problem s prijimanim hovorov

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Odpovědět
tlsty
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte led 12, 2010 12:01
Zařízení: HTC Touch Diamond2

problem s prijimanim hovorov

Příspěvek od tlsty »

Zdravas,

mam Diamond2, HSPL2.51 a skusal som ENERGYROM. dal som tam tak 3-4 a posahalo sa mi prijimanie hovorov. stane sa asi nasledovne:

- niekto mi vola
- prichadzajuci hovor zazvoni max 1 (vyzvana 1-2 sekundy)
- hovor sa prerusi, vznikne mi zmeskany hovor
- nasledne na to za sekundu - dve mi zacne opatovne zvonit ten isty volajuci
- stihnem zdvyhnut max 50% hovorov, ostatne sa javia tak, ze volajuci ukonci volanie skorej ako zdvyhnem / telefon im "zlozi"

zdvyhnut hned to prve zvonenie sa mi podari len ak drzxim telefon v ruke hned kao sa chysta zazvonit a okamzite to zdvyhnem. skusal som dalsie ROMky od Energy, ale problem pretrvava. Teraz tam mam TESS F2 a stale ziadna zmena. Neviem, ci mi pomoze dat tam Stock ROM. Poradte ked viete prosim. Dakujem

tlsty
Michal Javůrek

problem s prijimanim hovorov

Příspěvek od Michal Javůrek »

Zkus tam dát origo ROM a jestli ti problém nezmizí a máš Diamonda stále v záruce, tak obnov StockSPL a reklamuj.
tlsty
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte led 12, 2010 12:01
Zařízení: HTC Touch Diamond2

problem s prijimanim hovorov

Příspěvek od tlsty »

cau cau,
vyriesene. problem nebol s ROM< ale s operatorom. zistil som to tak, ze som uplnou nahodou pichol SIMku do ineho telefonu a ked mi prisiel posrany prichadzajuci horor, tak som okamzite zavolal operatora (posrany pomaranc, a.k.a. Orange Slovensko). a tam som si vyziadal restart GSM sluzieb co mas na SIMke a zrazu, cuduj sa svete, to islo uplne v poriadku...

dik za odpoved :-)

tlsty
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 57 hostů