Padání aplikací + rychlá ROM bez Manily

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Odpovědět
Jerry7650
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: ned led 17, 2010 0:13
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Padání aplikací + rychlá ROM bez Manily

Příspěvek od Jerry7650 »

Po pořízení TD2 si testuju co všechno si nechám za aplikace a všiml jsem si jedné nepříjemnosti, kterou je padání aplikací.

Používám dost často ICQ a ještě jsem nenerazil na program (zkoušel jsem asi 6různých klientů), který mi mi nespadl. Dost to svádím na TouchFlo, které asi půjde brzy z domu. Děje se tak totiž většinou tehdy, když program minimalizuji a projedu si nabídku TouchFlo třeba na záložku počasí. PDA se v jeden okamžik na malý moment kousne a je mi jasné, že v tu chvili aplikace spadla. POkud ji nechám běžet na popředí, tak nepadá. Stejně tak mi padají i třeba GPS programy, když je dám minimalizovat.

Máte taky podobnou zkušenost? Existuje nějaký testovací softík? Něco jako memtest. Jestli se nejedná o nějakou hardwarovou chybu telefonu...

S tím také souvisí dotaz - vzhledem k tomu, že mám telefon jako pracovní nástroj, opravdu oželím omalovánky ala Touch Flo, kde mám obří displej totálně nevyužitý, protože např preview emailu se ukáže na 1/4obrazovky, zešikma a v obálce a nedej bože, když těch mejlu dojde víc zároven a musím šoupat prstem...

Dá se sehnat, případně doporučte nějakou rychlostně maximálně optimalizovanou ROMku, ideálně bez Manily. Chtěl bych si upravit Today obrazovku k obrazu svému. Uvažuji o SPB Mobile shell, možná i o těch starších verzích, případně asi Wisbar advance...
baron
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 133
Registrován: pon říj 13, 2008 20:46
Zařízení: HTC Touch Cruise
Bydliště: Česká Lípa

Padání aplikací + rychlá ROM bez Manily

Příspěvek od baron »

TouchFlo, pokud se nemýlím, by snad mělo jít vypnout. Nemusíš hned dávat jinou ROMku. Pak by jsi měl jako vychozí standartní obrazovku Dnes.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů