telefonovat, zda dokument dosel.
Mail dosel, nicmene priloha nesla otevrit, nebot mela priponu .docx. Navrh jsem prejmenovani na .doc. nebo .rtf a objevili se necitelne znaky.
Vse jsem resil az ponavratu z dovolene. Pripojil jsem telefon k pocitaci, text se otevrel, cely jsem jej nacetl a zkopiroval do noveho wordovskeho dokumentu. Slo by to prosim pekne jinak? Diky za oodpoved...
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Email

Příspěvek od pk »

ten kto obdrzal mail mal stare office. .docx je format office 2007 a starsie ho neotvoria. Treba ho bud ulozit ako stary .doc alebo nainstalovat novsi office
Leopold Bloom
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte srp 04, 2009 13:13
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Email

Příspěvek od Leopold Bloom »

Diky za promptni odpoved,
nicmene - jako prilohy se mi nabizeji .docx, .dotx, .rtf, .txt, nikoli .doc.
pk
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 419
Registrován: pát čer 20, 2008 9:01
Zařízení: Galaxy S4
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Email

Příspěvek od pk »

tak v tom pripade bud .rtf alebo nainstalovat na pocitaci novsi office
Ruslan Botsyurko
redaktor
redaktor
Příspěvky: 2515
Registrován: ned dub 27, 2008 21:19
Zařízení: iPhone 7+, PlayBook, HTC Universal(128MB), MPx200
Bydliště: Plzeň

Email

Příspěvek od Ruslan Botsyurko »

Ad 1:
Je to tak, do Windows Mobile 6.1 se dává sada Office Mobile 2007 a ta bohužel neumí konverzi na kompatibilní formát DOC .
Avšak na PC se nemusí hned kupovat nové Officy, někomu třeba nevyhovují, proto už vyšlo několik programů, které jsou zdarma a umí na PC převést DOCX dokument na DOC.

Bohužel nemůžu hned dohledat a vložit odkaz, píšu z PDA a nemám tu zrovna nejrychlejší připojení.

Ad 2:
Ukládání odeslaných emailů se dá nastavit: otevři Outlok na PDA, objeví se obrazovka s výběrem účtu, dále Menu-Options-Message a zaškrtnout polozku 'Keep copies of sent items in Sent folder'.
Leopold Bloom
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte srp 04, 2009 13:13
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Email

Příspěvek od Leopold Bloom »

Pratele, velice dekuji za Vase cenne rady a rad budu i za program na konverzi souboru v .docx
Leopold Bloom
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte srp 04, 2009 13:13
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Email

Příspěvek od Leopold Bloom »

Nuze, vcera jsem dekoval, dnes jsem nadale zmaten: Pouzivam totiz nikoli Outlook, ale gmail. Nejsem opravdu schopen nastavit postu tak, abych si mohl zkontrolovat, zda ma posta odesla, protoze slozka odeslane posty je prazdna. Ani nejsem schopen dostat z PC sve gmailove kontakty to PDA. Poradi nekdo??
skvorfi
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: úte zář 08, 2009 10:52
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Email

Příspěvek od skvorfi »

Ahoj.

Používám v HTC Touch PRO 2, 2 účty pro odesílání mailu. Jeden účet Seznam.cz a druhý přímo Outlook, kdy se mi schránka synchronizuje s MS Exchange.
Mám zaškrtnuto, aby kopii odeslaných položek ukládal do složky odeslané... Na tom účtu Seznam to tak funguje. U toho účtu Outlook bohužel ne. Nevím ani, zda se mail odeslal, nikde žádná hláška o úspěšném odeslání, v kolonce "k odeslání" nic a v odeslané poště taky nic.
Poradí někdo?

Díky
rein
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 148
Registrován: ned úno 10, 2008 19:33
Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
Bydliště: Prievidza

Gmail odosielanie prostrednictvom ineho uctu

Příspěvek od rein »

Zdar, snad to mozem napisat sem nechcem zakladat nove vlakno.
Mam nasledujuci problem: na gmaili mam nastavene, aby mi odchadzali maily s ineho uctu ako gmail, pokial posielam mail priamo s gmailu tak je vsetko OK, ale ked napisem mail s fonu tak sa odosle s uctu gmail a nie mnou predvolenym uctom, vsetko mam nastavene dobre ale s fonu sa to furt odosiela s gmailu.
Pokial viete ako na to dajte vediet. :wink:

Este male info o zariedeni: HTC PRO2,ofico WM 6.5, gmail nastaveny cez Exchange.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 51 hostů