Mp3 vyzvánění - vše správně nahrané ale přesto nehraje

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
Visor33
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: ned dub 05, 2009 18:28
Zařízení: HTC Touch Pro2, Samsung Galaxy S II

Mp3 vyzvánění - vše správně nahrané ale přesto nehraje

Příspěvek od Visor33 »

Ahoj,

mám menší problém s mp3 vyzváněním. Všechno mám správně nakopírované, když zvolím zvuky a vyberu melodii na příchozí hovor tak příslušnou mp3 pisničku vidím. BOhužel už nejde přehrát a když klepnu aby se použila tak to nelze a vloží se původní windows mobile melodie. (zkoušel jsem pro jistotu několik mp3 a to samé...)

Vím, že mi to předtím fungovalo..... Jediné, co jsem instaloval byli mp3 přehrávače (vybíral jsem ten pravý). Většinu jsem již oddinstaloval až na Mort Player (děsně hrozný program). Ten mi bohužel nejde smazat....sekne se to a musím provést soft reset.

Ale tuším, že to dělalo i před instalací tohoto přehrávače.

Nemáte nějaké zkušenosti? HR se mi moc dělat nechce....

diky!
Satbel
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon čer 01, 2009 15:04
Zařízení: HTC TP2

Mp3 vyzvánění - vše správně nahrané ale přesto nehraje

Příspěvek od Satbel »

No napadá mě jestli se ti nepodařilo nějakým způsobem nabourat kodeky pro přehrávání mp3 a nezůstalo tam jenom wav.
Zkus tam dohrát nějaké nebo tam vrátit ty přehravače a uvidíš jestli se to nespraví, pak by se postupným odinstalováním dalo zjistit který to dělá
Visor33
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: ned dub 05, 2009 18:28
Zařízení: HTC Touch Pro2, Samsung Galaxy S II

Mp3 vyzvánění - vše správně nahrané ale přesto nehraje

Příspěvek od Visor33 »

všechny programy (ty mp3 přehrávače) jsem už měl nainstalované a nešlo to. Nyní je mám všechny smazané (kromě CorePlayeru) Mort player nejde oddinstalovat. Jaké ovladače zvuku myslíš?
Satbel
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon čer 01, 2009 15:04
Zařízení: HTC TP2

Mp3 vyzvánění - vše správně nahrané ale přesto nehraje

Příspěvek od Satbel »

To je divný, a normálně ti to MP3 přehraje? Tak už mě napadá jenom zkusit dostat pryč ten Mort. Zkusil jsi to odinstalovat přes Active sync? Jinak asi Hard Reset. Snad bude mít někdo lepší nápad
Visor33
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: ned dub 05, 2009 18:28
Zařízení: HTC Touch Pro2, Samsung Galaxy S II

Mp3 vyzvánění - vše správně nahrané ale přesto nehraje

Příspěvek od Visor33 »

nainstalované mp3 přehrávače soubory bez problému přehrají, včetně windows media playeru, pak přehravač v TouchFlo... Zkrátka to jede až na to vyzvánení. Mort player jsem oddinstaloval ale s tým že nesmazal svoje nastavení (nevím jaké). Zkusím jedině pohledat nějaký program na pročištění registrů.....jinak nevím. Active sync nepoužívám.
hoodoo
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: sob črc 11, 2009 12:17
Zařízení: HTC TP2

Mp3 vyzvánění - vše správně nahrané ale přesto nehraje

Příspěvek od hoodoo »

já jsem si dnes nainstaloval k spb mobile shel2 i spb plus a při projíždění mptrojek mi to nabídlo přidat si melodii buď jako zvonění a nebo i jako zvuk kontaktu, pak stačilo kliknout na ok a telefon mi drnčí jak chci :)
Visor33
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: ned dub 05, 2009 18:28
Zařízení: HTC Touch Pro2, Samsung Galaxy S II

Mp3 vyzvánění - vše správně nahrané ale přesto nehraje

Příspěvek od Visor33 »

no jo, jenže já Spb mobile shell 2 nevedu.... :-/ Až budu mít náladu tak to asik budu muset vidět na hard reset....Pokud nepříjdu do té doby na to, jak to rozjet....
Visor33
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: ned dub 05, 2009 18:28
Zařízení: HTC Touch Pro2, Samsung Galaxy S II

Mp3 vyzvánění - vše správně nahrané ale přesto nehraje

Příspěvek od Visor33 »

po hardresetu problém zmizel...už mp3 vyzvánějí....Kde byl problém netuším..... Alespon jsem vyzkoušel Microsoft MyPhone service....Funguje výtečně a je i v češtině!!
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů