Kvalita zpracování

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Pro2 (Rhodium) / T-Mobile MDA Vario V
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

Kvalita zpracování

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Tak tech 0.5mm je ještě nic to u mé E90 to ujíždí do stran jak střelené člověk by od takto drahých zařízení čekal kvalitu
Petr Němec
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: pát čer 02, 2006 16:00
Zařízení: Moto Nexus 6
Bydliště: Jevíčko
Kontaktovat uživatele:

Kvalita zpracování

Příspěvek od Petr Němec »

Predem sorry za ot, pisu protoze se mi TPII velmi libi a uvazuji o nem jako o mem budoucim zarizeni, protoze Touch pro Raphael mi pripadne hodne nedodelanej a nedoresenej, mel jsem v ruce pul roku starej model a vse bylo rozvyklany,mikro ikonky na malym VGA displeji,absence jakychkoliv HW tlacitek me zklamala jeste vice... to same mi vadi iu TPII ale u toho mi to tolik nevadi vzhledem k obrovskymu displeji a prave kyzene konstrukci ktera me z videorecenze jirky hrmy nadchla...vypadalo to jako super ale kdyz vidim ze se to odira a ochodi jen samotnym vysouvanim a ze inzenyri v htc to nedokazi dnes udelat tak aby se o sebe netrely dve plochy,to je dost napovazenou...ted mam htc kaisera a muzu rict ze jako dva roky stare zarizeni vypada velmi dobre a vse perfektne licuje, vysouvani chodi skvele a co se tyce vysuvneho a naklapeciho mechanismu, vse drzi jak ma i po dvou letech pouzivani,necelych samozrejme...dva roky oslavi v prosinci...Spis mi to pripada jako by touch pro II nebylo dobre utazene...u kaiserea je vyklapeci mechanismus drzen nejen tuhymi kovovymi panty ale jeste jsou ty panty pridrzeny takovym tuhym a pruznym lepidlem ktery navic zvysuji treni mezi pantem a krytem cimz se dosahne jeste vetsi pevnosti a stability...mel sem moznsst videt nekolikrat kaisera rozebranyho na vlastnim stole a musim rict ze je tento mechanismus vymyslen dobre...nechapu tedy jak je mozne ze se takhle stve konstrukce vnoucete:-D
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Kvalita zpracování

Příspěvek od Radek Hübl »

mam jako ty dva roky kaisera a vsechno ok. na TP2 se mi zatim nikde nic odira a verim tomu ze to tak bude dal... to co se tu popisuje je u minimum kusu...
Vlastimil Bartošák
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 360
Registrován: pát úno 01, 2008 12:13
Zařízení: LG V10
Bydliště: Teplice v Čechách, Krupka
Kontaktovat uživatele:

Kvalita zpracování

Příspěvek od Vlastimil Bartošák »

Já už sem měl právě také dost zařízení HTC a vždy sem byl naprosto spokojen nikde nic nevrzalo a nesekalo se to tak žádné restarty vše lícovala prostě pohoda co se v případě nokie říct nedá. A tak právě taký uvažuju o výměně E90 za TP2 ,ale začíná mě odrazovat to jak se tu píše stím mechanismem.
Petr Němec
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: pát čer 02, 2006 16:00
Zařízení: Moto Nexus 6
Bydliště: Jevíčko
Kontaktovat uživatele:

Kvalita zpracování

Příspěvek od Petr Němec »

No ja myslím ze to nebude u vsech...o kolik zarizeni se jedna tady?Pet? na tom videu o par prispevku zpet to vypada uzasne,perfektne pevny...Na mym Kaiserovi to ted nedrzi tak dobre jako pred dvema nebo trema mesici, protoze jak sem to rozebiral tak sem odlepil na leve strane kryt pantu kterej byl prilepenej tim pruznym lepidlem a ted je tam mnohem mensi treni, nenasel jsem zadny takovy lepidlo nebo maz nebo zadnou pastu kterou by se to dalo uchytit aby to pak slo oddelat a aby to hlavne nezatvrdlo...nechal jsem to tak, primacknul jsem to, nechal jsem to chvilku v klidu aby si to sedlo a jsem celkem spokojenej...drobna vule tam je ale v pohode muzu tapat na vyklopenej displej jak stylusem tak prstem a drzi to stabilne polohu,nebo kdyz koukam treba ve vlaku na film nebo prohlizim nejaky stranky pres operu...je to v pohode...Protoo me zarazili ty reakce...na Touch Pro II se divam jako na moje budouci zarizeni,takze z toho mam trosku obavy aby to nebylo uplne v haji, ze by to clovek polozil na stul a nez by dopsal smsku tak by displej lezel...:-D tak strasny to snad neni ne?
msv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: sob srp 15, 2009 15:33
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Liberec

Kvalita zpracování

Příspěvek od msv »

Zdravím,
jen jsem chtěl dodat k mému popisu výše zmíněné závady z předchozích dnů ( velká vůle při vyklopeném displeji ), že mě to sice zamrzelo, protože od takového přístroje bych čekal 100 % kvalitu zpracování, nicméně to berte pouze jako konstatování a popis mého problému a ne jako odrazování od případného nákupu nebo snad hanobení značky HTC ;-) Myslím, že je to sice občas otravující, ale po cca. dalších 14 dnech používání jsem si už na to pomalu zvykl a myslím, že to není, až tak závažné, aby došlo třeba k nějakému ulomení nebo zhoršení závady do té míry, aby to znemožnilo používání vyklápění toho displeje. A hlavně, jak jsem zaznamenal z ohlasů ostatních na různých fórech a i z osobních zkušeností mých přátel, tak se jedná pouze o vadnou sérii a větší část těchto přístrojů je v pořádku. Nikdo nikomu zřejmě nezaručí, že se na takový kus nemůže ještě narazit, každopádně i přes tento nedostatek nedám na TP II dopustit a po všech ostatních stránkách je podle mého subjektivního a neodborného názoru bez chyby. Takže všem případným zájemcům doporučuji, ale s důkladnou prohlídkou před koupí.
Mautinek
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: ned srp 16, 2009 16:03
Zařízení: HTC HD2, iPhone 4S
Bydliště: Brno

Kvalita zpracování

Příspěvek od Mautinek »

A neví, prosím, někdo jestli jde opravdu jen o jednu vadnou sérii, co se týče toho výklopného displeje? Mám v plánu si pořídit buď TP 2 nebo HD a docela se bojím toho, že se mi displej po roce tak vyviklá, že nebude držet. Mohl by, prosím, někdo, kdo má TP2 delší dobu (měsíce) říci, jak je na tom kloub displeje, jestli se nějak neviklá? Moc by mi to pomohlo při výběru. Děkuji
Visor33
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: ned dub 05, 2009 18:28
Zařízení: HTC Touch Pro2, Samsung Galaxy S II

Kvalita zpracování

Příspěvek od Visor33 »

mám ho od začátku prodeje a kloub je pořád stejný (nezhoršuje se) Sice ho moc nevyklápím protože když je v placce tak se mi na něm lepší píše.
MINICOOPER
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 144
Registrován: stř pro 17, 2008 23:30
Zařízení: iPhone 6+
Kontaktovat uživatele:

Kvalita zpracování

Příspěvek od MINICOOPER »

Taky je to pořád stejné, není to horor a stejně ho vyklápět nebudeš
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Kvalita zpracování

Příspěvek od Radek Hübl »

Vyklápím dost často. Denně i více jak 5x. Lépe se mi čtou ímejly a na sledování filmů je to paráda. Takže to že nebudeš vyklápět zálaží hodně na uživateli. Každopádně zatím nepozoruju nic prot těch odřenin od otvírání... škoda jich, telefon bude za chvíli vypadat jako levný shit z číny :-\
denisska
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte zář 08, 2009 20:20
Zařízení: Htc Touch Pro 2

Kvalita zpracování

Příspěvek od denisska »

Zdravim vsechny.poridila jsem si Htc touch pro 2.Né ze bych ho nejak zvlast potrebovala spise jsem ho chtela.
Nejdrive jsem si poridila nokii N97 kterou jsem jim (do Alzy) hned druhy den vratila. Nokia se kousala a neustale se pripojovala na wifi i kdyz jsem to odpojila a tak. Je to jednoduchej telefon s nepouzitelnou qwerty klavesnici.
Pak jsem si teda poridila ono Htc (vymenou na kterou sem mela do 14 dni narok). Jsem maximalne spokojena. Jedine co mi vadi je strasne viklavej display po vysunuti a vyklopeni.Je to priserny.Dalsi minus je ze horni kryt s displayem pri otvirani a zavirani soupe a odira listu kolem klavesnice.Zatim tam mam tu folii tak to dre jen tu folii ale mam strach ji sundat aby se nedrel uz ten kov.
Mam par dotazu a prosim o radu.
1)Ze zakona mam narok do 14 dnu na vymenu nebo vraceni penez muzu tedy vymenit kus za kus? Cili stejny telefon jen jiny kus?
2)Je nejaky uzivatel kteremu se telefon po naklopeni nevikla?
3)Jak poznam z kolikate serie telefon pochazi? Nekteri psali ze se jedna o spatnou serii a dalsi by snad mela byt lepsi proto bych nerada chytla stejnou serii.


Jinak jsem zatim maximalne spokojena.
Predem dekuji za rady
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Kvalita zpracování

Příspěvek od Radek Hübl »

Pokud neodlepíš ty folíe, přístroj bude při vysouvání/zasouvání "šustět"

Pokud je odlepíš, půjde líp otvírat a nebudu slyšet šustění.

Já jsem se už smířil s tím že bude poškrábaný.. Mám ho od používání ne od toho aby byl nablískaný a neporušený.

Uživatelů kterým display drží je tak 90% se všech vlastníků TP2. A proč sem nepíšou? Protože nemají důvod. Mě display drží naprosto výborně přesně v poloze kam hzo naklopím. Pídit se po série stejně namá cenu. Celkově se tu řeší věci které stejně nevyřešíte. Prostě TP2 má pár HW chyb ale tolik plusů, že nemá cenu se tímto zabejvat.
denisska
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte zář 08, 2009 20:20
Zařízení: Htc Touch Pro 2

Kvalita zpracování

Příspěvek od denisska »

Dekuju za radu. Mam jen strach aby to po par mesicich jeste drzelo ve stavu do ktereho ten display naklonim. Momentalne se to vrti cca 5-6mm. Zavidim vam vase htc :cry:
Mautinek
nováček
nováček
Příspěvky: 37
Registrován: ned srp 16, 2009 16:03
Zařízení: HTC HD2, iPhone 4S
Bydliště: Brno

Kvalita zpracování

Příspěvek od Mautinek »

A nezkoušel to někdo reklamovat? (vyklající se display) Zajímalo by mne, jestli to uznají nebo ne.
denisska
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte zář 08, 2009 20:20
Zařízení: Htc Touch Pro 2

Kvalita zpracování

Příspěvek od denisska »

No to sem nekde cetla ze to nekdo reklamoval a napsali mu ze to vymenili ale zadna zmena nenastala.
Ja spis premejslim zda nevyuzit 14 deni zaruku na vymenu akorat si nejsem jista zda mi vymeni htc za htc jen jiny kus??
Mela sem nejdriv nokii n97 a druhy den jsem ji sla do Alzy vymenit za HtcTP2. Jen by me teda zajimalo jestli mi vymeni TP2 za jiny kus TP2.No a pak otazka zda to nebude to sami.No zitra se tam zkusim zeptat.

-- doplnění předchozího příspěvku (stř zář 09, 2009 19:22) --

Jo jeste prosim o radu. Kdo mate TP2 s neviklavym displayem at mi rekne kde ho koupil. Dnes jsem si nechala ukazat ve dvou mobilkach TP2 a vsude stejny. Jo a nejlepe v Praze ikdyz pro neviklave TP2 bych se snad i rozjela mimo Prahu (chci ho pro pritele) Dekuju
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Kvalita zpracování

Příspěvek od htcjirka »

Ja mel v ruce 5 ks Touch Pro 2 z ruznych obchodu a kazdy vykazoval vyklani,jeden mensi,jeden vetsi.
Nastesti me to netrapi a mechanismu verim.
Navic dle reakci na xda developers to neni nic neobvykleho a dle prispevku ma vuli cca 90% lidi,jen minimum tvrdi ze ji tam nema zadnou.Navic dle vyjadreni HTC na nekterych kontinentech je, ze tato vule je normalni a zamerna.
Visor33
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 75
Registrován: ned dub 05, 2009 18:28
Zařízení: HTC Touch Pro2, Samsung Galaxy S II

Kvalita zpracování

Příspěvek od Visor33 »

viklacijí display nevymění. Pokud to není více než 5° ... což pochybuju že někdo má takto dost vyklající.... Lícování plastů tam je též, ale už si pomalu zvýkám....ikdyž několik měsíců to trvalo.... ALe stále , i přes tyto nedostatky je výborný a funkčně splňuje nároky
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Kvalita zpracování

Příspěvek od htcjirka »

S licovanim plastu problem nemam,vse sedi presne a na jednicku,nikde nic ani trochu nevrzne.
mihajek
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: pon zář 07, 2009 17:48
Zařízení: HTC Touch Pro 2
Bydliště: Praha

Kvalita zpracování

Příspěvek od mihajek »

Zpracování mého nového TP2 je nad očekávání dobré. Vystavené makety, které mají v O2 jsou úplně neskutečné, odstrašující příklady. 2mm mezery mezi displayem a klávesnicí mě naštěstí nepostihly a vše příjemně lícuje. Viklající display mám ale taky. Jediná nevýhoda této vlastnosti je v tom, že se po vyklopení do plné polohy a prvním dotyku sklopí o těch cca 5 stupňů, je to takové propadnutí pod dotykem prstu. Tam se display zafixuje, takže pak už s dotykem není problém. Takže je to vcelku zanedbatelná "závada", tedy alespoň pro mne. Jde jen o to, aby se to časem neuvolnilo natolik, že by se to třeba při chůzi samovolně viklalo. Spíš mám obavu o tu kšandu, která se při sklopení ohýbá. Jsem zvědavej, jakou bude mít životnost. Na klávesnici po stranách jsem nechal nalepenu transparentní folii. Už jsou na ní vidět vyjeté čáry od vysouvání, ale je to lepší, než kdyby byly vyryté do laku. Nevím, proč použili plasty stříkané v šedé barvě. Předpokládám, že se to prostě časem odře, ošahá, a to i na samotných klávesách. Verze Rhodium W je v černém provedení, což mi přijde praktičtější i estetičtější a myslím, že ty vyjeté koleje na ní nebudou tak viditelné. Ale to je holt osud, s čímž se dá žít. Zatím jsem spokojen, pokud pominu stabilitu originálního systému.
Arny_CZ
nováček
nováček
Příspěvky: 48
Registrován: sob lis 14, 2009 20:03
Zařízení: I8000 Omnia II / SE K750i
Bydliště: Brno

Kvalita zpracování

Příspěvek od Arny_CZ »

Chci si koupit první stroj s WM. Původně jsem chtěl Diamonda2, ale protože si myslím, že budu dost využívat HW klávesnici, byla moje poslední volba TP2. Jediné, z čeho jsem měl strach bylo, jak je vyřešený vyklápěcí systém. Přece je je to další věc navíc, která může způsobit nějaké problémy oproti zařízením bez mechanických pohyblivých částí. Nikde jsem ale nenašel detailní obrázky, jak je vyklápěcí systém provedený. Neznáte někdo odkaz na stránky, kde by byly detailní fotky "na panty TP2"? Uvítal bych nějaké podrobnější informace.
Po přečtení tohoto tématu jsem dost na vážkách, zda TP2 koupit.
Těšil jsem se dost na HD2, ale zklamal mě kapacitní display a velké rozměry (hlavně šířka). :evil:
Teď fakt nevííííím. Nemůžu se vůbec rozhodnout. Nechce se mi čekat třeba další 4 měsíce, než HTC vyběhne s nějakým novým modelem, který bude mít určitě 1GHz CPU a navíc třeba přidají klávesnici a bude to zas o něčem jiném (i když kapacitní display asi zůstane). Nový stroj si chci koupit už na vánoce, tak jsem dost zoufalý.
Omlouvám se, že jsem se tak rozepsal, ale fakt nevím, co si vybrat. :cry:
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Pro2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů