HTC Touch Pro 2 CZ

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Odpovědět
Uživatelský avatar
SCH179
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned čer 21, 2009 16:35
Zařízení: HTC

HTC Touch Pro 2 CZ

Příspěvek od SCH179 »

Natdar všicni.
mám pár otázek ohldeně HTC Touch Pro 2 CZ a budu moc vděčný všem kdo mi poradí a pomůže se v tom vyznat.
Chystám se koupit HTC Touch Pro 2 CZ,čekal jsem na to až se objeví v CZ jazyce,ale mám nějaké nejasnosti.
tak tedy :
..v Pro2 bude WM 6.1Pro a rád bych si tam nahrál WM 6.5... příjdu o češtinu? a nebo si mám počkat na officiální upgrade, tedy jestli bude WM 6.5 počeštěná...
.. buse dostupná na klávesnici čeština, a nebo se jedná pouze o českou verzi menu a ovládání,ale psaní na klávesnici mi nedovolí psát s diakritikou.. používám v práci ONE Note na poznámky z jednání a na poštu OUTLOO 2007 a potřebuji při posílání oficiálních emailů aby bylo možno sesynchronizovat toto zařízení a oboustraně převádět "češtinu".
.. a do třetice. na této stánce http://www.smartwiki.cz/pocket-pc/htc , jsou fak pohodový vychytávky na HTC ,ale není tam , bohužel uvedena Pro 2. nemá někdo podobnou stránku ale pro Pro 2?.

dík moc Petr
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC Touch Pro 2 CZ

Příspěvek od Jiří Hrma »

Zda bude oficiální upgrade na WM6.5 v češtině teď ještě nikdo neví, na to je příliš brzo se ptát, ale první (oficiální) upgrade od výrobce přijde určitě v angličtině.
Stránku o TP2 do SmartWiki chystám, ale v současné době na to není čas, řeším jiné věci na SM.
jekki
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: pát kvě 29, 2009 15:33
Zařízení: HD2
Bydliště: Plzeň

HTC Touch Pro 2 CZ

Příspěvek od jekki »

taky jsem chtel cekat na cz verzi ale nakonec jsem na rady zvolil EN verzi a nelituji ... protoze cestina je jen lokalizace od sunnysoftu tzn zadna qwertz a ceske znaky na klavesnici ( kvuli tomu jsem to hlavne chtel ) a v menu mne AJ vubec nevadi ba naopak ;) jinak existuje dohrani ceskych znaku tzn jen zmacknes FN + a = á atd takze toho bych se nebal
Uživatelský avatar
SCH179
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned čer 21, 2009 16:35
Zařízení: HTC

HTC Touch Pro 2 CZ

Příspěvek od SCH179 »

Díky moc za informaci ohledně češtiny a znaků... mužu se jen poprosit o adresu kde si můžu dorhát češtinu.??
Dík Petr
Uvalak
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon čer 22, 2009 20:06
Zařízení: HTC Touch Pro2

HTC Touch Pro 2 CZ

Příspěvek od Uvalak »

ja jesem nainstaloval tu ceskou klavesnici a carky pres fn jdou (to ale chci zachovat, puvodni nastaveni), ale porad mi tam zustal qwerty format. takze nevite nekdo o jednoduchem programku, ktery jen zmeni qwerty na qwertz a jinak ponecha EN klavesnici?
Uživatelský avatar
SCH179
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned čer 21, 2009 16:35
Zařízení: HTC

HTC Touch Pro 2 CZ

Příspěvek od SCH179 »

Zdar tak trochu z jiného soudku... nevíte někdo jak je to u Pro2 s navigací??? jsem krapet neznalí v této oblasti a někdo mi říkal že se dá Pro2 používat jako navigace a to nejen do auta ale i na ..."turistiku" ... nemá měkdo zkušenost.. a kde se dá stáhnout soft a popřípadě mapy..
.. a co se týká klávesnice kdepak bych našel ten prográmek na českou klávesnici už bych to rád zkusil...
PS: jsem moc zvědav s čím HTC ve středu příjde...
Lukáš Mano
smartguru
smartguru
Příspěvky: 527
Registrován: úte říj 10, 2006 7:21
Zařízení: iP4, HTC Desire
Bydliště: Liberec/Praha

HTC Touch Pro 2 CZ

Příspěvek od Lukáš Mano »

IGO 8 i TomTom 7 běží na Touch Pro2 perfektně. :wink: Ohledně nákupu, koukni na Sunnysoft.cz nebo na jakýkoli jiný eshop zaměřený na navigace. (Google)
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch Pro 2 CZ

Příspěvek od MINICOOPER »

Dodám, že pro turistickou navigaci jsou ideální Smartmaps
Smith135
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv dub 09, 2009 12:19
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch Pro 2 CZ

Příspěvek od Smith135 »

Ahoj, nemáte někdo link na cz rom pro Touch Pro 2? Doporučil jsem tento telefon známému s tím, že čeština půjde přidat, zatím má české jen touch flo, ale pokud se dostane hlouběji, tak hodně tápe. Instalaci Interwrite 10 jsem zkoušel, ale pak mi nejelo TouchFlo. Díky.
Uživatelský avatar
p.a.Ť.o
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1029
Registrován: čtv čer 23, 2005 8:45
Zařízení: iPhone 6S Silver, Galaxy S20+

HTC Touch Pro 2 CZ

Příspěvek od p.a.Ť.o »

...cz rom pro Touch Pro 2...

Není (a pochybuji, že někdy bude). Sunnysoft také dodává "pouze" eng rom + Interwrite...
rein
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 148
Registrován: ned úno 10, 2008 19:33
Zařízení: Note 4, čakám na Lumia 950 xl
Bydliště: Prievidza

HTC Touch Pro 2 CZ

Příspěvek od rein »

To je viac nez jasne, ze cz ROM nebude, ale vyextrahovana lokalizacia by potesila, keby niekdo mal, mohol by ju upnut, alebo poslat link.
Smith135
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv dub 09, 2009 12:19
Zařízení: HTC Touch HD

HTC Touch Pro 2 CZ

Příspěvek od Smith135 »

Samozřejmě jsem měl na mysli rom s českou lokalizací (integrovanou). České rom se nedočkáme. Ale jak jsem psal výše, se samotnou lokalizací mi nešlo Touch Flo.
---UFO---
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 177
Registrován: ned bře 02, 2008 8:32
Zařízení: Motorola Milestone 2 + HP iPAQ 614c
Bydliště: Slovensko

HTC Touch Pro 2 CZ

Příspěvek od ---UFO--- »

Prosim vas, nemate niekto vytiahnutu cesku rom z Touch Pro 2? Stacili by aj ceske mui subory. Dakujem
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

HTC Touch Pro 2 CZ

Příspěvek od MINICOOPER »

Omlouvám se ale ty ses asi :-D tady na tomto fóru ti nikdo nic neoficiálního a především nelegálního nesdělí. Nehledě na to že Jirka Hrma spolupracuje se Sunnysoft, která tuto aplikaci vytvořila, to by bylo jako si sr**t si do vlastního hnízda. Na to jsou jiná fóra, zkus napsat SZ třeba ti někdo nějaké forum poradí,....zkus napsat třeba mě :-)
---UFO---
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 177
Registrován: ned bře 02, 2008 8:32
Zařízení: Motorola Milestone 2 + HP iPAQ 614c
Bydliště: Slovensko

HTC Touch Pro 2 CZ

Příspěvek od ---UFO--- »

Napriklad ja mam cestinu od Sunnysoftu kupenu ku iPAQ 614c, ale kedze extremne spomali uz aj tak dost pomaly WM 6.0, tak som sa radsej pustil do varenia WM 6.1, ktore su aj s cestinou ovela rychlejsie ako oficialna anglicka WM 6.0.

A preto potrebujem tie novsie subory, pretoze v novych buildoch (21042 - 21051) robia tie stare ( z Touch Pro, HD, Diamond 1) problemy.

Budem musiet hladat inde. :-(
johny_r
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát črc 31, 2009 10:34
Zařízení: HP iPAQ 214

HTC Touch Pro 2 CZ

Příspěvek od johny_r »

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, jak je to s českou lokalizací u TP2, o kterém uvažuji, jako o nástupci svého iPAQu 214.
Používám lokalizaci od Sunnysoftu tím způsobem, že mám nastavené lokalizované klávesnice, zároveň používám externí bluetooth klávesnici a všude píši v pohodě s diakritikou. To samé bych si rád zachoval i u TP2.
Na druhou stranu mám ale vypnutou lokalizaci systémového prostředí, což bych si taky rád zachoval u TP2.
Chci se tedy zeptat, zda je takové nastavení vůbec možné a případně jak na to. Mám koupit cz verzi nebo raději anglickou a pak jí nějak donutit psát diakritiku?

Díky za pomoc.
johny_r
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát črc 31, 2009 10:34
Zařízení: HP iPAQ 214

HTC Touch Pro 2 CZ

Příspěvek od johny_r »

Zajímalo by mne, jestli se u nás bude nadále prodávat nelokalizovaná verzi TP2 nebo zda se pouze doprodají poslední kusy a pak už se bude prodávat jen lokalizovaná. Co myslíte?
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

HTC Touch Pro 2 CZ

Příspěvek od Radek Hübl »

B je správně, alespoň tomu nasvědčuje vývoj v prodeji Touch Pro a Diamontu jedničky. Taky ENG verze jsou dnes už dražší než ty CZ. Takže asi tak. :-)
johny_r
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát črc 31, 2009 10:34
Zařízení: HP iPAQ 214

HTC Touch Pro 2 CZ

Příspěvek od johny_r »

Tak snad ta anglická ještě vydrží aspoň tak měsíc, dva. Vzhledem k minimálnímu přínosu lokalizace (lokalizaci systému bych stejně vypnul) a většímu množství updatů pro anglickou ROM se česká lokalizace příliš nevyplatí. Když už, tak koupit za 3 kila jen IW Keyboard.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů