Kvalita zpracování

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

Kvalita zpracování

Příspěvek od MINICOOPER »

Rozhodně je TP2 výborným zařízením a neuděláš s ním chybu. Klouby jsou naprosto v pohodě, toho bych se opravdu nebál....
Arny_CZ
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: sob lis 14, 2009 20:03
Zařízení: I8000 Omnia II / SE K750i
Bydliště: Brno

Kvalita zpracování

Příspěvek od Arny_CZ »

Funkcemi mi TP2 vyhovuje. Jen mám fakt strach, co udělá ten vyklápěcí a vysouvací mechanismus třeba po roce nebo dvou intenzivního používání. Když už tam ta klávesnice je, tak ji budu chtít hodně využívat a budu určitě často využívat i naklápění displaye. Nevím, jak při hodně častém používání ty panty vydrží.
Visor33
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: ned dub 05, 2009 18:28
Zařízení: HTC Touch Pro2, Samsung Galaxy S II

Kvalita zpracování

Příspěvek od Visor33 »

já osobně často vysouvám klávesnici, ale naklápění vůbec nevyužívám. Zastávám názor že nejkvalitnější konstrukce které lícují a nedělají neplechu jsou u nemechanických komunikátorů. Tedy vše v kuse a žádné vysouvání.
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 277
Registrován: stř čer 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Bydliště: Domažlicko

Kvalita zpracování

Příspěvek od Nolf »

No to ale ví každej že to co se používá mechanicky se jednou porouchá - otázkou zůstává za jak dlouho a u kterého kusu. Hodnotit se dá zpětně, dopředu se tomu říká věštba. :wink:
Arny_CZ
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: sob lis 14, 2009 20:03
Zařízení: I8000 Omnia II / SE K750i
Bydliště: Brno

Kvalita zpracování

Příspěvek od Arny_CZ »

to VISOR33
také mám právě takový názor: pohyblivé mechanické díly = další část zařízení, na které se může vyskytnout závada.
Pokud ale někdo potřebuje klávesnici a přitom velký display, potom není jiná možnost.
Jak je to ve Tvém případě? Sám píšeš, že v podstatě nemáš k vysouvací klávesnici takovou důvěru, ale přitom ji máš.
Nemyslím to teď nějak špatně vůči Tobě, aby to nebylo špatně pochopeno. Sám ale uvádíš, že zastáváš názor, že je lepší nemechanická konstrukce, přesto mechanickou máš.

-- doplnění předchozího příspěvku (ned lis 15, 2009 0:52) --
Nolf píše:No to ale ví každej že to co se používá mechanicky se jednou porouchá - otázkou zůstává za jak dlouho a u kterého kusu. Hodnotit se dá zpětně, dopředu se tomu říká věštba. :wink:
A o to právě jde: TP2 není na trhu zas až tak dlouho, aby se dalo říct, že mechanická část je v pohodě (může být, ale také nemusí). To ukáže až čas. Nejsem takový, že každý druhý rok kupuji nové zařízení, takže bych chtěl, aby mi zařízení bezproblémově vydrželo třeba 4-5 let.
Visor33
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: ned dub 05, 2009 18:28
Zařízení: HTC Touch Pro2, Samsung Galaxy S II

Kvalita zpracování

Příspěvek od Visor33 »

mám ji k vuli tomu, že často píšu a na hardwarové klávesnici to jde lépe + klávesnice ti nezabírá místo na display. Ikdyž musím na druhou stranu říct že když zkouším psát na softwarové tak by to též šlo, je to jenom o zvyku (navíc ve WM6,5 se mi klávesnice zdá od HTC v landscape módu lepší). Já nyní čekám na ofiko WM7 a na nějaké zařízení které ji bude už mít v základu....potom řeknu TouchPro2 ahoj :o) Jinak se zařízením problém nemám, naopak, velmi jsem si ho oblibil.
Arny_CZ
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: sob lis 14, 2009 20:03
Zařízení: I8000 Omnia II / SE K750i
Bydliště: Brno

Kvalita zpracování

Příspěvek od Arny_CZ »

Ještě jsem trochu uvažoval o Samsungu Omnia 2, máte někdo zkušenosti s telefony Samsung? Jakou má kvalitu zpracování tato značka, popř. přímo Omnia 2? Parametrově je na tom Omnia 2 lépe, než Diamond 2. U Omnie mě moc neláká ten AMOLED display. Moc o této technologii sice nevím, ale kdesi jsem četl, že tyto displaye rychle stárnou a ztrácí na kvalitě zobrazení (a to dokonce i v případě, kdy je zařízení vypnuté). Poohlédnu se na netu o nějakých informacích ohledně AMOLED technologie, jestli to je vůbec pravda. Měli jste někdo možnost porovnat výkon (rychlost) telefonů s CPU Samsung 800MHz a HTC s 528MHz, je ten rozdíl CPU znát?

Tak nakonec to Samsung Omnia II vyhrál, takže půjdu do něj.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 hostů