SmartMaps-neskutečně dlouho se spouští

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Odpovědět
Bomber
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pát říj 15, 2010 12:18
Zařízení: HTC Diamond 2

SmartMaps-neskutečně dlouho se spouští

Příspěvek od Bomber »

Mám v TD 2 nainstalovanou vyléčenou verzi SmartMaps.Pokud je telefon po restartu spustí se okamžitě,ale po několika hodinách už spuštění trvá i 10min.Myslím tím dobu od kliknutí na ikonu po otevření mapy.Na pozadí neběží žádná aplikace.Tu samou aplikaci jsem používal na předešlém PDA FujitsuSiemens a nikdy jsem s ní žádné takové problémy neměl.Nevíte čím by to mohlo být,já ji sice nechávám běžet v pozadí,ale v případě nedostatku paměti ji telefon stejně sám zavře a když někde bloudím na kole a chci se podívat kde jsem,tak je docela otravné 10min.čekat,než se otevře mapa.Ještě podotknu,že tohle žádná jiná aplikace v telefonu nedělá.
Pavel Štrobl
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 231
Registrován: úte srp 09, 2011 15:06
Zařízení: Lumia 920 Cyan, Sony VAIO Duo 11
Bydliště: Planeta Země, Kontinent Evropa, Stát ČR, Město Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

SmartMaps-neskutečně dlouho se spouští

Příspěvek od Pavel Štrobl »

Skus přeinstalovat OS jestli používáš oficiální tak ten trpí nedostatkem paměti.
Bomber
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pát říj 15, 2010 12:18
Zařízení: HTC Diamond 2

SmartMaps-neskutečně dlouho se spouští

Příspěvek od Bomber »

Zdá se,že jsem konečně přišel v čem je problém.Nainstaloval jsem Eržiku a chvíli se zdálo,že je vše OK,ale po čase se objevil stejný problém.Trvalo i 10 min.než se aplikace spustila.A to jsem vypnul Sense a volné paměti bylo 100 Mb.Zkoušel jsem všechno možné a zjistil jsem,že pokud jsou zapnutá data,tak to trvá,ale jakmile data vypnu,aplikace se spustí okamžitě.Tak jenom kdyby měl někdo stejný problém,tak at ví jak na to.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 hostů