Fólie na display

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
jirka67
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: pon pro 07, 2009 15:37
Zařízení: MDA Compact V (HTC Diamond 2)

Fólie na MDA Compact V

Příspěvek od jirka67 »

Dobrý den,
pořídit si folii na HTC Diamond 2 asi není problém. Nemůžu ale sehnat folii na T-Mobile MDA Compact V (třeba na sunnysoft.cz mají pouze na Compact IV). Display je sice skoro stejný jako u Diamond 2, ale přesto horní a dolní hrany jsou jiné. Neví někdo, kde bych tuto folii mohl koupit?
Díky
vrata10
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pát lis 12, 2010 10:05
Zařízení: MDA Compact V

Fólie na display

Příspěvek od vrata10 »

Řešil jsem stejný problém (T-Mobile vtipně poradil vystřihnout si ji z univerzální folie:-), až mi kamarád poradil VSP Data (mail: [email protected]). Folie na displej (kód položky 66H00036-00M) tam stojí 18,38 Kč bez DPH + manipulační poplatek a poštovné.
Bomber
nováček
nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pát říj 15, 2010 12:18
Zařízení: HTC Diamond 2

Fólie na display

Příspěvek od Bomber »

Přidám taky svou zkušenost.Koupil jsem nějakou noname folii 2kusy za cca 70 Kč.Po nalepení zustaly pod folii nějaké pruhy,které nezmizely.Obě letěly do koše.Takže jsem se vrátil k ověřené kvalitě a koupil folii Brando.Nalepení bez problému a výsledek je skvělý.Podle mně se ty peníze vyplatí,výsledek je neporovnatelný a kdo se nechce denně dívat na flekatý display at neváhá a jde do Brando.
Aspire
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 183
Registrován: pon úno 23, 2009 6:52
Zařízení: HTC Touch Diamond 2
Bydliště: Praha

Fólie na display

Příspěvek od Aspire »

JavaanseJongens píše:Můžu potvrdit. Koupil jsem si fólie + X dalšího příslušenství k HTCčku za pár kaček a všechno naprosto v pohodě. Fólie jsem kupoval tady http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... K:MEWNX:IT a řekl bych, že jsou materiálem naprosto stejný jako originál přibalenej s mobilem. Za dolar i s poštovným, no nekup to.. ;-)

Bohužel mi to napsalo, že nedoručují do naší země. :-/
Tom Vysoudil
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát led 02, 2009 14:24
Zařízení: Xperia X1 a iPhone 4

Fólie na display

Příspěvek od Tom Vysoudil »

Ja pridam take neco. Osobne ZAGG vubec nemohu doporucit. Spise se jim vyhnout. Koupil jsem fullbody na iP4 a vysledek? Folie absolutne nesedi, vykrojeni nepresne (za ty penize..), vzadu dokonce nejaky ten mm chybi. Navic neni vubec rovna, pri pohledu do svetla jdou videt po celem povrchu malicke vlnky, a to jsem peclive zahlazoval bublinky i cely povrch. Delal jsem to presne podle navodu i videa, abych vyloucil svoji chybu (dokonce 24h nechal telefon v klidu)... Na to, ze ji mam 3 mesice, se mi dokonce zacina odlepovat... Takze ted ji mam jen vzadu, protoze ciste zadni kvalitni folie na iP4 se tezko shani a na displej uz nic lepit nebudu...
Uživatelský avatar
olda
VIP
VIP
Příspěvky: 417
Registrován: stř led 11, 2006 14:52
Zařízení: LENOVO A 7010
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Fólie na display

Příspěvek od olda »

Chlapy chlapy já používám již zhruba 5 let na svých strojích Brando a nic lepšího jsem ještě nevidel , konkrétně tato verze http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/110PBA ... ct-iv.html . Tot můj příspěvek k tomuto tématu. Ahoj Olda :wink:
dusic24
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: čtv úno 26, 2009 6:26
Zařízení: HTC Desire Z

Re: Fólie na display

Příspěvek od dusic24 »

Taky používám Brando a nemohu si stěžovat.
Odpovědět

Zpět na „HTC Touch Diamond2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů