Stránka 1 z 1

Synchronizace s PC

Napsal: pát říj 28, 2011 21:14
od NuM3Ro
Zdravím, potřeboval bych poradit jak mám svůj Diamond2 synchronizovat s PC. Mám W7 64bit, takže jsem do PC nainstaloval WMDC x64, telefon píchl do USB, při prvním připojení se automaticky v pořádku nainstalovaly USB ovladače a na telefonu vybral možnost ActiveSync. Ovšem když na PC otevřu WMDC, tak tam mám pořád jen možnost Nastavení připojení. V něm mám povoleno připojení USB, ale mobil mi to vůbec nedetekuje, jako by připojenej k PC USBčkem ani nebyl. Netuším kde to může váznout. Musí se třeba v mobilu ještě něco nastavit? Díky.

RE: Synchronizace s PC

Napsal: sob říj 29, 2011 7:03
od L4RRY
Nevim jestli to stale plati, ale drive nefungovala synchronizace s Outlookem pokud jsi mel 64 bit verzi MS Office...

Sent from my 7 Pro T7576 using Board Express

Synchronizace s PC

Napsal: ned říj 30, 2011 20:33
od NuM3Ro
Já (teď) nepotřebuji spojení s Office, ale s WMDC. Zkouším různě googlit, ale na řešení pořád nemůžu narazit. Akorát mě napadá jestli to nevázne v ActiveSync v mobilu, jelikož když ho otevřu, tak je tam jen možnost nastavení int. serveru a o navávání s PC - USB nic. Jestli to pomůže tak v mobilu je origo ROM WM 6.1 a právě kvůli tomu i tu konfiguraci chci navávat abych ji mohl "odemknout" a přehrát.

Synchronizace s PC

Napsal: pon říj 31, 2011 20:10
od Ranger
Zkrátka potřebuješ dostat soubory do PC a naopak. Máš dvě možnosti, buď přes Microsoft ActiveSync, nebo jako USB disk a to pouze z karty v telefonu, to ale můžeš udělat i externě po vyndání karty a vložení do USB adapteru.
V telefonu dej Nastavení -> Připojení -> USB to PC a tady by jsi měl nastavit možnosti, jo a zatrhni aby se vždy telefon dotázal na způsob připojení. Tak to pro případ že to máš nastavený jinak. V jiném případě nevím co dělat jinýho, leda snad vyzkoušet na jiným PC kde je 32b OS.

Synchronizace s PC

Napsal: pát lis 04, 2011 22:25
od NuM3Ro
Jako USB disk připojit jde, ale já zkrátka potřebuju i tu synchonizaci! Především kvůli flashi Hard-SPL.
Mám teď k dispozici i XP 32bit, tak to zkusím ještě tam.

Synchronizace s PC

Napsal: pon lis 07, 2011 7:54
od Jiří Hálek
Jestli máš win7 nebo nebo ne, to by nemělo mít na synchronizaci vliv. Ještě se podívej na settings/connection/usb to PC (nemám teď u sebe žádné WM zařízení, tak ti přesnou cestu nenapíšu, ale snad mě paměť nešálí), zkus odškrtnout enable advanced network... Při nejhroším udělej zálohu na kartu a udělej hard reset, pokud už jsi všechny rady a tipy vyčerpal...

Synchronizace s PC

Napsal: stř lis 30, 2011 15:42
od Aspire
Jak píše Jirka je třeba v nastavení USB to PC v první položce ActiveSync odškrtnout "Enable faster data". A je to.