Aktualizace windows mobile

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Odpovědět
vlezminazada
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: čtv kvě 06, 2010 13:33
Zařízení: htc touch diamond 2

Aktualizace windows mobile

Příspěvek od vlezminazada »

cau dnes jsem si koupil HTC t.d.2 a když mi přišel domů tak jsem zjistil že na tom mam Operační systém Microsoft Windows Mobile 6.1 Standard (neobsahuje CZ menu ) a nijak mi to nejde aktualizovat protože kdykoliv to chci aktualizovat na 6.5 tak mi to napíše že nemam východo evropskou verzi a proto že to nejde......Chtěl jsem se teda zeptat jestli nevíte jak bych to mohl flashnout nebo updatnout na nějakou novější verzi která obsahuje češtinu dík.
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Aktualizace windows mobile

Příspěvek od barberry.pha »

V sekci o td2 se najdi sekci hardSPL,ROM a tam najdes vse potrebne k odemknuti td2 a nahrani pak jakykoliv rom ;)
vlezminazada
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: čtv kvě 06, 2010 13:33
Zařízení: htc touch diamond 2

Aktualizace windows mobile

Příspěvek od vlezminazada »

Děkuji ti moc ;)

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv kvě 06, 2010 16:52) --

Tak sem to našel ale hned u 1. bodu nastal problém kterej nevim jak vyřešit 1) Ujistěte se, že máte provedenou zálohu zařízení, a jak to mam zálohovat to už nikde neni :D já vim že to zní jako kdybych byl nechápající starý člověk ale fakt nevim jak zálohovat software mobilu......
Uživatelský avatar
Sigi-ACS
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 55
Registrován: sob led 05, 2008 16:04
Bydliště: Praha

Aktualizace windows mobile

Příspěvek od Sigi-ACS »

Tim je mysleno, ze si mas zazalohovat (prekopirovat) kontakty, fotky, sms, maily, dokumenty apod. do pocitace, protoze se ti flashnutim telefon kompletne premaze novym oper. systemem.
vlezminazada
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: čtv kvě 06, 2010 13:33
Zařízení: htc touch diamond 2

Aktualizace windows mobile

Příspěvek od vlezminazada »

jo takhle tak teď už to chápu díky

-- doplnění předchozího příspěvku (čtv kvě 06, 2010 20:17) --

tak se tu vyskyt další problém nejde mi nainstalovat ActiveSync ani Windows Mobile Device center píše mi to že to nepodporuje muj procesor

-- doplnění předchozího příspěvku (pát kvě 07, 2010 9:16) --

tak zž se mi podařilo na 2. počítači rozjet windiws mibile device center ale nainstalovat new software nejde stejně když mi to naběchne na těch 0% tak se mi to pa cca minutě objeví
ERROR [260] :CONECTING
the update utility cannot connect to your PDA Phone .Please check that your USB cradle/cable si connected properly the PC and your PDA.
chesch following

1.The PDA Phone is connected USB crable/cable.
2.The USB crable/cable is connected the PC.

Z toho sem pochopil že problém je asi ve spárování PDA Phone s počítačem ale na počítači mi ukazuje mi to ukazuje že je to spárované co s tim ?
Uživatelský avatar
Bruca
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 257
Registrován: čtv pro 07, 2006 8:50
Zařízení: BB9780, BB Q5, BB Playbook
Bydliště: Zlín

Aktualizace windows mobile

Příspěvek od Bruca »

je v tom určitě OS "Windows Mobile 6.1 Standard"? nemělo by tam být Professional?
Standard je pro smartphony, ne?

jseš si jistý, že WM6.5 potřebuješ? jen kvůli jinému "kabátku" nabídky start, no nevím. těch pár anglických slov se dá taky naučit ;-)

když uděláš hardspl, tak přijdeš pravděpodobně o záruku....
vlezminazada
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: čtv kvě 06, 2010 13:33
Zařízení: htc touch diamond 2

Aktualizace windows mobile

Příspěvek od vlezminazada »

uvidim no asi máš pravdu no necham to 1-2 měsíce běžet anglicky a uvidm pak jak dál a jak zjistim jakej tam mam soft na stránkách z kterých to je kupovaný http://www.hypermobil.cz/produkty/mobil ... nd-2-t5353" onclick="window.open(this.href);return false; je napsáno standar to by mohl být ten zásadní problém proč mi to nejde officiálně aktualizovat no tu 6.5 prof
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Aktualizace windows mobile

Příspěvek od barberry.pha »

Problem proc ti nejde aktualizovat je v tom ze ten tvuj pristroj je s dovozu takze odnekud ze zapadu asi, takze ti proto ti tam nejde nahrat oficialni rom pro nas region s cestinou, podivej se na stranky htc a zkus tam nahrat nejak wm6.5 pro zapadni evropu, ale buh vi odkud je to dovozeny, takze pokud chces wm6.5 s cestinou tak bych ho vratil at mi tam cestinu nahraji popripadne udelal hspl podle verze rom a nahral tam treba wm6.5 se sunnysoftu, kolik si za neho usetril? Radeji bych si takovy pristroj koupil u autorizovaneho prodejce nez nejakou sedivku a pak resil takovy "problemy"
vlezminazada
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: čtv kvě 06, 2010 13:33
Zařízení: htc touch diamond 2

Aktualizace windows mobile

Příspěvek od vlezminazada »

no tak ušetřil sem na tom 1/2 ceny telefonu a nepočítal jsem s tim že by mi to nešlo unlocknout by měla jít snad jaká koliv verze ne i kdyby to byla severo asijská verze nebo se pletu ?
barberry.pha
smartstar
smartstar
Příspěvky: 977
Registrován: ned kvě 31, 2009 13:08
Zařízení: iPhone 4 16GB fw 4.3.1
Bydliště: Praque

Aktualizace windows mobile

Příspěvek od barberry.pha »

Unlock by problem byt nemel ale nenahrajes tam asi nic bez toho aniz by si zjistil pro jaky region ta td2 je
rampage
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 171
Registrován: čtv led 22, 2009 20:35
Zařízení: HTC Desire Z

Aktualizace windows mobile

Příspěvek od rampage »

Na xda je vlákno na kterým si můžeš najít podle sériovýho čísla pro jaký region byl tvůj td2 určen. WM standard je pro smartfony bez dotykovýho displeje takže to bude překlep.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů