Zrušení funkce "Stylus" - Pero

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Odpovědět
Ranger
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pát úno 04, 2011 13:28
Zařízení: HTC Diamond 2

Zrušení funkce "Stylus" - Pero

Příspěvek od Ranger »

Ahoj, nepamutuje si někdo kde se nachází možnost zrušení odemčení telefonu stylusem? Vím že to tam kdysi bylo, ale teď to nemůžu najít. Mám problém, jak už tu někdo psal, že se mi telefon odemyká a může za to stylus. Nechce se mi telefon rezebírat a čistit a taky mechci mít stylus "zafáčovanej". Díky
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zrušení funkce "Stylus" - Pero

Příspěvek od koumes »

Mas porad origo rom?Tak v nastaveni a snad zabezpeceni?Mam jinou cistou,jen tip.
Ale u TP2 je magnet,takze to neovlivnim,takze i u D2 bude magnet.
Ranger
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pát úno 04, 2011 13:28
Zařízení: HTC Diamond 2

Zrušení funkce "Stylus" - Pero

Příspěvek od Ranger »

Díky za snahu. ROMku mám dávno přehranou novější verzí OS a tak si nejsem jistý kde jsem nastavení stylusu viděl, ale mám pocit že to bylo hned když byl mobil nový. Jinak funkce stylusu není magnetická, zatím jsem plastové místo na stylusu omotnul tenkou páskou (v tom místě je i mikrospínač).
Našel jsem myslím aplikaci která funkci stylusu umí ovládat ( S2U2 (Slide 2 Unlock 2)), jen ji tam nechci instalovat, jinak krásná aplikace na zamykání zařízení a i něco navíc. Určitě to bude i někde v registrech. Na druhou stranu jsem už zvyklý to používat tak jak to je. Omotávka zatím problém vyřešila.
Díky
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zrušení funkce "Stylus" - Pero

Příspěvek od koumes »

OK :D uz je to davno,co sem si taky hral s registry.Na vsech WM co mam v podpisu jsou ciste romky a vyladene.Ale S2U2 neni spatna a dokonce byla i integrovana v nekterych ROMkach.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů