Automatické nastavení zimního času na letní a zpět

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Odpovědět
rachel91
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv led 14, 2010 14:02
Zařízení: HTC_HD2

Automatické nastavení zimního času na letní a zpět

Příspěvek od rachel91 »

Zdravím,

předem bych chtěl zmínit že jsem již pročetl všechny ty rozsáhlé topicy tady na foru ohledně tohoto problému, ale vůbec mi to nepomohlo... Zkoušel jsem různé nastavení které tam zazněly, ale bezvýsledně... Kdybych měl zmínit konkrétní nastavení na automat. nastavení času, tak jsem použil:

Start --> Nastavení --> Nabídka --> Nastavení --> Osobní --> Telefon --> dole záložka časová pásma --> zde zatrhnu jedinou možnost - Automaticky změnit časové pásmo a hodiny

i když jsem toto nastavení před přesunem provedl nic se nestalo a čas se mi neposunul.

Byl bych strašně vděčný kdyby se mi někdo pokusil s tímto problémem pomoct, aby vše fungovalo jak mělo.

p.s podotýkám že topicy s názvem jako je třeba Opět "oblíbený" posun času jsou docela mrtvé a odpovedí se zde asi jiste nedočkám
Ranger
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pát úno 04, 2011 13:28
Zařízení: HTC Diamond 2

Automatické nastavení zimního času na letní a zpět

Příspěvek od Ranger »

Mám nejaktuálnější ROM nainstalovanou (2.53.479.3) a pásmo mám obě možnosti na "auto", synchronizaci času mám vypnutou, všechno proběhlo úplně stejně jako na PC (záložka "Služby GSM/UMTS" - "Pásmo" - obě položky "Auto", - "Synchronizace času", nezaškrtnuto). Tak opravdu nevím proč ti to nechodí?
;-)
rachel91
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv led 14, 2010 14:02
Zařízení: HTC_HD2

Automatické nastavení zimního času na letní a zpět

Příspěvek od rachel91 »

zdravím,

v záložce ČASOVÁ PÁSMA máš tu možnost Automaticky změnit časové pásmo a hodiny nezašktnutou? Ja tam tu možnost mám zaškrtnutou, ale nvm jestli to bude tím, že mi to automaticky ten čas neposunulo, protože jak jsem to měl minulý rok nezaškrtnuté a přesovouval se čas z letniho na zimní, tak se čas neposunul a zaškrtnutím té možnosti jsem teda doufal, že se to ted už posune, ale samozřejmě nic...

Myslíš, že to bude tím? Nenapadá vás někoho ještě něco?

Budu vděčný za jakoukoliv odpověd jak si myslíte, že by se dal tento problém řešit... díky
Ranger
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 83
Registrován: pát úno 04, 2011 13:28
Zařízení: HTC Diamond 2

Automatické nastavení zimního času na letní a zpět

Příspěvek od Ranger »

Tak jsem prostudoval manuál a o přechodu na letní čas jsem tam opravdu nic nenašel. Synchronizaci času mám vypnutou protože do ciziny nejezdím a toto se týká právě cestování. Časové pásmo mám automaticky a místo "Moje poloha", národní prostředí "čeština", služba "pozice" zapnuto. Hodiny a připomenutí - záložka "Čas" - Domov - GMT +1 Praha .. Tak to si myslím že je asi vše co se s tím dá dělat, jinak snad přeinstalovat. Dej potom vědět když to vyřešíš.
;-)
rachel91
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv led 14, 2010 14:02
Zařízení: HTC_HD2

Automatické nastavení zimního času na letní a zpět

Příspěvek od rachel91 »

mno zkoušel jsem to vyřešit standartně přes nastavení, ale bohužel nic... na reinstal nemám čas...
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů