Jak slyšíte hovor?

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
Robocop
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: úte čer 30, 2009 13:26
Zařízení: HTC Touch Pro 2 cz

Jak slyšíte hovor?

Příspěvek od Robocop »

Napište jak slyšíte volajicího, já mám sílu zvuku na plno a při větším hluku kolem sebe je to opravdu špatně slyšet :???: Nevím zda se nejedná jen o můj kus TP2 nebo máte problém také? Dejte sem každý nějaké poznatky a hlavně jestli máte zvuk taky naplno. Podle mě by tam měla být rezerva. Dík za poznatky :wink:
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

Jak slyšíte hovor?

Příspěvek od MINICOOPER »

No hlavně často mi říká protistrana že blbě slyší ona mě :-/
jekki
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát kvě 29, 2009 15:33
Zařízení: HD2
Bydliště: Plzeň

Jak slyšíte hovor?

Příspěvek od jekki »

MINICOOPER: u mne to same
tomar
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát kvě 29, 2009 17:01
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Jak slyšíte hovor?

Příspěvek od tomar »

Slyšet je v telefonu výborně, ale velká část hovorů říká, že jsem špatně slyšel. Tak jsem pátral a zjistil následující. Telefon má dva mikrofony. A pokud si ten na boku přimáčknu k obličeji a když držím telefon tak si ho ještě zespodu přidružuji prstem. No a to je druhý problém, protože zespodu je druhý mikrofon a obyčejně ho právě tím prstem zadělám. Už jsem to zkoušel i tak, že jsem normálně volal. Na druhé straně říká špatně tě slyším, hned jsem si to uvědomil odělal prst a jinak přiložil telefon k obličejia říká je to teď lepší? Odpo - teď je slyšet velmi dobře. Tak dle mého názoru jsou oba mikrofony dost nešťastně umístěny.
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

Jak slyšíte hovor?

Příspěvek od MINICOOPER »

No taky mě to napadlo že je to tim umístěním, ale asi to tím na 100% nebude, dávám si na to pozor ale stejně mi to lidi říkaj, podle mě je spíš problém že nejsou dostatečně citlivý a musí se do nich řvát
-pekr-
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 116
Registrován: stř dub 01, 2009 22:00
Zařízení: HTC Sensation

Jak slyšíte hovor?

Příspěvek od -pekr- »

@tomar - čeče, to mě ani nenapadlo. Teď jsem vzal mobil do ruky, a koukám, že si jej zespodu přirozeně podchytím ohnutým malíčkem, který světe div se, docela přirozeně padne přímo na mikrofon :-) Já mám zkušenost stejnou a už jsem to psal ve své minirecenzi - pánové v HTC kapku pozapomněli, že se jedná především o telefon. Je jednak hůře slyšel, jekna vás je hůře slyšet, no a reprodukce hudby je sakra potichu, ikdyž to máte vytočené na jeden level pod max (na max to někdy už chrastí). "Multimediální" tedy TP2 rozhodně moc není ...
Satbel
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: pon čer 01, 2009 15:04
Zařízení: HTC TP2

Jak slyšíte hovor?

Příspěvek od Satbel »

Vyzkoušel jsi to? Funguje to? Tak to upni prosím
tomar
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát kvě 29, 2009 17:01
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Jak slyšíte hovor?

Příspěvek od tomar »

Tak já to vyzkoušel. Starý soubor jsem si zazálohoval. Už mě bylo sice divný, že velikost souborů je dvojnásobně rozdílná, ale říkal jsem si ale. Tak po instalaci bez restartu hlasitost všeho naprosto excelentní. Mohu potvrdit že se zvýšila tak o 40 procent. Jenže ouha, při druhém hovoru mrtvo a ticho. Tak jsem telefon resetnul a opět stejná taškařice. První hovor OK druhý neslyšíte ani vyzváněcí tón ve sluchátku, ano při změně hlasitosti žádný zvuk pouze pohyb vodoměrky na displeji. Tak jsem ještě chvíli laboroval a pak vrátil telefon do původního stavu. Až po následném resetu se vše vrátilo do původmích kolejí. Myslím si, že soubor "AudioPara3" je určen pro jiný typ telefonu.
Tak velká škoda, protože kdyby to fungovalo tak je to asi lepší vychytávka než spousta jiných úprav.
Janicka
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte črc 21, 2009 15:54
Zařízení: HTC TOUCH PRO2

Jak slyšíte hovor?

Příspěvek od Janicka »

Mám telefon týden, a nepocítila jsem, že by šlo slyšet druhou stranu špatně, a to mam papíry na uši...:-D
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

Jak slyšíte hovor?

Příspěvek od MINICOOPER »

No jenže ona slyší blbě DRUHÁ strana TEBE :-D že by to chtělo papíry i na oči? :-D :-D :-D
Janicka
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte črc 21, 2009 15:54
Zařízení: HTC TOUCH PRO2

Jak slyšíte hovor?

Příspěvek od Janicka »

MNO...jelikož se tu píše o hlasitosti SLUCHÁTKA A MIKROFÓNŮ.....nevím proč bych si měla pořídit papíry na oči....Navíc si nikdo nestežoval, a na druhé straně neříkal...cože? prosím? můžeš mluvit nahlas?....ikdyž pardon to abych mluvila nahlas mi řekl někdo...pravda....protože jsem šeptala abych v nemocnici neprobudila spolubydlíci na pokoji... :lol:

KAMARADE citujeme prvni prispevek:
Napište jak slyšíte volajicího, já mám sílu zvuku na plno a při větším hluku kolem sebe je to opravdu špatně slyšet :???: Nevím zda se nejedná jen o můj kus TP2 nebo máte problém také? Dejte sem každý nějaké poznatky a hlavně jestli máte zvuk taky naplno. Podle mě by tam měla být rezerva. Dík za poznatky :wink:

tak nevim kdo potrebuje papiry...a hlavne na co.... :tlem:
jirina
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte črc 28, 2009 9:56
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Jak slyšíte hovor?

Příspěvek od jirina »

Ten můj je taky dost potichu. V zhledem k prostředí ve kterém se pohybuji se mě teď většina lidí nedovolá. :-( Prostě vyzvánění neslyším.Zatím jediná, ale dost podstatná vada. ( v tomto směru zlatý "hloupí" SE K750 )
Ropicek
nováček
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: pon črc 27, 2009 8:44
Zařízení: Samsung Galaxy S 4

Jak slyšíte hovor?

Příspěvek od Ropicek »

Hovor slyším a lidé slyší mě - nedržím to ani přes jeden reproduktor ...

Vyzvánění je slyšet blbě ... ale 90 % tohoto problému se dá vyřešit jiným pouzdrem, které když je přimáčknuté k telefonu tak není slyšet ani za boha ...
Uživatelský avatar
lor
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv srp 13, 2009 9:08
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Jak slyšíte hovor?

Příspěvek od lor »

Tak nevím jak naistalovat ten soubor AudioPara3.csv....když se pokouším stáhnou ten soubor,tak se mi otevře akorát nějaká tabulka v excelu se spoustou čísel a písmen...nevím co s tím,můžete někdo poradit?Docela bych větší hlasitost sluchátka přivítal,děkuju moc za jakoukoliv radu nebo pomoc :smile:
tomar
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát kvě 29, 2009 17:01
Zařízení: HTC Touch Pro 2

Jak slyšíte hovor?

Příspěvek od tomar »

Už jsem to tady někde psal. Ověř si zda ten soubor PARA3.csv je pto TP2 a ne pro jiný přístroj. Od někoho jsem to dostal nainstaloval a vše funguje jen do prvního hovoru. Další ani ťuk, lépe řečeno neslyšíš už vůbec nic ani vyzvánění. Na druhé straně tě slyší. Pomůže až zase reset, ale jen na jeden hovor. Když jsem porovnal original PARA2 se zaslaným souborem, tak celá řada řádků chyběla.
norom
nováček
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: ned lis 22, 2009 22:05
Zařízení: HTC TOuch pro 2

Jak slyšíte hovor?

Příspěvek od norom »

zdravim mam blbej dotazek ...
jak nahradim ten debilní AudioPara3 soubor v mobilu ????
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů