Uzamčení obrazovky při hovoru

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Odpovědět
snaider
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob kvě 14, 2011 12:22
Zařízení: HTC TD2

Uzamčení obrazovky při hovoru

Příspěvek od snaider »

Zdravím,

mám dotaz. Když volám, hovor pak ukončím a kouknu na dipslej, tak zjišťuju, že během hovoru tváří aktivuju nějaké věci (třeba jako když kliknu na položku počasí, nebo včera se mi povedlo vypnout položku "telefon" v menu communication, takže se ztratil signál a hovor přerušil). Jde nějak jednoduše uzamknout obrazovku na té, jako když přijímám hovor? (tam co je možnost zapnout reproduktor, zobrazit klávesnici, je tam číslo a jméno volaného a toť vše)?

Díky za rady, hledám všude možně a nevím co s tím ...
Ranger
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pát úno 04, 2011 13:28
Zařízení: HTC Diamond 2

Uzamčení obrazovky při hovoru

Příspěvek od Ranger »

Ve standartním nastavení jsem tuto možnost teď taky nenašel, i když si myslím že jsem to někde viděl, ale možná to byla jiná aplikace v češtině, možná ještě "CHTEditor" to umí, ale tam jsem měl nějaký problém v nastavení zámků a tak nastavení zámků nepoužívám. Používám aplikaci "Touch Tools for HTC" a tato možnost tam je (mimo jiných užitečných nastavení). Aplikace je k dispozici např zde, na těchto stránkách se najde spousta dalších užitečných aplikací.
;-)
Bomber
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pát říj 15, 2010 12:18
Zařízení: HTC Diamond 2

Uzamčení obrazovky při hovoru

Příspěvek od Bomber »

Já to řeším tak,že po přijetí hovoru nebo jeho vytočení,záleží na situaci vypnu display horním tlačítkem.Hovor normalně pokračuje a nemusím se bát že něco nechtíc zmačknu.Bohužel Diamond2 nemá proximity sensor.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů