Zmeskany hovor ze skryteho cisla => neblika notif. dioda

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Odpovědět
nvx2004
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte pro 07, 2010 18:34
Zařízení: HTC Touch Diamond2

Zmeskany hovor ze skryteho cisla => neblika notif. dioda

Příspěvek od nvx2004 »

Zdravim...

Je bezne, ze na telefonu HTC Touch Diamond2 (s oficialni ROM) po zmeskani hovoru ze skryteho cisla nezacne blikat notifikacni dioda? Pokud takovy hovor zmeskam, kdyz je mobil ve standby, tak se o tom nedozvim do te doby, nez mobil "probudim," coz -- uznavam -- za normalnich okolnosti neni zadny problem (tezko reagovat na zmeskany hovor, kdyz neznam cislo volajiciho). Problemem je, ze muj zamestnavatel nedavno nainstaloval k firemnimu telefonnimu systemu novou GSM branu a zapnul blokovani caller ID, takze jakykoliv hovor pochazejici z telefonu v kancelarich se na mem mobilu ukaze jako hovor se skrytou identitou. No a jelikoz je muj sef takrka jediny, kdo mi na mobil vola z "pevneho" telefonu v kancelari, je jasne, ze "ignorovani zmeskanych hovoru" pak nevypada nelepe. Zapinat displej kazdych X minut a divat se, zda tam nejaky zmeskany hovor je nebo neni, me opravdu nebavi, nehlede k tomu, ze na to pri sve skleroticke nature s oblibou zapominam. :-/

Moje otazka tedy zni: lze blikani notifikacni diody po zmeskani hovoru ze skryteho cisla nejak zapnout?

Diky za pripadne tipy.

nvx

-- doplnění předchozího příspěvku (pát pro 10, 2010 19:17) --

Hmm, koukam, ze tady se asi navodu k zapnuti LED notifikace zmeskanych hovoru ze skryteho cisla nedockam... ;-)

Mohl by tedy prosim alespon nektery z majitelu HTC Touch Diamond2 (prip. i jineho telefonu zn. HTC) potvrdit, zda je NEblikani notifikacni diody po zmeskani hovoru ze skryteho cisla u techto telefonu standardnim chovanim?

Diky.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů